Şampiyonlar Ligi 2010-2011

Londra'da Barcelona'lı sayısı Manchester United'li sayısından fazladır. Manchester'den nefret edenlerin sayısı, Barca'dan nefret edenlerden fazladır. Yani Wembley'de olması bir sorun teşkil etmez.

sühan abi doğru diyosun ama manchester deplasmanda gol yemeden finale geldi. barçalıların fazla olması belki daha iyi olur o zaman.

Bizim Barcelona'yı sevmeme sebebimiz saha içi skorlar olmadığı için, çok farketmiyor..
Barcelona'nın kendini beğenmişliğini, ukalalığını beğenmiyoruz..
2 sene önce Barnebau'da 4-0 yenildiklerinde de aynıydı, 6 ay önce 5-0 yendiklerinde de..
Basketbol takımları bile aynı..
Sürekli hakemin peşinde dolaşan adamlar..
Yetmedi NBA e bile temsilci gönderdiler, O da orada hakem peşinde dolaşıyor..
Ki bazen hakem peşinde dolaşmayı gerektirecek pozisyonlar da oluyor ama bu kadar değil..
O Arbeloa'nın sarı kart gördüğü pozisyonda hiç bir şey yok mesela..
Bir baktım 11 kişi hakemin etrafında..
Stoichkov ekolü, Hagi ekolü bunlar..
Kral Franco masalları , basın toplantılarında katalanca konuşma numaraları falan da daha geride.

Bizim spor sevgimizde skorlara yer yok.. Bize antipatik gelenler bunlar..
O yüzden bu gece veya haftaya da hiç bir şey değişmeyecek..

Pedro ve Busquets denen dünyanın en yetenekli tiyatro oyuncularının olduğu takımı kilometreler öteden desteklemek bile garip.Bi anneeee diye bağırmadıkları kalıyor.Ki alakasız pozisyonlarda bile 11 kişi hakemi sarıyorlar,sonra burda gelip febeli oyuncular şöle böle deniyor.

Bu arada Messi gene yıldız olmuş,ee Pepe yok meydanı boş bulunca alan verirsen dümdüz bi sağ bi sol çalım atmadan atar golü.Madrid eksik kalmadan önce bütün topla buluşmalarında bir ara pası haricinde bütün topları kaybetti.

Hakemler biraz adil olunca numaraları yemeyince ve de Xavi toprak olunca her şey gene eskisine dönecek Madrid gene sazı eline alacak. :) Almasa ne yazar 9 >3 :)

3681.jpg

Real mi BARÇA MI ?

Ronaldo mu MESSİ mi?

Sanırım dün bu iki sorunun cevabı bir kez daha belli oldu !!!

Yalnız Schalke-MANU karşılaşmasında,Neuer olmasa yarı finalde tarihi bir hezimet olabilirmiş Schalke adına.Müthiş bir maç çıkarmış ama tek başına nereye kadar !!!

Türkiye'de ki Barcelona taraftarlarını gördükçe Barcelona'dan daha çok nefret ediyorum hatta Barcelona taraftarından da nefret ediyorum ve hatta Messi'den bile. Sizce de biraz abartmıyormusunuz ?

[video=youtube;G2oRXFRl6QE]http://www.youtube.com/watch?v=G2oRXFRl6QE&feature=youtu.be[/video]

Bu yılın Oscar ödülü Daniel Alves'in oluyor.

[video=youtube;RINJobmWeFc]http://www.youtube.com/watch?v=RINJobmWeFc&feature=related[/video]

Geçen seneki ödülün sahibi Busquets'i de hatırlayalım.

Hakem De Bleeckere Madrid'li oyuncuların tüm çabalarına rağmen bütün atakları iyi karşılıyor Barcelona defansında.Real Madrid'in buz gibi golünü vermeyen hakem sonunda Barcaya attırdı.Ben Avrupa'da yıllardır bu kadar çirkef,ahlak yoksunu ve hakemler tarafından kollanan bir takım görmedim.

Her maç kanıtlama gereği duymasına da çok gerek kalmadı artık.Busquets bu dünyanın gelmiş geçmiş ve gelecek en çirkef topçusu.Net.Le Masia'da iyi eğitmişler :)