SSL 15. Hafta | Kasımpaşa - Galatasaray SK

ligi ilk 15 te bitirmek adına en büyük rakiplerimizden biriyle oynayacağız,kasımpaşa tehlikeli bir takım,konuştuğumuz şeylere bak......

bugünlere düşünenler utansın:(

Onur Yavuz' Alıntı:
Bu sezon Ali Sami Yen her maçta doluyorsa bunun tek nedeni, Mecidiyeköy´e veda edilecek olması. Yoksa bu oyuncular ortalama 2000 kişiye bile oynamayı hak etmiyor.

Adnan Polat hikaye anlatmaya devam etsin. Dibi gördük, daha ötesi var mı bunun.
Istifa etmeyi düsünüyor mudur sence abi?

Kadroya yapmaya çalışıyorum, ne taraftan tutsam elimde kalıyor yahu : )

Vazgeçtim kadro yapmaktan.Bu maçı kazanırsak armamız kazanacak, futbolcular değil.

benim maçla ilgili fikrim yok.pino formda olursa kazanırız.
--------------------aykut-------------------------
sabri--------ali----------------neill---------insua----
-----------------------cana-----------------------
---------------ayhan------------musa--------------
serdar özkan---------------------------aydın----------
-----------------------pino----------------------------
böyle sürpriz bir kadrp çıkarabilir hagi.

bakıyorumda artık forumda bile futbol takımına ılgı azalmaya baslamıs sayfa sayılarından anlasılıyor acıkcası macla ılgılı bır sey dusunmuyorum zaten dusunmekte ıstemıyorum

İki tane aydın var,yanlış görmediysem bizde baska bir aydın daha mı var benim bilmediğim?

İnatla ve sabırla maçları izlemeye devam ediyorum , sinir katsayım ne kadar güçlü onu deniyorum sanırım.. Neyse güzel şeylerde oluyor en azından Servet yok! :p

Gökhan ismini görünce kim bu Gökhan dedim.Adam oynamaya oynamaya kendini unutturmuş. :p

Aydın yılmaz kasımpaşada olsa yedek kalırdı gel gör bizde kurtarıcı oldu .hani futbolcunun ekmeğine laf söylemek istemiyorum ama bu adam bu hali ile bank asya takımlarında bile zor oynar.