SSL 13. Hafta | Kayserispor-Galatasaray

Yine Sami Yenden çok daha iyi bir tribün bekliyorum. Kötü gününde de en kral deplasmanı yapar bizim taraftarımız...

Kafilede şu futbolcular yer alıyor:

Aykut Erçetin
Ufuk Ceylan
Lucas Neill
Ali Turan
Çağlar Birinci
Gökhan Zan
Servet Çetin
Emiliano Insua
Hakan Balta
Sabri Sarıoğlu
Musa Çağıran
Barış Özbek
Elano Blumer
Ayhan Akman
Aydın Yılmaz
Juan Pablo Pino
Emre Çolak
Cumhur Yılmaztürk
Harry Kewell
Mehmet Batdal

20 kişi var cumhur ve musa 18 e alınmaz al sana 18 kişi ve dikkatimi çeken takımı 3 senedir baltalayan tek adam Misi imiş o gitti ve artık şampiyonuz.
Hagi sen T.D isen bende Messiden iyi futbolcuyum. Eğer hoca olsaydın önce zarar vereni asardın. Sen elinden geleni yapmıyor dediğinden başlıyorsun.

Büyük operasyonmuş. Getir 3-4 romen yer açman lazım. Gel sende gel sende doldur cebini herşeyi adnan sezginmi yiyecek sıra sende...

son 3 sezondur sadece 1 galatasaray maçını staddan veya tvden izleyememiştim..
onda da yoldaydım.. ankaragücü maçı..2-0 kazandık sanırım. jo atmıştı ilk golü..
bugün bilerek, isteyerek, bilinçli şekilde izlemiyorum..
ne halleri varsa görsünler.. forma bizim.. formayı bıraksınlar..
ondan sonra zerre umurumda değiller..
adnan polat, adnan sezgin, hagi, futbolcular..
uçağınız düşse umurumda değilsiniz..
forma umurumda..

Emre Yüksel' Alıntı:
son 3 sezondur sadece 1 galatasaray maçını staddan veya tvden izleyememiştim..
onda da yoldaydım.. ankaragücü maçı..2-0 kazandık sanırım. jo atmıştı ilk golü..
bugün bilerek, isteyerek, bilinçli şekilde izlemiyorum..
ne halleri varsa görsünler.. forma bizim.. formayı bıraksınlar..
ondan sonra zerre umurumda değiller..
adnan polat, adnan sezgin, hagi, futbolcular..
uçağınız düşse umurumda değilsiniz..
forma umurumda..

Çıksınlar şu çamur rengi forma ilede bari formamızı kirletmeseler :)

Maçın en kötü berabere biteceğini bir gol atabilirsek yeneceğimizi düşünüyorum. Çünkü futbolcularda farkında Alisamiyende BJK maçıda olsa protesto yiyebilirler. Bu maçtan alınacak puan veya puanlarla Haftaya maçta tribünlerin sesini kırmak isteyeceklerdir.

Onu bunu bilmem. GS'da yönetim olsa skor ne olursa olsun önlemleri alırdı. Hala önlem alınmış değil. Misimoviç'in kadro dışı bırakılması o önlemlerden değildir. Adamı kadro dışı bırakmazsın ama kadroya da almayıp kayseriye götürmezsin gizlice kadro dışı bırakmış olurdun. HAgi kriz yönetmeyi bilmiyor. Sittimn baba tekeksine çevirdiler GS'ı. Bak BJK'da Fatrih bir nev'i kadro dışı ama böyle bir karar aldıkalrı yok. Misi'ye de bunu yapabilirlerdi.

Kayseri'i yeneriz hatta haftaya BJK'ıda yeneriz. Ondan sonra zaten 4 maç üstüste ligin en kolay maç periyotunu yaşayacağız Kasımpaşa, Gençler Konya ve Sivas ile. Ama korkum bu iki maçı yendikten sonra kolay maçalrında gazına gelip saçma sapan takım kurulması ve yönetimin takımın başında kalması.

NOT: Gazetelerde de çıkan Baptista haberlerinin doğru olduğuna dair haberler aldım.

baptista'nın gelmesi takıma zarar verebilir.
Ha bu transfer yönetimin kaybolan imajını geri toplatacaktır benim için olmasa bile bi çok kişi için öyle olacaktır.

Hagi ucuz romenleri ister, gelmezse surat yapar aldığımız oyuncuları oynatmaz.Hakan Yakın'ın 1 dönem boyunca 20 dk oynadığını hatırlıyorum da.

Bu maçıda izlemeyeceğim, izleyipte boş yere sinir yapmanın anlamı yok zaten umudum da yok artık. Yenmek ya da yenilmek mesele değil bu saatten sonra, onurlarıyla savaşsınlar yeter diyeceğim ama neler yaptıklarını bildikten sonra ona da inanmıyorum.

İSterlerse yanlarında gerçek aslanlarla çıksınlar hiç farketmez... Kılım arkadaş artık bu adamlara. Kayseri'nin uyuz menajerinin adı hurmamıydı neydi kazanıp gülmesi bile rahatsız etmez beni. Ne olcak ki en fazla yine üzülürüz.

Baptista kesinlikle gelmeli...Fizigi geregi bu tarz fizikli oyuncular lazim Turkiye ligi standartlarina..Appiah tarzi kemik kiran on libero,guclu bir defans..Fiziksel guce dayali oyuncular...Ne varsa toplamak lazim.

forvet arkasında oynamak istediği için misimoviç'i cezalandıran Hagi,kayseri macında o bölgede kendisinin başlayacağını söylemiş:)

Barış-Mustafa-Ayhan

Hagi

Pino-Batdal