Sitemizdeki Gaflar

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Nutuk'u okumak isteyen kişi o kitabı sabırla okumalı.Çünkü gerçekten çok sıkıyor insanı.Ben dayanamadım ve okumayı bıraktım.Bence Şu Çılgın Türkler'de içi boş bir kitap.

Mehmetcim buyur.
Bu gaf değil Babası Babası...

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Mehmet Yıldırım":1xurj81q]Nutuk'u okumak isteyen kişi o kitabı sabırla okumalı.Çünkü gerçekten çok sıkıyor insanı.Ben dayanamadım ve okumayı bıraktım.Bence Şu Çılgın Türkler'de içi boş bir kitap.

Mehmetcim buyur.
Bu gaf değil Babası Babası...[/quote:1xurj81q]

Doğrudur yanlıştır birşey demem ama kişisel düşüncedir diyebilirim Burak Abi,gaf değil bence...

Asıl gaf Hocam N'Olur Bırakma başlığını açmamın üzerinden 48 saat geçmeden hocanın gitmesi oldu herhalde... :oops: :oops: :(

Benim gafım yokmuymuş.
Şaşırdım.
Aklımda sanki var bir kaç tane gafım.Kerem Seçer abim yazmak istemiyor sanırım gafımı :)

Alperen Kaplan' Alıntı:
Doğrudur yanlıştır birşey demem ama kişisel düşüncedir diyebilirim Burak Abi,gaf değil bence...

Asıl gaf Hocam N'Olur Bırakma başlığını açmamın üzerinden 48 saat geçmeden hocanın gitmesi oldu herhalde... :oops: :oops: :(
Alperen öyle kişisel düşünce olmaz olsun, Mehmet´in o yorumu okuyunca ufak çaplı bir şok geçirmiştim : )

Senin de maşallah dediğin 40 gün yaşamıyor : ) Gün gelecek Murat Hoca dönecek ve Galatasaray´da kupa kaldırma hayalini gerçekleştirecek.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":3rqcx2t9]

Alperen öyle kişisel düşünce olmaz olsun, Mehmet´in o yorumu okuyunca ufak çaplı bir şok geçirmiştim : )

Senin de maşallah dediğin 40 gün yaşamıyor : ) Gün gelecek Murat Hoca dönecek ve Galatasaray´da kupa kaldırma hayalini gerçekleştirecek.[/quote:3rqcx2t9]

:)

Abi ben tükürdüğümü yalamaya hazırım,yeter ki dönsün Murat Hoca... :)

Polat Kocaoğlu'nu Beşiktaş maçı hariç hep beğenmiştim. Geçen maç pek iyi değildi ama bugün mükemmeldi. Polat konusunda elbetteki dünya kadar gaf vardır sitede. Hepsini tek tek yazmaya gerek var mı?

Aliağa-Galatasaray maçı için yorum yapan sevgili kardeşimiz Burak Ceyhan bu maça Trabzon'dan seyirci beklemektedir.

Ama karıştırdığı birşey vardır ki Aliağa, Trabzon'da değil İzmir'dedir... :)

Gaf'da olduk ya ölsem de gam yemem artık. :) Ben ÖSS kurbanıyım başka açıklama yapmak istemiyorum. Rezilliğinde bu kadarı... :)

Ömer Horzum' Alıntı:
Burak bir de geçen 6 maçlık maraton için yorum yaparken Telekom'da El-Amin falan var demişti yanlış hatırlamıyorsam. :)

Burak Ceyhan' Alıntı:
Telekom: Evinde Aliağa'ya 10 sayı farkla yenildi 2.mağlubiyetini aldı. Kadroları çok güçlü Erwin Dudley, M.Wright,C.Williams,El-Amin,Haluk,Tutku,Barış Özcan... Gerçekten üst düzey oyuncular.

:) ÖSS Çocuğu. Normaldir. :)