Şampiyonlar Ligi 2010-2011

FC Barcelona 3 - 1 Panathinaikos
Goller:Dk.22 ve 45 Lionel Messi, Dk.33 David Villa / Dk.20 Sidney Govou

Benfica 1 - 0 Hapoel Tel Aviv
Bursaspor 0 - 2 Valencia
Fc Copenhagen 0 - 0 Rubin Kazan
Lyon 1 - 0 Schalke
Manchester Utd 0 - 0 Rangers
Twente 2 - 2 Inter
Werder Bremen 1 - 2 Tottenham

Bursaspor'un gücü yetmedi değil de Bursaspor aynı Trabzon maçındaki gibi berbat oynadı. Nasıl ki o maçta Trabzon üçlediyse bugün de Valencia üçledi. Yoksa Bursa mücadele etti de gücü yetmedi olayı yok kesinlikle. Zaten Mehmet Topal'ın Vieira gibi oynadığı bir takımdan bahsediyoruz karşı tarafta.

Eğer şuan Bursa 4-0 önde olsaydı cok büyük bir sürprizden bahsedebilirdik ama Valencia'nın 4-0 önde olması sıradan bir durum.Kailte farkı,güç farkı,tecrübe farkı var.

Tecrübe farkı vardır evet ama kalite farkı kesinlikle yoktur. Mehmet Topal'ın, Aduriz'in, bize geleceği zaman beğenmediğimiz Ricardo Costa'nın oynadığı bir takımla Bursaspor ile 4 kat kalite farkı olamaz. Bursaspor bugün tecrübesizdi ve berbat oynadı. Önümüzdeki maçlar kesinlikle böyle olmayacak.

30 metreden 2 gol yediler moralma çöktüler. Çok karamsar değilim.

Ama bursa tribünün tiyatro seyircisi modelini çözemedim.

FC Barcelona:5 - Panathinaikos:1
Goller: Dk.22 ve 45 Lionel Messi, Dk.33 David Villa, Dk.78 Pedro Dk.90 Daniel Alves / Dk.20 Sidney Govou
-Messi 55. dakikada penaltı kaçırmış. :?

Benfica 2 - 0 Hapoel Tel Aviv
Bursaspor 0 - 4 Valencia
Fc Copenhagen 1 - 0 Rubin Kazan
Lyon 1 - 0 Schalke
Manchester Utd 0 - 0 Rangers
Twente 2 - 2 Inter
Werder Bremen 2 - 2 Tottenham

Rangers Manchester'dan 1 puan çıkarttı.Bursa'nın kaderi önümüzdeki maçta belli olacak.

Kerem Seçer' Alıntı:
Tecrübe farkı vardır evet ama kalite farkı kesinlikle yoktur. Mehmet Topal'ın, Aduriz'in, bize geleceği zaman beğenmediğimiz Ricardo Costa'nın oynadığı bir takımla Bursaspor ile 4 kat kalite farkı olamaz. Bursaspor bugün tecrübesizdi ve berbat oynadı. Önümüzdeki maçlar kesinlikle böyle olmayacak.

Ertuğrul Sağlam'ın suçu bence Kerem abi.Senin daha ilk maçın ve Valencia gibi bir takımla oynuyorsun,ne kadar kadro farkı olmasada sonuçta Valencia.Kapanacaksın abi bozakcaksın rakibi.Bursa bu şekilde oynasın on maçın onunuda kaybeder.Umarım Man Utd'ye falan böyle kafa kafaya oynamaz rezil rüsva olur.

Erdem kafa kafaya oynamadı ki aslında. Evet Ertuğrul Sağlam'ın hatasıydı katılıyorum ama kadro onun hatasıydı. Maçın başında rakip üzerinde baskı kurabilseydi skor farklı olurdu. İnsua'ya nasıl tahammül etti bilmiyorum. Batalla oynasa kesinlikle daha iyi olurdu. Ben bu yüzden diyorum Bursapor ile Valencia arasında kalite farkı yok diye. Bu maç teknik direktör hatasından ve tecrübesizlikten bu noktaya geldi. Arada kalite farkı varsa bizim ligimiz Avrupa'da sonlarda falan olması lazım çünkü Bursaspor bu ligi süpürüyor resmen.

Kerem Seçer' Alıntı:
Erdem kafa kafaya oynamadı ki aslında. Evet Ertuğrul Sağlam'ın hatasıydı katılıyorum ama kadro onun hatasıydı. Maçın başında rakip üzerinde baskı kurabilseydi skor farklı olurdu. İnsua'ya nasıl tahammül etti bilmiyorum. Batalla oynasa kesinlikle daha iyi olurdu. Ben bu yüzden diyorum Bursapor ile Valencia arasında kalite farkı yok diye. Bu maç teknik direktör hatasından ve tecrübesizlikten bu noktaya geldi. Arada kalite farkı varsa bizim ligimiz Avrupa'da sonlarda falan olması lazım çünkü Bursaspor bu ligi süpürüyor resmen.

Ya zaten bu kadroyla oynaması kafa kafaya oynamak gibi birşey.3 lü orta sahadan 2 si koşmuyor.Ergic ile İnsua.Ne kadar yeni olursa olsun ben olsam Svensonn la Batalla oynatırdım dediğin gibi Kerem abi.Haklısın abi bencede kalite farkı yok ama Bursaspor'un 1 tane daha orta saha transferi yapması lazımdı.Lig için Hüseyin ile idare edilirdi Ş.L'de imkansız yürümez.

Selim Aktepe' Alıntı:
[quote="Kerem Seçer":31i33nhd]Ancak keyifle izlersiniz keza biz hiçbir yerde yokuz.

Biz Ukrayna'nın "KÖY" takımına elenmiş bir vaziyetteyken Bursa maçında keyif yapmak ne denli akıl işidir tartışılır.[/quote:31i33nhd]

Kardeşim bunun neresi ilginç anlamadım.. Galatasaray yok diye maçta mı seyretmeyelim?

Bursanın yenilmesinden keyif duydum ve bunu dile getirdim bu akılsızlıksa tamam akılsızım :)

Selim Aktepe' Alıntı:
Biz Ukrayna'nın "KÖY" takımına elenmiş bir vaziyetteyken Bursa maçında keyif yapmak ne denli akıl işidir tartışılır.

Budur.

Ali Okancı Twitter'da yazmış:"bugün maalesef şampiyonlar ligi gruplarına ilk defa katılan bir ülkenin futbolseveri gibi hissediyorum kendimi."

Çoğumuzun hissettiği duygu budur heralde. :(