Öğretmenler Bir Nevi Hakem midir?

Berkan Karadurmuş' Alıntı:
O zaman ben notumu açıklayıp, daha yüksek bir not çıkmaması için dua edeyim :p

89.7

Ben bilmiyorum valla,e okula giremedim,okulda değildim karnede almadım... :oops:

Ama bir noktada 89 a 45 e göre mi,
4.50 5.00 a göre mi? :roll:

Benimde notlarım iyi ama foruma nasıl koyacam bilmiyorum?

Coğrafya
Dil Anlatım
Din
Felsefe
Matematik
Edebiyat
Beden Eğitimi
Bilgisayar
Demokrasi

Yukarıdaki dersler 5...

İngilizce
Almanca

Bu ikili 3....

Trafik
Geometri
İnkilap

Bu üçlü 4...

İnkilabı böyle beklemiyordum,ilk yazılımdan dolayı son yazılıya çalışmak yerine matematikten soru çözmeyi tercih etmiştim akşam,69 olmuş ve 4 düşmüş..
Geometri de birinci dönem bu seneye değil,9 ve 10. sınıf konularına çalıştım ve bitirdim diyebilirim o konuları,ama şimdiki senenin derslerine çalışmadığımdan 4 geldi...
Trafiğe,Almanca'ya kim çalışacak zaten... :)

Yabancı dil önemli bayanlar baylar. İngilzice öğretim yapan bir okula gidersiniz, sonra sıkıntı olur.

Fizik falan da lisede basitmiş. Göreceksiniz, çok sızlanmayın.

Bir de Geometri sıkıntısı var sitemizde anlaşılan. Bu noktada ciddileşieyim. Öyle mükemmel bir öğrenci olmasam da kendi çapımda iyi bir şeyler yapıp, istediğim yere girdim en azından ÖSS'de. Geometri'de ben de çok zorlanırdım; ama soru çözerek aşmıştım. Sizin de aşamamanız için bir sebep yok, üstelik birkaç ay önce yapamadığınız soruları yaptığınızı görünce daha zor sorularla da uğraşmaya başlarsınız.

Her sene teşekkür alan ben bu sene karnemde 3 tane zayıf gördüm karneyi nerdeyse yırtıp atıcaktım ki düşündüm bu daha ilk dönem ikinci dönem taktir alırım diye iyi düşünmüşüm :) kızlar bi rahat bıraksa çalışıcaz da işte :) :)

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Yabancı dil önemli bayanlar baylar. İngilzice öğretim yapan bir okula gidersiniz, sonra sıkıntı olur.

Bir de Geometri sıkıntısı var sitemizde anlaşılan. Bu noktada ciddileşieyim. Öyle mükemmel bir öğrenci olmasam da kendi çapımda iyi bir şeyler yapıp, istediğim yere girdim en azından ÖSS'de. Geometri'de ben de çok zorlanırdım; ama soru çözerek aşmıştım. Sizin de aşamamanız için bir sebep yok, üstelik birkaç ay önce yapamadığınız soruları yaptığınızı görünce daha zor sorularla da uğraşmaya başlarsınız.

Eskiden gramerim çok iyiydi ama sonra bozuldu,sebebi biraz da ingilizce konuşma ve gramerin alakası olmamasını öğrenmem oldu sanırım...
Geometriye de çok asılıyorum artık,bakalım....

Transkriptlerimi bulsamda size göstersem :)
İlk sene normal.
İki ve üçte sınavlara girilmemiş. Dördüncü sene yaklaşık 35 ders haha.

Ben de yazıyorum be. Gerçi çoğu dersten muafım ama olsun. :)

S Atatürk's Principles & The History of Turkish Renovation I
CC Basic Chemistry
S Introduction to Computer Engineering
DD Introduction to Computer Programming
S Calculus I
DD Physics I
S Turkish Language I
FF Physics II
FF Data Structures

Rezalet notlar. Aslında bunlar kesin değil ama böyle gelecek. CC'den yüksek notum yok. S (Satisfactory) yazanlar yeterli göründüklerim, yani almadıklarım. Onların yerinde 2'den dersler alıyorum.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Ben de yazıyorum be. Gerçi çoğu dersten muafım ama olsun. :)

S Atatürk's Principles & The History of Turkish Renovation I
CC Basic Chemistry
S Introduction to Computer Engineering
DD Introduction to Computer Programming
S Calculus I
DD Physics I
S Turkish Language I
FF Physics II
FF Data Structures

Rezalet notlar. Aslında bunlar kesin değil ama böyle gelecek. CC'den yüksek notum yok. S (Satisfactory) yazanlar yeterli göründüklerim, yani almadıklarım. Onların yerinde 2'den dersler alıyorum.

Abi sen ne üstüne okuyosun,bunların Türkçe si yok mu?

bende notlarımı yazıyım ama çok iyi degil inş ikinci dönem takdir yada teşekkür alırız herkese iyi tatiller

dil anlatım:2
cografya:2
biyoloji:2
tarih:3
edebiyat:3
beden:5
m.güvenlik:5
din:4
ing:3
resim:5
psikoloji:4

Yanlış hatırlamıyorsam şu ana kadar en iyi karne Alperen´e ait.

30 Ocak´a kadar bekleyelim, en azından karnelerin dağıtılmasının üzerinden bir hafta geçmiş olsun. Üniversiteli arkadaşlar lise yıllarında yeterince ödül almıştır : )

Veysel Kaya' Alıntı:
birinci değilim ama ödülü merak ediyorum(bilseydim işin ucunda ödül var daha çok çalışırdım :))
Veysel ikinci dönem de yaparız bir şeyler, yeter ki çalışın : )