Sitemizdeki Gaflar

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Ünsal Y.' Alıntı:
Çocuklşar eyvallah; kendi yazılarımı gördüm övgü mövgü falan diye; saolun da, hakkaten işi gücü bırakıp 400 sayfayı okudunuz mu? Hasta mısınız siz :D
Ünsal abi bilirsin seninle gece muhabbet etmeyi severim ama dün olmadığın için canım sıkıldı bu proje zaten aklımdaydı.Kenan da sağolsun bana yardımcı oldu.

Aslında ben 70 sayfa okudum Kenan da bu yorumların olduğu sayfalara hatırladığı kadar buldu yoksa ortada iki kişinin okuduğu 400 sayfa yok. :)

Yoksa benim hasta olup olmadığı mı iyi bilirsin sen. :D

Ayrıca sen bu sitede az yazsan da her zaman farkını ortama koymuş ve insanlara ilham kaynağı olmussundur.Çoğu kişinin sinirlenmesine,laf atmasına izin vermemiş ve soğukkanlıı yaklaşmıssındır.2 tane haklı mesajını koymamızda en azından benm için bir vaziifedir. :)

Saygılar abiciğim.

Benimkini niye gaf olarak koydunuz anlamadım? Hakikaten Efes'i batıran Cüneyt'ti çünkü. Rivayete göre Mahmudi'nin ben bunu istemiyordum dediğini sene başında duymuş ve zaten savunma yapma isteği fazla olmadığı için ipleri salmıştı. 40 dakika oynuyordu ve çok açığı ortaya çıkıyordu. Ama buradan kenardan gelerek takıma dirilik getiriyor ve bunu yapması için önce savunmada bişeyler yapması lazım. O yüzden savunma yapıyor. Takımın iyi gidişi de bir etken tabii. Bu arada bütün maçları seyretmedim tabii ama savunmada yavaş kaldığı yerler de oldu. Örneğin alan savunmasında önde ağır kalıyor, şutlara yetişemiyor bazen. Ayrıca 2 numarada kesinlikle daha etkili, bir numaraya oranla.

Burada süper bir topic varmış, aşağılara düşmüş. =)

Aklıma ilk gelen şey;

4-1'lik Fener mağlubiyetinin topiğini açan kişi. :p O kendini biliyor. :)

çağdaş bayraktar: arda nolur la bizim maç fenerin son durumu ne
arda öztürk : olum rahat ol en az 15 sayı fark

mustafa marangoz:nolur la maç
arda öztürk : 15 sayı fark olur alırız.

15 sayı farkla maç kaybedilir xD

Burak Barut' Alıntı:
Mithat Duran;

1 Haziran 8)

ayrıca Erman Hocayla kesin anlaştık...

Tugay,Hüseyin Göçek'i hesap edemedim :)
Sana cevap vermek için değil yalnız 1 haziran bir gaf değildi.Hele şimdi ki!! ortama göre Erman hocayla önce antlaşıp sonra sponsor baskısıyla yan çizenler ne kadar büyük gaf yaptıkları ortadır.

Gençlerbirliği maçı öncesinde,

Osman Aydın' Alıntı:
Geçmiş olsun şimdiden Mehmet in oynadığı takımdan taraftarına hayır gelmez.Bakalım kaç kaç yenilecez.Dedim tek korkum Skibbe diye. :oops:

Gençlerbirliği maçı sonrasında,

Osman Aydın' Alıntı:
Ben maç öncesi görüşümü belirttim Okan kardeş.Çok şükür yüzümü şu ana kadar kara çıkarttı.

:p :)

Dipnot : Burası gülebileceğimiz,eğlenceli bir başlık olsun. Ne olur burada da tartışma,kavga,gürültü çıkmasın.Rica ediyorum.

Beşiktaş - Galatasaray TBL 12. Hafta Maçı..

Konuya dair başlığı açan Tugay Aktepe..

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Cem Diken' Alıntı:
Turgay Açtı konuyu bu macıda alnımızın akıyla ve turgayın uğuruyla alıcaz insallahh :D:D
Recep Sarımeşe' Alıntı:
Yine kadroda gözüken gönderilmiş oyuncular , yine bir Tugay Aktepe klasiği :) :) :)
Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Rahat alırızı Tugay abide açtıı:)
İnleyen nağmeler ruhumu sardı

Sonuç :

Büyü bozuldu..

Beşiktaş - Galatasaray : 66 - 58

Ah be Kerem Abi sen farketmesen kaynayıp gidecekti arada ne güzel... :)

Ayrıca büyü tekrar tutmaya başlayacak. Önümüzdeki maçın konusunu ben açtım,rakip;Fenerbahçe Ülker. =)

Hahahaha nasıl da unutuldu;

Sitemizin ilk ''Murat Özyer İstifa'' topiğini hangi çılgın çocuk açmıştı ? :)

Cevap veriyorum; Burak Barut.

Dirlingggg... Doğru cevap. 10 puan ! :p

Dipnot : Asiydi,agresifti,kimseyi dinlemez sözünün dikine giderdi. Hey yavrum heyyy... :)

Bence "gaf" olarak nitelendirmemek gerek. Özellikle bu konuda olmasa da başka konularda doğruyu gördükten sonra ki tutumu nedeniyle tebrik ettiğim bir kardeşim Burak.

Geçen sene inanılmaz keyiflli idi forum, böyle "matraklıklar" yapmak hoş oluyordu. ama bu sene hiçbir zaman böyle şeyler yapmak içimden geleceğini sanmam. Uzun zamandır ilk defa girdim burayada.