Resmî Sitemize Eleştiri, Beğeni, Öneriler (galatasaray.org)

Re: Resmi Sitemiz; Eleştiri, Beğeni, Öneriler (galatasaray.org)

ayrıca taraftar locasını beğenen varmı ? aylarca beklettiler ortaya çok basit birşey çıkmış.

Futbol (!) takımına gösterilen ilginin diğer amatör branşlarımıza da aynı oranda gösterilmesini beklerdim .

Demekki siteyi yetersiz bulan sırf ben değilmişim.

Ayrıca cemal nalga 16 değil 25 giyiyor

Selçuk iren yatırımlarla ilgili bir göreve gelmiştir.Adnan Sezgin Futbol takımıyla ilgilenirken,Selçuk İren borsa ve sportif aş'nin yatırımlarıyla ilgili bir görevdedir.

Türkçe, Fransızca ve İngilizce yayın yapmamız çok güzel bir gelişme. Üye alımlarıda başladı siteye.

basketbol takımlarımızın başarılarının yer aldığı bölüm kaldırıldımı ben mi göremiyorum

Galatasaray Cafe Crown İzmir?de

Teknosa Türkiye Kupası 8?li Final?ine katılacak olan Galatasaray Cafe Crown, bu sabah İzmir?e gitti. Saat 10:00?da şehre inen erkek basketbol takımımız, kamp yapacağı otele yerleştikten sonra günün tek idmanını Halkapınar Spor Salonu?nda tamamladı.

Galatasaray Cafe Crown, çeyrek final maçında yarın (20 Şubat 2009 Cuma) saat 16:00?da Antalya Büyükşehir Belediye ile karşılaşacak. Halkapınar Spor Salonu?ndaki maçta tur atlayan taraf, bir sonraki gün yarı final oynamaya hak kazanacak.

Bu önemli haftada tüm taraftarlarımızı, 14 yıllık kupa hasretine son vermek isteyen takımımızı desteklemek için Halkapınar Spor Salonu'na bekliyoruz

adam şuraya bide sakatlıklar hakkında bilgi yazar sakatlanan graves ve ağrıları olan milojevic takım kadrosunda yok diyebilir mesela

Edit:Takımlarla ilgili haberleri takımlarımızın bulunduğu bölümlerde ilgili konuları yazınız.

Arda