Şike Operasyonu!

Şike davasından yeniden yargılama çıkmış. Tamamıyla olmasa bile kısmen diyorlar. Yeminle tiksindirdiler ülkeden insanı. Salak Trabzonlular birde açık ara Akp'ye oy verdiniz. Akıllanmazsınız siz.

Bi küme düşürseler de rahatlasak. Sonra tekrar lige çıksınlar farketmez ama o küme düşmeyi ve şampiyonluk iadesini yapacaklar, yoksa yıllarca fenere bu kin bitmez, özellikle Trabzonspor'da.

Fenerbahçe ve AKp'nin tüm hareket planları aynı. Her ikisinin de kirli bilgi yaymak için sosyal medya timi var. CAS kararında fenerbahçe lehine maddeler var diyen avukat var söylediği yerler cas'ın kararda bize TFF etik kurulundan gelen rapor bu dediği sayfalar.

Kulübün yöneticileri ceza almış kulüp nasıl almıyor hatta UEFA'nın verdiği cezalar az bile diyor.

Adamlar 2 aya boyunca CAS kararını saklamış. BUgün fenerbahçe resmi twitter adresi; RTE'nin Cumburbaşkanlığı adaylığıyla ilgili bir twitt atıp sonra silmiş.

Kendi taraftarını salak yerine koyuyorlar. Mustafa Kemal'in askerleriyip diyip RTE'nin altına yatıyorlar.

Fener taraftarı da koyun olmuş zaten görmüyor musunuz :) Başkanlarının taraftara etmediği hakaret kalmadı, kulübün almadığı ceza kalmadı hala savunuyorlar :)

Forumlarda, bloglarda ve sözlüklerde 17 Temmuz 2014 tarihi yaklaşık 1 aydır çok fazla konuşulmakta. Yine yeni bir beklenti içerisine girmemek adına temkinli yaklaşıyorum bu tarihe. Ümidim çok çok az.

Yanılmak istiyorum bir kere olsun..

Forumlarda, bloglarda ve sözlüklerde 17 Temmuz 2014 tarihi yaklaşık 1 aydır çok fazla konuşulmakta. Yine yeni bir beklenti içerisine girmemek adına temkinli yaklaşıyorum bu tarihe. Ümidim çok çok az.

Yanılmak istiyorum bir kere olsun..

Febeş'in özel bir sosyal medya timi ve ana akım medya timi var. Birileri fenerbahçeli olduğu için (sonsuz saygım var) bir diğerleri ise cukka için (satılık köpeğe saygı mı olur) bilgi kirliği yaratıyorlar ya da başkanlarına inanmak isityorlar. CAS gerekçeli kararında eldeki veriler yeterli diyor ve savunmalardaki tutarsızlıklara dikkat çekiyor. Önce o delil olamaz deyip sonrada delil gösterdikleri bazı durumları da ahlaksızlık diye tanımlamış.

İsvçire Federal Mahkemesi kararı onaylarsa ne olur o'nun planını yaptılar mı?

Sivas, Eskişehir ,Fener ... Ceza almayan takım kalmadı, artık şaşırmıyorum bile, olağan karşılıyorum, ülkenin yüz karaları. UEFA halâ neyi bekliyor, düşürsün şunları alt lige.

Sivas, Eskişehir ,Fener ... Ceza almayan takım kalmadı, artık şaşırmıyorum bile, olağan karşılıyorum, ülkenin yüz karaları. UEFA halâ neyi bekliyor, düşürsün şunları alt lige.

UEFA'nın alt lige düşürme gibi bir yetkisi yok sanırım. Özerk federasyonlar gerekli yaptırımların uygulanması için vardırlar ve bu yaptırımlar -UEFA'nın kontrolünde bulunan konular dahil olmak üzere- uygulanmadığı takdirde UEFA uyarı göndermektedir. UEFA'nın uyarısını dikkate almama ve konuyu kendi penceresinden görmeye devam etme sonucunda, ülke olarak futbolu içeren tüm organizasyonlardan men edilme söz konusudur. Zaten normal olan da budur ki Türkiye hariç hiçbir ülke bir veya birkaç takım için geleceğini tehlikeye atmaz, pisliğe batmaz..