Türkiye - Fransa

yahu orhun ene gidiyor tek kısayla oynuyor..adamlar zaten goril gibi kaç tane hücum ribaundu verdik..parker dışardayken emir 2 oynayabilirdi ve batumu emir tutardı..oyun kurucularımızın da llahı var yani..ya sayı atmayın eyvallah da top da kaybetmeyin bari..şu maçı alırsak kesin çıkarız abi..litvanya düşünsün:)

Her şeyin içine limon sıktı Orhun Ene.Ribaundlarda Fransa'yı ezmemizi sağlayan Ömer - Ersan ikilisini çıkarıp Oğuz - Emir ikilisine dönmenin mantığı nedir ya ? Sanki hazırlık maçı yapıyoruz.

kim ne derse desin ama bizim takımın oyuncularının bir yüzüne bakın belkide ben yanılıyorum ama isteksizler,hırs filan yok,hepsinin suratları bir karış,bence bizim takımda sorun bu sorun savunma veya hücum değil......

Emir son topta yanına gelen Ersana top atmadın ya ne diyim ben sana.O topu çıkaramamak büyük beceriksizlik.
Son periyot mücadele ettik zaten ama üçlük atamadık.Aklıma Pepsi Caserta maçımız geldi 2/24 atmıştık ve gene böyle kaybetmiştik yazık.:(

kim ne derse desin ama bizim takımın oyuncularının bir yüzüne bakın belkide ben yanılıyorum ama isteksizler,hırs filan yok,hepsinin suratları bir karış,bence bizim takımda sorun bu sorun savunma veya hücum değil......
şaka bu yorum?hırs olması için illa ağızlarından salya mı akacak?şu takıma karşı az daha maçı alıyorduk..helal olsun bu seviyeye getirdiler..ve kimse fransayı övmesin..parkerı çıkar çok sıradan takımlar..bir batum var noah da savunma dışında yok..bullsda ömer mi ilk 5 noah mı belli değil yani..yani parkerı bize verin kerem-ender ikilisni onlara verin her maçı alırız...
sırbaistanı ne yapacağı bilmiyorum ama önce şu almanyayı yenelim,sırbistanı sonra düşünürüz...takım çok yoruldu

Sırbistan maçı final maçı olacak artık.Kaybedersek elenelim zaten öyle kabataslak bir hesap yaptım.Almanları yenip Sırplara kaybedersek Almanların Litvanya'yı yenmesini bekleriz gene.Artık işimiz zor.Almanya maçını kazasız atlatalımda Sırbistan maçını düşüncek çok zaman var.

evet gerekirse salyada akacak,hepsi birbirinden kopuklar,hepsinde bir karış surat,Hidayet mac sonları maddi-manevi istekte bulunmuyor,Irmak kazuk ile her zafer sonrası 3lü cekilirdi sarmaş dolaş ben bu heyecanı göremiyorum,oyunlarına lafım yok,mücadele güzel....

Hem hırs yok isteksizler hem de nasıl güzel mücadele ediyorlar sanki iki önerme birbirinin değili gibi ..