SSL 16. Hafta | Galatasaray SK - Gençlerbirliği

4-5 taneniz hariç hepiniz Allah'ınızdan bulun artık işin suyu çıktı samiyende 8 maçta 5 yenilgi olmak üzereyiz. Rezillik kepazelik. Ruhsuzlar bu stad ne maçlar gördü ne topçular gördü sizin kadar dibe vurmuşunu görmedi.

Antrenör desen ayrı bi sorun zaten Gökhan Zan nerden icat çıktı niye oynuyo anlamadım gitti gelmişiz 16. maça deneme tahtası oldu kulüp bari şereflice çıkıp ligi noktaladık diyin. Kem küm ediyolar iyi gidecez diyolar. Madem yedek oynatıyosun neden Insua oturuyo tribünde, İngiltere'de 38 maç çıkartan adamın günahı ne çok merak ediyorum gerçekten yazıklar olsun bu duruma getiren...

Yazık cidden bu buz gibi soğukta insanın afedersiniz ama g.tü donuyo full ama stad. Bari biraz insan acır da tribündekiler için oynar. Allah sonumuzu hayır etsin ...

ben boyle ruhsuz takım gormedım bu resmen dıbe vurusun gostergesi..bu takımı degıl hagı degıl 4-5 transfer bu sene kımse kurtaramaz kımse devre arası transfer yapılıyor dıye sevınmesın yaptıkları sadece heyecan yaratmak baskan polat sıze bır soru bu takım lıgı kacıncı bıtırır onuda soyleyın balı hanı lıg onu 5 transfer dedınız sımdı devre arası 4 dedınız rakamlarla aranız ıyı busoruyuda bılırsınız galıba

Hursut ve Bili Mehmet diye 2 adam var, anasini aglatti savunmamizin.

Vay be Millet bu kadromu gidecek Aslantepeye diyorda asıl sorulması gereken bu kadromu veda edecek Ali Sami Yen'e mezarında bile rahat uyutmaz bu ruhsuzlar.

beyler lütfen sakin devre arası bombalar geliyor romanyadana cadu ve tıtırescu, almanyadan 90 macta 3 gol atan mike hanke biraz sabır:)

İki takımdan en çok koşan beşer futbolcunun istatistigini verdi Lig TV.
Bizde en cok koşan (Barış) 5599 metre kosmuş. Gençler?de en az koşan 5842 metre koşmuş.

Kewell'in sucu mücadele etmekti sanirim, Hagi tarafindan oyundan alinmis.