SSL 16. Hafta | Galatasaray SK - Gençlerbirliği

Can keşke söyleseydin bana daha yeni görüyorum. GSMobile vardı onuda hallederdik. Aldınmı bileti?

Uğur sahi geliyormusunuz maça? Bende Savaş'dan bir toplanış da bu maç için bekliyordum. Bu kez daha sabit bir yer bulup daha uzun birlikte olabilmek adına.

Basın yalan yazıyor, uçaktan korkunca... : ) Neyse, bence de erken buluşma iyidir. Saat 6´da geleni neyleyim.

Not: Erdal, müzik ve oyunlar hakkında konuşursan mesuliyet kabul etmem. : )

Uğur çok zarardayım abicim 270 liram bütün nakit mal varlığım gitti ben geleyim gelmesine de köfteyi siz ısmarlarsınız. Yoksa köfte köpeğiniz olsun diyeceğim ama sanki benzetme pek olmadı :) .

Akbil olmasa evden çıkamayacağım o derece :) .

Onur abi artık cüzdan taşımıyorum bi ehliyet birde banka kartım çıkana kadar şifrematik o kadar :) .

Bu sefer yağmur, tipi , kar..
Bere falan bulmak lazım sandıktan..
Onur Yavuz yine geliyormuş, hiç şaşırmadık : ))
Şu maçı bari kazanalım, biraz moral kırıntısı..

Şekerspor maçına sabahlamayı düşünüyorum işler yoğun olmaz ve zaman olursa. Ki hafta içi olduğu için zorda olsa gerçekten çok istiyorum. Ama maç öncesi illaki buluşuruz.
Mehtap diye bir arkadaşımız vardı. Okulu bırakıyordu zamanında. Ona veda geceleri dünelerdik. Sonra bu veda gecelerinin cılkı çıktı. Bir günde 7-8 mekanda hatta mehtap'ı tanımayanalr bile veda gecesi yapmaya başlamıştı. Muğlada bir çılgınlıktır sürdü gitti. Sonunda mehtap gittikten bir ay sonra bu geceler bitti. Bizde rahatladık.

Bunu nedne anlatıyorum. Ali Samiyen'e veda geceleri başaldı. O dozere kadarda bu sürer. Onur şimdi Ali Samiyen'de son lig maçı diye geliyor. Sonra son Kupa maçı diye gelir o arada bir özel maç yaparlar ona gelir son özel maç diye. Araya bir veteran maçı sıkıştırırsak F1 pilotlarının maçında son vedayı yaaprız. Sonr agelsin Aslantepe'ye merhaba maçları:)) Onur çok çalışman lazım çok. Bak Şamil köfte bekler:)

Şimdiler kimler geliyor bir liste yapsak.

1-Onur Yavuz
2-Uğur Güven
3-Sühan Cem
4-Erdal Avcı
5-Emre Yüksel
6-Şamil Turançifti(köfte yok abi :) )
7-Onur Uncu

Varmı artıran? Özel olarka konuştuğum Savaş Karadağda özel işlerini hallederse aramızda olacak.

Deniz Baskın da kesin gelir. Doğan'a da gelmezsen yedek başlarsınmı desem acaba:)
Zaten geçen maç, varlığı ile yokluğu belli değildi diyordum meğersem Deniz ile Doğan gerçekten yokmuş maçta:)

Sühan Cem' Alıntı:
Bunu nedne anlatıyorum. Ali Samiyen'e veda geceleri başaldı. O dozere kadarda bu sürer. Onur şimdi Ali Samiyen'de son lig maçı diye geliyor. Sonra son Kupa maçı diye gelir o arada bir özel maç yaparlar ona gelir son özel maç diye. Araya bir veteran maçı sıkıştırırsak F1 pilotlarının maçında son vedayı yaaprız. Sonr agelsin Aslantepe'ye merhaba maçları:)) Onur çok çalışman lazım çok. Bak Şamil köfte bekler:)
Sühan beni harbiden çözmüş ya. : )

Ali Sami Yen´e veda diye geldiğim maç sayısı 10´u bulmuştur herhalde. Beypazarı maçına gelir miyim sanmıyorum diyorum, çünkü 4 gün sonra Aslantepe açılışı var. Gerçi ben düşünmediğim o kadar çok maça gittim ki bugüne kadar, hayırlısı. : )