Resmî Sitemize Eleştiri, Beğeni, Öneriler (galatasaray.org)

Re: Resmi Sitemiz; Eleştiri, Beğeni, Öneriler (galatasaray.org)

Işılın bugun dogum günü ve sitede şuana kadar bir haber veya resim yok :oops:

abi gerçekten söylediğimiz gibi biz malımızı biliyoz işte hemen ayhanın dogum gününü yazmışlar ahh ahhhh :oops: :oops:

Mehmet Özcan' Alıntı:
e-bülten nasıl bişey açıklayabilirmisiniz

e-bülten de o hafta içinde neler olduğu sana resimlerle geliyor şimdilik o kadar kapsamlı değil

sitedeki yarışmanın sonuçları nasıl açıklanıyor bilgisi olan varsa açıklayabilirmi?

sitede erkek basketbol kadrosu bölümünde yeni transferler hosley ve tolliverı eklemişler ii güzel de anlamadığım tufanı kadroda göremedim ilginç geldi bana

Metin Eren' Alıntı:
sitede erkek basketbol kadrosu bölümünde yeni transferler hosley ve tolliverı eklemişler ii güzel de anlamadığım tufanı kadroda göremedim ilginç geldi bana
1´de bayan voleybolda´da Stacey Gordon (böyle yaziliyor sanirim) onun resmi hâlâ yok.

bugunu galatasaraya ayirdim, sabahin erken saatlerinden beri eski maclari, yer etmis golleri ve hatta facebookta hazirlanmis klipleri tekrar tekrar izliyorum.

biraz once resmi sitemizi kontrol ettim, yeni bir video eklenmis iyi ki varsin galatasaray diye, gerek teknik anlamdaki basarisiyla, gerekse hissettirdikleriyle oldukca mutlu etti beni.

bir suredir zaten sitedeki olumlu gelismeleri ilgiyle takip ediyordum, bugun ise ayrica takdir ettim.

bildigim kadariyla gsbasket de ilgiyle takip ediliyor resmi sitenin sorumlulari tarafindan, bu vesileyle hem tebrik ederim, hem de tesekkur ederim kendilerine.

Savas Karadag' Alıntı:
bugunu galatasaraya ayirdim, sabahin erken saatlerinden beri eski maclari, yer etmis golleri ve hatta facebookta hazirlanmis klipleri tekrar tekrar izliyorum.

biraz once resmi sitemizi kontrol ettim, yeni bir video eklenmis iyi ki varsin galatasaray diye, gerek teknik anlamdaki basarisiyla, gerekse hissettirdikleriyle oldukca mutlu etti beni.

bir suredir zaten sitedeki olumlu gelismeleri ilgiyle takip ediyordum, bugun ise ayrica takdir ettim.

bildigim kadariyla gsbasket de ilgiyle takip ediliyor resmi sitenin sorumlulari tarafindan, bu vesileyle hem tebrik ederim, hem de tesekkur ederim kendilerine.
Voleybola ilgi var mi?

Abi bugün resmi sitemize girdim, direkman hangi yazi cikti karsimatahmin edin bakalim? Evet bildiniz yazi su "Persembe günü omuz omuza Ali Sami Yen´deyiz" Saka gibi digil mi?

yorumsuz........ :shock:

Hakan Avci' Alıntı:
Abi bugün resmi sitemize girdim, direkman hangi yazi cikti karsimatahmin edin bakalim? Evet bildiniz yazi su "Persembe günü omuz omuza Ali Sami Yen´deyiz" Saka gibi digil mi?

yorumsuz........ :shock:

Evet bu benimde dikkatimi çekti.Ben kızlarımız ile yan yana veya alt alta birşey bekliyordum ama yanıldım. Bir mail attım ama bakalım sonuç ne olacak :(

Bizim sitenin Alexa raitingleride her geçen gün artmakta. Bayağı iş yapıyor demeki site...

Alexa, Web sitelerinin ziyaretçi sayılarına göre izlenerek dünya sıralamasında kaçıncı sırada olduğunu gösteren bir internet rating sistemidir. Web üzerindeki en ciddi site ziyaretçi ölçüm sistemidir..

Yani bir siteye eğer alexa değer veriyorsa o önemli sayılabilecek bir sitedir ki galatasaray.org'un da alexa değeri hiç fena değil..

dün siteye mail attım mersin maçını verirmesiniz sk medyaya diye belki çok istek vardı belki ben istediğim için bugün baktığımda sk medyaya atmışlar bu duyarlılıkları için bugünde teşekkür maili attım valla sitemizi beğeniyorum

Yani bu kadar olur.....
Bayan voleybol takımımız sezonu kapatmış,Stacey Gordonun resmini yeni koyuyorlar.....