SSL 15. Hafta | Kasımpaşa - Galatasaray SK

Beyler, bayanlar.. Konuya attığım en son mesaj neden silindi?

Not: Yanlış anlama olmasın, hesap sorar gibi sormuyorum. Gerçekten, ciddi ciddi soruyorum. Eğer hakaret olarak algılandı ise haftalarca Ali Sami Yen'den yükselen sesler neydi? Sonuçta bir oyuncunun lakabını yazmakta yasak olmasa gerek.

Ben sildim, Barış Samiyen'de oyuncular ile ilgli her söyleneni buraya yazamayız sende takdir edersin sanırım.

O lakap hoş bi lakap değil Servet daha fazlasını hakediyor olabilir ama burada bazı kurallar var yazarken sen de en az ben kadar biliyosun.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Ben sildim, Barış Samiyen'de oyuncular ile ilgli her söyleneni buraya yazamayız sende takdir edersin sanırım.

O lakap hoş bi lakap değil Servet daha fazlasını hakediyor olabilir ama burada bazı kurallar var yazarken sen de en az ben kadar biliyosun.
Eyvallah Şamil.

Yazarken çok masumane gelmişti ondan yazdım yoksa bu adamlar için neler geliyor aklımıza. Açıklama için teşekkürler.

maci netten takip eden arkadaslar varsa lutfen link verebilirmi cok acil???

Lig sonuncusu ile oynuyoruz !

dakika 27, aydın sağ kanattan orta yapıcak ceza alanı içinde bir tane oyuncu yok bizden !!! dışarıdan kewell içeri girene kadar bekliyor sonra orta ve gol !!!

Çok güzel .....

Aydın gol kaçırınca resmen Ohh dedim !
Kırk yılda bir attığı goller yüzünden hala Aydın'ı izliyoruz..Gol falan atmasın mümkünse sadece gitsin!!

Neyse ki gol attığında hırsla sevinen bir oyuncumuz var hala