Tamika CatchinGS

Re: Tamika CatchinGS Galatasaray' da

Onur Karakuzu' Alıntı:
[quote="Aykun Alan":1bgij3i5]Katie 3 ay önce geldi de bi pasaport çıkaramadık.Varsın tamikada 25 inde gelsin.
Katie' nin pasaportunu çıkarmadık değil Fiba çıkarılan Yunan pasaportunu kabul etmedi .[/quote:1bgij3i5]

Pasaportunun çıkarılıp kabul edilmediğinden haberim yoktu gerçekten. ben hala yunan hükümetinde kendi içlerindeki süren sorunlardan dolayı pasaportunu alamadıklarını sanıyordum:S

Onur Karakuzu' Alıntı:
[quote="Aykun Alan":t52306q7]Katie 3 ay önce geldi de bi pasaport çıkaramadık.Varsın tamikada 25 inde gelsin.
Katie' nin pasaportunu çıkarmadık değil Fiba çıkarılan Yunan pasaportunu kabul etmedi .[/quote:t52306q7]

Hayır,Yunan hükümetinden onay çıkmadı kardeşim,pasaportu FİBA'nın kabul etmemesigibi birşey söz konusu değil.

Bütün televizyonların,gazetelerin,dergilerin tam sayfa,boy boy röportajlar yapması,Türkiyeye ayak basar basmaz taraftarların,basın ordusunun havalimanında karşılaşması gereken bir oyuncu geldi takımımıza,Vickie Johnsondan sonra takımımızda en büyük eksikliğimizin Lider,tecrübeli,soğukkanlı,sorumluluk sahibi bir oyuncumuzun olmamasıydı,gerçekten çok çok önemli bir transfer yaptık,İnşallah takımımız kazasız,belasız,sakatlık yaşamadan başarılı bir 2 .yarı geçirir,sezon sonundada Şampiyonluk Kupasını havaya kaldırır.

Onur Karakuzu' Alıntı:
[quote="Aykun Alan":17ogazmp]Katie 3 ay önce geldi de bi pasaport çıkaramadık.Varsın tamikada 25 inde gelsin.
Katie' nin pasaportunu çıkarmadık değil Fiba çıkarılan Yunan pasaportunu kabul etmedi .[/quote:17ogazmp]

nerden bu haberi aldın öğrenebilir miyim ?

Hasan Demir.' Alıntı:
Bütün televizyonların,gazetelerin,dergilerin tam sayfa,boy boy röportajlar yapması,Türkiyeye ayak basar basmaz taraftarların,basın ordusunun havalimanında karşılaşması gereken bir oyuncu geldi takımımıza,Vickie Johnsondan sonra takımımızda en büyük eksikliğimizin Lider,tecrübeli,soğukkanlı,sorumluluk sahibi bir oyuncumuzun olmamasıydı,gerçekten çok çok önemli bir transfer yaptık,İnşallah takımımız kazasız,belasız,sakatlık yaşamadan başarılı bir 2 .yarı geçirir,sezon sonundada Şampiyonluk Kupasını havaya kaldırır.
Bende şöyle bir durum var bir yemek için elimizde inanılmaz bir malzeme var fakat yemek yapacak aşçımız yok elimizdeki malzemeye nasıl sevinelim ki dünkü maçta 30sayıyla yenilmişiz adam maç sonunda gülüyor !

[/quote]

nerden bu haberi aldın öğrenebilir miyim ?[/quote]
Ben Veli YİĞİt' ten duymuştum ama tam kısmını bilemem .

bu oyuncu karşılama olayını da çok bartıyorlar. karşılayan karşılar ne var yani. ülkeyi küçük duruma düşürüyormuşuz yabancı basının önünde. ülke oyuncu karşılayarak dğeil. parasını vermeyip Fifalık olursan küçük düşer. şike yapıp üç kuruşa takımını satarsan küüçük düşer. yurtdışında da sözleşmeleri statta imzalıyorlar kimse demiyor büyük görgüsüzlük diye.. birileri yaptımı hatta yayın hakkını alıp yayınlıyorsunuz biz yaptıkmı tu kaka.. vallah ilendim artık türk basınından.

Tamikayı karşılamaya gitmek güzel olur da. kendisi bayan olduğundan kucağa ve omuza almamız çok abes kaçar:) bir sonraki bayan transferimizi karşılamaya memeleketteki (özellikle taximin ünlüleri) tüm abazalar gelir ...

Sühan Cem' Alıntı:
bu oyuncu karşılama olayını da çok bartıyorlar. karşılayan karşılar ne var yani. ülkeyi küçük duruma düşürüyormuşuz yabancı basının önünde. ülke oyuncu karşılayarak dğeil. parasını vermeyip Fifalık olursan küçük düşer. şike yapıp üç kuruşa takımını satarsan küüçük düşer. yurtdışında da sözleşmeleri statta imzalıyorlar kimse demiyor büyük görgüsüzlük diye.. birileri yaptımı hatta yayın hakkını alıp yayınlıyorsunuz biz yaptıkmı tu kaka.. vallah ilendim artık türk basınından.

Tamikayı karşılamaya gitmek güzel olur da. kendisi bayan olduğundan kucağa ve omuza almamız çok abes kaçar:) bir sonraki bayan transferimizi karşılamaya memeleketteki (özellikle taximin ünlüleri) tüm abazalar gelir ...
Sühan birader haklısın valla yılbaşı gecesine dönmesin,ama karşılama farklı olurdu ve bir ilk olurdu omuzlara alma konusundada ben gerekli önlemleri alırdım,büyük bi pankart yaptırmak lazım welcome to istanbul Tamika:)

Futbolda Messi-Cristiano-Ronaldinho,Basketbolda James,Kobe,Wade neyse bayan basketbolu içinse CatchinGS odur bana göre.Bayan basketbolu kültürü biraz oturmuş bir ülke hadi onuda geçtim basketbol kültürüne sahip bir ülke olunsayı bu oyuncu havaalanında çiçeklere boğulması gerekirdi.

Öyle bir girişim olacaksa katılırım!

Bu gece sabaha karşı gelebilir çok soğuk olmasa karşılamaya giderdim TA TA TA OLEY OLEY OLEY Mİ Mİ Mİ OLEY OLEY OLEY Jo hesabı:)

kasmaya çok gerek yok.Maçlarda faul kaçıran oyuncuya söylenen oooo gerizekalı tezahüratını söyleyebiliriz.O-oooo tamika catchings. :) :) :)