Şampiyonlar Ligi 2010-2011

Nefret tohumları ekilmiş yine :) Fener dışında herkes başarılı olur inşallah Avrupa'da. Bursa 2. torbadan Madrid çekerse kötü olur onlara. SEtin ne budun ne 2. torbaddaki Madrid'i istiyorsun :)

Son Bursa maçında Ertuğurul Sağlam'ın kenarda yaptığı hareketlere bakarsam Bursa'yı desteklememem lazım ama Bursa konusunda gene de içimde sempati var umarım başarılı olurlar. BJK içinde başarılı olmalarını diliyorum ama TS için dua da ediyorum elesinler Liverpool'u diye.Liverpool hafife alıp Mascherano ve Gerard'ı getirmemesinin bedelini ödesin. Acaip gıcık kaptım Liverpool'a umarım ligde de sırtları yerden kalkmaz. Fener'in işini benim dualarım çözmez direk allahlık onlar.

Bursaspor'u oldum olası sevmem adamlar maça bile iğrenç bir küfürle başlıyorlar.
Ertuğrul Sağlam'ı sevmeyen tek kişi olmadığımı bilmekte güzel oldu.Trabzon ve Beşiktaş'a başarılar.

Vallahi Ankaragücü tribünleri ile beraber bize yapmadıkları kalmıyor. Bursa'ya ne zaman gitsek otobüslerimiz taşlanıyor, Kardeşlerinin geçen sezon sokakta yaptıklarını ben hatırlıyorum şahsen. Anti Bizans pankartları falan da cabası. Veya nebileyim Alpaslan abi ile ilgli Başınız sağolsun bilmem ne çocukları tezahüratlarını unutmadım.

O yüzden Bursa'yı sevmiyorum. Ha özellikle desteklemiyorum diyemem ama tabiki Fener gibi özellikle yenilmesini istemiyorum, veya illede yensin, şu gelsin bu gelsin diye umursamıyorum şahsen. Hatta en güçlüleri gelsinde bizde daha yakından izleyelim bu takımları. Mesela 2. kategoriden Real gelse kötü mü olur.

Yılmaz Bursa'nın hangi küfürle başladığını bilmiyorlardır muhtemelen seven arkadaşlar, neyse o konuya girmeyeyim de. Anadolu'dan çıkan 2.şampiyonlar sonuçta, saygıyı hakediyorlar ne kadar anlaşamasak da. Şamil Abi o durumu özetlemiş zaten tribünün yakınından geçmeyenler için.

Beşiktaş'ın sevilmesini anlayamıyorum ben. Bu adamlar daha geçen "O..... Çocuğu Ali Sami Yen" diye bağırmadılar mı hep bir ağızdan? Bunları mı destekliyorsunuz gerçekten? Kulübümüzün kurucusuna bu kadar mı saygınız yok? Diyecek laf yok hakikaten size.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Vallahi Ankaragücü tribünleri ile beraber bize yapmadıkları kalmıyor. Bursa'ya ne zaman gitsek otobüslerimiz taşlanıyor, Kardeşlerinin geçen sezon sokakta yaptıklarını ben hatırlıyorum şahsen. Anti Bizans pankartları falan da cabası. Veya nebileyim Alpaslan abi ile ilgli Başınız sağolsun bilmem ne çocukları tezahüratlarını unutmadım.

O yüzden Bursa'yı sevmiyorum. Ha özellikle desteklemiyorum diyemem ama tabiki Fener gibi özellikle yenilmesini istemiyorum, veya illede yensin, şu gelsin bu gelsin diye umursamıyorum şahsen. Hatta en güçlüleri gelsinde bizde daha yakından izleyelim bu takımları. Mesela 2. kategoriden Real gelse kötü mü olur.

Sen kendine averaj takımı arıyorsun sanırım abi de bunu başka takım seçerek yap. Bırak rekor Beşiktaş'ta kalsın. :)

Herşeyi biliyoruz emin olun da, holiganizmin manası yok ama. İsteyen destekler isteyen desteklemez yahu. PAOK'u da destekliyorum ben. Onlar da Yunan takımı.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Herşeyi biliyoruz emin olun da, holiganizmin manası yok ama. İsteyen destekler isteyen desteklemez yahu. PAOK'u da destekliyorum ben. Onlar da Yunan takımı.

PAOK candır yahu. :)

Destekleme konusunda Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı hiçbir zaman desteklemedim, desteklemeyeceğim de. Bundan utanmıyorum da gocunmuyorum da. Her ortamda da rahatça dile getirebiliyorum bunu. Karşımda bundan rahatsız olan adam benden daha Türk olduğunu ispatlasın, hepsini teker teker desteklerim ama Türk ne demek tarihi nedir hatta cumhuriyetin kuruluş yılını bile bilmeyen adamlar bana bu cümleyi kurarsa alnını karışlarım. O kadar...

Ben yalan yok BJK'ın başarılı olmsını istiyorum. Çünkü bu ülkede 2 büyüğün beşiktaşın olduğu an sürecin farklı işleyeceğini biliyorum. Hatta keşke onlarda avrupa kupası alsa. Ondan sonra hadi bakalım gazeteler kime nasıl pay verecekler sayfalarında. FB elensin BJK GS TS turu geçsin. Sabah akşam onların ağlamalarını dinleyeyim bana en güzel melodidir.

Abi Beşiktaş kupa almasın o kadar da değil :)

Sadece herkes puan kazandırsın bize, FB kazandırmasın. Onların puanlarına ihtiyacımız yok. Boğazımızda kalır o puanlar :)

Sühan Cem' Alıntı:
Ben yalan yok BJK'ın başarılı olmsını istiyorum. Çünkü bu ülkede 2 büyüğün beşiktaşın olduğu an sürecin farklı işleyeceğini biliyorum. Hatta keşke onlarda avrupa kupası alsa. Ondan sonra hadi bakalım gazeteler kime nasıl pay verecekler sayfalarında. FB elensin BJK GS TS turu geçsin. Sabah akşam onların ağlamalarını dinleyeyim bana en güzel melodidir.

Rıdvan'ın gözyaşları ile Ömerli Barajı'nı doldurmazsak... :)

11 puan almalarını hatta Voleybolda final four oynamalarını nasıl lanse ettiklerini biliyorum FB'nin. Azizin ağlamasının sebebide buydu. bunlar voleybolda kupa alsalardı Bizim kupaların daha iyisi olduğunu söyleyeceklerid utanmadan branş ayrımı yapmadan. Bunlar bana yeter onlardan nefret etmem için.

Haklısın Kerem abartmışım gaza gelip kupa almalarını falan hehehe :) Ulan FB bak olmadık laf yazdırıyorsun adama:D

Young Boys kıvılcımı ateşe dönüşemedi hatta kıvılcımın üstüne sudan başka şeyler döküldü İngiltere'de 4-0'lık net bir skorla.

Auxerre ise City'nin Arap patronlarının bir alt sınıfına sahip olan Rus patronların para ile saadet olmayacağını Zenit'e ve saçtıkları paralara çok güzel bir şekilde gösterdi 2-0'lık skorla.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
[quote="Salih Coskun":227g6q4k]Bi Volkan Sen yüzünden Bursa'ya düsman olacagima, Ertugrul Saglam gibi adam gibi bir adam icin Bursa'li olurum. Fener disinda da her takimi desteklerim Avrupa'da.

Ertuğrul Sağlam adam gibi adamı neye dayanarak söylüyorsunuz? Aykut Kocaman, Bernd Schuster,Şenol Güneş, Abdullah Avcı, Yılmaz Vural vs. vs adam değil mi? Komik olmuş... Bursalıların hocalarına yaptığı bir benzetme sadece. Alex'e de Kralex diyorlar, onun için Feneri de tutalım hadi, o da çok efendi adam gibi adam :)

Bir de Ali Sami Yen'e küfreden taraftarların takımını da destekliyormuşsunuz,o da sorun değil, devam edin...[/quote:227g6q4k]
Senin aciklamalarin daha komik olmus... Önce biraz saygili yaz sonra bakariz ;)

Alison Sudol' Alıntı:
Young Boys kıvılcımı ateşe dönüşemedi hatta kıvılcımın üstüne sudan başka şeyler döküldü İngiltere'de 4-0'lık net bir skorla.

Auxerre ise City'nin Arap patronlarının bir alt sınıfına sahip olan Rus patronların para ile saadet olmayacağını Zenit'e ve saçtıkları paralara çok güzel bir şekilde gösterdi 2-0'lık skorla.
Young Boy maçına katılıyorum ama Zenit maçına katılmıyorum Alison. Zenit maçta hep üstündü hep atak olan taraftı ama şans işte. Auxerre 3 defa geldi 2 tanesi gol oldu. Zenit'in başında da Spaletti gibi ayakları yere basan bir antrenör var. City gibi yapmayıp eksikleri olan mevkiye oyuncular aldılar.

Spaletti'yi Roma'dan beri takip ediyorum açıkcası oyun stilini sevmem ama bir duruşu ve ruhunu tarzını gittiği her takıma yansıttığı kesin.

Tam olarak City gibi yapmayıp yani "şımarık çocuğu" oynamasalar da gerekli bir oyuncuyu için gereksiz ve piyasanın dışında bir paraya alabiliyorlar buna lüks mü deriz başka bir şey mi deriz kişiye göre değişebilir. Kroyum ama para bende durumları bi nevi.

Son olarak maça gelecek olursak zaten tipik Fransız futbolu budur bence pozisyon verebilir ama kolay kolay gol yemez ve yakaladığı nadir pozisyonlardan gol üretir ve skorlar da hep kısırdır.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Bayern Münih
Panathinaikos
Rangers
Bursaspor

Tahmini grup...

Çok şanslı kura çekmiş olurlar eğer böyle olursa.

Bense çok daha zor bir grup bekliyorum.2. torbadan gelecek takım 1.torba kalitesinde olacak , içime doğuyor :)

Icim gidiyor bee su sampiyonlar ligi müzigini duyunca :( Oruc oruc küfür edesim geliyor neden biz yokuz orada kac senedir :(

Tugay Aktepe' Alıntı:
Bayern Münih
Panathinaikos
Rangers
Bursaspor

Tahmini grup...

Yok artık Lebron James. Biz Avrupa Liginde gruplara kalırsak seribaşı veya 2. torbadan olacak olsak bile muhtemelen buna yakın bir gruba düşeriz takımları düşündükce.