SSL 15. Hafta | Kasımpaşa - Galatasaray SK

bende de maçı büyütmemek lazım eğer pino biraz becerikli olsa maç 7 8 - 0 biterdi neyse bu konulara girmeyelim ama mücadelemiz sevindirdi şans inşallah hep yanımızda olur artık kaybedecek bir şey yok şampiyonluk umudumuzda yok en iyisi biraz olsun adam akıllı mücadele edelim :)

yazmadan geçemeyeceğim bir diğer konuda Gökhan zandı gerçekten bence muhteşem oynadı servet iyileşse de inşallah sakatlanmadan oynar onun yerine ..

15 hafta oldu Çağlar ve Serdar ilk forma giydiler ligte.Ne kadar başarısız transfer olduklarını siz anlayın artık.

Servet'in, Ali'nin ve Mustafa'nın yokluğu Kasımpaşa'nın belini çok bükmüş öyle diyorlar. :)

Ulan Pino biraz bitirici olsan gol kralı olurdun bugün.Bugün Kewell ve Neill i niye bu kadar çok sevdiğimi anladım.Adamların sahadaki herşeyleri farklı başta duruşları.

Gökhan Zan inşallah bir daha sakatlanmaz Serveti bir daha bu forma altında görmeye tahammülüm yok çünkü.

16. Hafta
İstanbul BB-Trabzonspor
Eskişehirspor-Beşiktaş
Sivasspor-Konyaspor
Galatasaray-Gençlerbirliği
Ankaragücü-Fenerbahçe
Karabükspor-Antalyaspor
Bucaspor-Manisaspor
Gaziantepspor-Kayserispor
Bursaspor-Kasımpaşa

17. Hafta
Fenerbahçe-Sivasspor
Kayserispo-Bucaspor
Antalyaspor-Ankaragücü
Gençlerbirliği-Bursaspor
Kasımpaşa-Eskişehirspor
Beşiktaş-Gaziantepspor
Manisaspor-İstanbul BB
Trabzonspor-Karabükspor
Konyaspor-Galatasaray

evet inşallah 2 maçımızıda kazanırız
Trabzonun takılacağını düşünüyorum.....

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
16. Hafta
İstanbul BB-Trabzonspor
Eskişehirspor-Beşiktaş
Sivasspor-Konyaspor
Galatasaray-Gençlerbirliği
Ankaragücü-Fenerbahçe
Karabükspor-Antalyaspor
Bucaspor-Manisaspor
Gaziantepspor-Kayserispor
Bursaspor-Kasımpaşa

17. Hafta
Fenerbahçe-Sivasspor
Kayserispo-Bucaspor
Antalyaspor-Ankaragücü
Gençlerbirliği-Bursaspor
Kasımpaşa-Eskişehirspor
Beşiktaş-Gaziantepspor
Manisaspor-İstanbul BB
Trabzonspor-Karabükspor
Konyaspor-Galatasaray

evet inşallah 2 maçımızıda kazanırız
Trabzonun takılacağını düşünüyorum.....
İnşallah takılmaz

Bu Kasımpaşa'ya Gsbasket takımı da 3 atardı, adamlar da savunma namına hiç birşey yok zaten.
Bu kadar bireysel hata yapan takım 1. ligde daha duramaz durmamalı da.

Bize gelince bugun oyun kesinlikle rakip kaynaklı haftaya özlenen Galatasaray geri gelir.Servet düzelmiştir belki.

Takımımız Hagi geldiğinden beri oynadığı oyunun karşılığını alamıyor.
Bu maçta en az 5-6 farklı kazanılması gereken hatta lig tarihinin sayılı skorlarından birinin alınabileceği bir maçtı.
Bugun oynanan oyunlara baktığımda Manisa-BJK-Trabzon maclarından 0 değilde minimum 5 hatta 7 puan almamız içten bile değildi. Gerçekten yazık...
Neyse şu kalan iki maçtanda 6 puan çıkarıp neler olacağına bakmamız lazım...

Bu arada dün Galatasaray kaptanının(!) Pino'nun gol kaçırması sonucu onu azarlayarak ve ya küfrederek oyundan düşürmesi herkesin dikkatini çekmiştir sanırım.

sağlam bir Arda,güçlü bir Baros ve affedilmiş bir Misimoviç ile bu takım biraz daha kıpırdanacak ve toparlanacaktır...

Enes Kömürcü' Alıntı:
Bu arada dün Galatasaray kaptanının(!) Pino'nun gol kaçırması sonucu onu azarlayarak ve ya küfrederek oyundan düşürmesi herkesin dikkatini çekmiştir sanırım.

35 gündür kaptanlığını yaptığın takım galip gelemesin,takımın en çok yırtınan ismi ol ama karşılığını alama ondan sonra kim olsa gol kaçıran adama saydırır.

İyidir,haklıdır demiyorum ama anlayışlı olmak gerekir.Kaldıki Pino'nun kaçırdıklarıda çok fenaydı.

Doğan Sağlam' Alıntı:
[quote="Enes Kömürcü":3w1oak4l]Bu arada dün Galatasaray kaptanının(!) Pino'nun gol kaçırması sonucu onu azarlayarak ve ya küfrederek oyundan düşürmesi herkesin dikkatini çekmiştir sanırım.

35 gündür kaptanlığını yaptığın takım galip gelemesin,takımın en çok yırtınan ismi ol ama karşılığını alama ondan sonra kim olsa gol kaçıran adama saydırır.

İyidir,haklıdır demiyorum ama anlayışlı olmak gerekir.Kaldıki Pino'nun kaçırdıklarıda çok fenaydı.[/quote:3w1oak4l]

Pino'nun kaçırdıkları tamam fena ama, bu adam has bir forvet değil ki.Ayhan'ın dün yaptığından sonra Pino düştü oyundan iyice.

Hem bu Ayhan'ın ilk yaptığı da değil.Kayseri maçında Hakan'la atışması ( Hakan'ı daha önce böyle tartışırken görmemiştim hiç ), Sapara'yla olan mevzusu, Murat Erdoğan'la aynı şekilde.Dün Pino'ya onu yapacağına kaptanın yapmasını gerekeni yapsaydı daha hoş olurdu.

Enes Kömürcü' Alıntı:
Pino'nun kaçırdıkları tamam fena ama, bu adam has bir forvet değil ki.Ayhan'ın dün yaptığından sonra Pino düştü oyundan iyice.

Hem bu Ayhan'ın ilk yaptığı da değil.Kayseri maçında Hakan'la atışması ( Hakan'ı daha önce böyle tartışırken görmemiştim hiç ), Sapara'yla olan mevzusu, Murat Erdoğan'la aynı şekilde.Dün Pino'ya onu yapacağına kaptanın yapmasını gerekeni yapsaydı daha hoş olurdu.

Hakan Balta konusunda tamamiyle haklı Ayhan Enes.Hakan sene başından beri kaç kere yakmıştı bizi bir düşünsene.Bunun hesabını sen ben tutuyoruzda bu takım için oynayan adamlar tutmuyormu?Ayhan'da bu bilinçte o kritik anda öyle saçma bir hareket gelince çıkıştı doğal olarak.

Pino'nun has forvet olmadığınıda biliyor Ayhan ama orada verilen anlık bir tepki.Nasıl halı saha maçında bir şey oldumu sen ben tepki veriyorsak Ayhan'dada o amatör ruh futbol kariyeri boyunca vardı.Bunun üstüne endişe ve stress eklenince o anda öyle bir tepki verdi ki bence abartmamak lazım.

2000 kadrosunda bu tür hatalar olduğunda Hagı saha içinde adamı dövmekten beter ederdi.Bülent Kaptan gidip teselli mi ederdi o adamı,yok. Ayhan'ıda sadece kaptan olarak düşünmemek lazım.Beğeneni vardır beğenmeyeni vardır ancak bu takımın en istekli,en hırslı ve en tecrübeli isimlerinden biridir Ayhan. Saha içinde ki oyuncuların buna biraz saygı göstermesi lazım.

Enes, Ayhan Akman sütten çıkmış ak kaşıktır demiyorum ama oyuncularımızı uyarması, onlara tepki vermesi (küfür ayrı bir boyut) onu gözümde küçültmez büyütür.

Tamam Pino´nun asıl mevkiisi forvet değil ama kardeşim el insaf ya! Karşındaki kaleci bir Casillas, Valdes vs. değil ki 5 tane net pozisyonun ancak birini gole çevirmeni alkışlayım. Demek ki işin içinde ciddiyetsizlik de var.

Dikkat ederseniz, Ayhan Mustafa Sarp´ı sert bir şekilde uyardıktan sonra gözbebeğimiz görünmez bir kazayla sakatlandı (!) ve aradan haftalar geçmesine rağmen hala düzelemedi.