ulker baskanindan mujde

‘Aslan payı Cim Bom’a’

Ülkerspor Başkanı Ali Doğan bombayı patlattı: Galatasaray herkesten iyi bir program sundu, onlara katkımız daha fazla olacak...
Ülkerspor Başkanı ve yeni oluşan Ülker Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü Ali Doğan, destek konusunda Aslan payını Galatasaray’ın alacağını açıkladı. Doğan, “Sayın Özhan Canaydın ve Semih Haznedaroğlu çok iyi hazırlanıp, bize güzel bir program sundular. Galatasaray Kulübü’nün desteği biraz daha fazla olacak” dedi.
Ülker grubunun futbol dahil Galatasaray’ın tüm branşlarına katkı yapacağını dile getiren Doğan, “Oyuncularımızdan Fatih Solak, Galatasaray’da kiralık oynuyordu. Kendisini Galatasaray’a veriyoruz. Başka oyuncu transferlerinde de yardımcı olacağız” dedi.

Umarım bu aslan payı "sus payı" olmaz. Zamanla görecegiz,şu anda Fener'e verdikleri bizim kat be kat üstümüzde.

Adamlar en iyi Türk oyuncularını Fenerbahçe'ye verdiler.Resmen Fenerbahçe'ye 100. yıl kıyağı yaptılar.Bize de şimdi üç beş kuruş para verecekler.Bizimkiler de çaresizlikten sesini çıkaramayacak. Adamlar karar vermişler artık bu sene Feneri şampiyon yapmaya.

benedict' Alıntı:
Adamlar en iyi Türk oyuncularını Fenerbahçe'ye verdiler.

En iyi üç oyuncularını verdiler tamam da verdikleri üç oyuncu da azılı fenerbahçeli oyunculardı. Ben şahsen üçünü de Galatasaray forması ile oynarken görmek istemezdim... Onlar da bu formayı giymezlerdi diye düşünüyorum zaten.
Önemli olan yukarıda yazanların yazıda kalmaması fiiliyata dönüşmesi...

spawn1905' Alıntı:
‘Aslan payı Cim Bom’a’

Ülkerspor Başkanı Ali Doğan bombayı patlattı: Galatasaray herkesten iyi bir program sundu, onlara katkımız daha fazla olacak...
Ülkerspor Başkanı ve yeni oluşan Ülker Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü Ali Doğan, destek konusunda Aslan payını Galatasaray’ın alacağını açıkladı. Doğan, “Sayın Özhan Canaydın ve Semih Haznedaroğlu çok iyi hazırlanıp, bize güzel bir program sundular. Galatasaray Kulübü’nün desteği biraz daha fazla olacak” dedi.
Ülker grubunun futbol dahil Galatasaray’ın tüm branşlarına katkı yapacağını dile getiren Doğan, “Oyuncularımızdan Fatih Solak, Galatasaray’da kiralık oynuyordu. Kendisini Galatasaray’a veriyoruz. Başka oyuncu transferlerinde de yardımcı olacağız” dedi.
spawn kardeş kendinde misin sen ii düşünsene adamlar sus payı veriyor bunun adı bu rakibimiz avrupada başarılar elde edecek biz burada kendi yağımızla kavrulacağız bunun adı haksız rekabet bundan sonra hiçbir şekilde unutmadıkça Allah(C.C) zorda bırakmadıkça ülker benim için fenerstore gibi birşey olmuştur ve inşallah evime ülker malı girmeyecek bundan sonra
Adamlar resmen çocuk gibi Galatasaray taraftarı ile oynuyorlar

gelen paralar futbol takımına gidecek fener almadıgı birkac oyuncuyu v,bize verecekler olay budur bence tek olumlu yonu Fatih solak bu anlaşmanın

...

Olacak iş değil bu ülkerin yaptığı zaten firma olarak uyuzum adamlara birde şu gelişen olaylara bakın...

Biz yüzüncü yılımızda küme düşmemeyle cebeleşirken adamlar fenere gelin euroleagute siz türkiyeyi temsil edin diyolar( fener ne zaman gerek basket gerek futbolda adam akıllı türkiyeyi temsil ettiki???:))...

En iyi 3 oyuncusunu fenere veriyor ve kulislerde dudak ucuklatacak rakamlarla fenere yardım edicekleri konuşuluyor...

Şimdi basket şubesini kapatan ülkerin bize fatih solağı veremsi onlara bişey kaybettirmez ki yani bunu bir yardım olarak görmememiz lazım...Geriye kalan laflarinda 2 basketbol icin transfer demiş mr. ali doğan ee soruyorum bu adamlar gulyas yada stephanov gibi bence iş yapmayacak yabancı tipinde adamlarmı???...

Burda önemli olan konu bizim yönetimimizin bir bütce belirlemesi olmalıdır bu 3 milyon dolar ile 5 milyon dolar arası minimum yıllık gelir olmalıdır bence...trde sampiyon olmaya 5 milyon dolar yeter ama eğer olurda euroleage katılırsak seneye yani ilk 2de yer alırsak bu para ülker tarafından artırılmalı.Birde aklıma takılan nokta şu hadi fenere 100.yıl diye hakkını veriyosun euroleagte ee gelecek seneler için planınız nedir? Ardından galatasaray ve beşiktaşmı sırayla sizin yerinizde euroleaugte olacak yoksa mr. azizle anlaşmanız tüm ülkerin hakkı süresince mi geçerli?....

Dün superspor.comda delgadoyu ülkerin beşiktaşa aldığı söyleniyordu delgadonun bonservisi 6 milyon euro evet yanlış duymadınız 6 milyon euro bu para sadece beşiktaşa bir futbolcu icin bonservis bedeli olarak verilmiş ee bize verilen 2 basketbolcu+5 milyon dolar nasıl aslan payı oluyor???? Yani adamlar hadi feneri gectim nasıl anlaşma yaptılar hic bir detay bilgi yok euroleague hakkından tutun takımı fenere veriyolar, beşiktaşada gözle görülür hiç yoktan 10-12 milyon euro basket+futbol yardımı ediyolar ama aslan payı hala gsde afferim özhan başkan bravo yönetim uyuyun siz uyuyun acaba bu benim düşündüklerimin yüzde 10 nu düşündümü özhan başkan veya yönetim ve cevap verdilermi bu acıklamalara merak ediyorum...

Basketbol A Takımı’nı Fenerbahçe ile birleştirip, Beşiktaş’ın Delgado transferine 5 milyon euroluk katkı sağlayan Ülkerspor, şimdi de Galatasaray için kolları sıvadı. Ülkerspor Başkanı ve yeni oluşan Ülker Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü Ali Doğan, destek konusunda Aslan payını Galatasaray’ın alacağını açıkladı.

Doğan, "Sayın Özhan Canaydın ve Semih Haznedaroğlu çok iyi hazırlanıp, bize güzel bir program sundular. Galatasaray Kulübü’nün desteği biraz daha fazla olacak" dedi.

Stada cafe ve reklam

Ülker grubunun futbol dahil Galatasaray’ın tüm branşlarına katkı yapacağını dile getiren Doğan, "Oyuncularımızdan Fatih Solak, Galatasaray’da kiralık oynuyordu. Kendisini Galatasaray’a veriyoruz. Başka oyuncu transferlerinde de yardımcı olacağız" dedi.

Ali Sami Yen Stadı’nın yanındaki restaurantın yerine Cafe Crown açacaklarını da müjdeleyen Ali Doğan, hem Florya Metin Oktay Tesisleri, hem de Ali Sami Yen Stadı’nda reklam vermeye hazırlandıklarını belirtti ve detayların iki gün içinde açıklanacağı söyledi.

Transfer için 5 milyon euro

Galatasaray ile Ülker arasında yapılacak olan anlaşmaların bununla bitmediği öğnenildi. Kulübe yakın çevreler Ülkerspor’un, futbol şubesine de sponsor olup, Beşiktaş’a verilen 5 milyon euroluk desteği Sarı-Kırmızılılar’a da sağlayacağı öğrenildi. Bu gelişme doğrultusunda Galatasaray, Gravesen ve Ze Roberto gibi yıldızlar için aradığı sıcak paraya kavuşacak. Ayrıca Ülker, Fatih Solak’ın dışında basketbol şubesine yapılması planlanan iki oyuncu transferini de finanse etmeye hazırlandığı vurgulandı.

27.06.2006

Kaynak : Fanatik

bizimki biraz daha futbola kaymis gibi duruyor basketbola deil futbola yarayacak

Beğenmediğin Gulyas bize gelse Avrupa'nın en korkutucu pota altlarından birine sahip oluruz.Ayrıca Ülker'de Oğuz Savaş gibi bi genç yetenek mevcut onu da kadromuza katabiliriz.

Virginandhardly' Alıntı:
Beğenmediğin Gulyas bize gelse Avrupa'nın en korkutucu pota altlarından birine sahip oluruz.Ayrıca Ülker'de Oğuz Savaş gibi bi genç yetenek mevcut onu da kadromuza katabiliriz.

Küçük bir hatırlatma : Oğuz Savaş (C) fenerbahçe ile anlaşan ülkerspor oyuncularının arasındadır...
Onun Galatasaray'a gelmesi de böylece söz konusu olamaz :oops: :oops: :oops:

gulyas çok siradan 1 oyuncu kesinlikle istemem oguz savas daha nalasmamis kimseyle o olabilir stefanova da gerek yok gelecekse 1 tek trepagnier yeter

bencede keep ve gulyas ayni mantikla ayni oyun sitiline sahip oyunclar ozamn keep gelsin hem daha az para alir.bnim icin jeff 1.sirada gelir ve 2 numara mevkini fazlasiyla kapatir ayrica bizimkiler sponsorluk anlasmasinin cercevesini olabildigince futbola cevirmisler

biglion' Alıntı:
bencede keep ve gulyas ayni mantikla ayni oyun sitiline sahip oyunclar ozamn keep gelsin hem daha az para alir.bnim icin jeff 1.sirada gelir ve 2 numara mevkini fazlasiyla kapatir ayrica bizimkiler sponsorluk anlasmasinin cercevesini olabildigince futbola cevirmisler
keep gulyasi 3 e katlar keske gelse

1-ulker bjk a 5 mil. euro yu vermedi arkadaslar...delgadonun bonservisini ulker grubu aldi..yani bjk in mali diil delgado..sadece ilerde ii paraya satilirsa az bi pay alicaklar...
2-ne kadar begenmesekte ulker gecen sene subeye buyuk katki sagladi,bu senede saglamaya devam edecek ki fatih solak ve 2 oyuncu transferinde yardimici olacaklar..
3-sus payi olayina katilmiyorum.cunku zaten ibrahim kutluay sozlesmesini tek tarafli olarak fesh etmisti fb nin 100. yil kadrosunda yer almak istedigini cok onceden aciklamisti..bunun yaninda mirsad ve omer onan gibi 2 fb li oyuncuda 100.yilda o kadroda olmayi tercih ettiler..
ulker baskaninin galatasarayimiza katki yapacaklari aciklamasini sus payi olarak degerlendirmek bence anormal fanatikce bi dusunce..isteseler hic katkida yapmazlar ozaman ne dieceksiniz arkadaslar? bizim salona ihtiyacimiz yok zaten..olan salonlari doldurmuyoruz,doldurdumu olay cikariyoruz ceza aliyoruz..salonumuz olsa ne yazar? federasyon baskani guya galatasarayli (o zat ve gs imizin ismini yan yana bile gormek istemiyorum) febe baskaninin kopegi olmus pesinden ayrilmiyo...bu sartlar altinda fazla bisey beklememek lazim...su an piyasada cok ii turk oyuncular var..bunlar kadroya katilip alinacak 2-3 ii yabanciyla cok ii bi kadro kurulabilir...
4-bu sus payi diip almamak kerizlikten baska bisey olmaz...onemli olan bu destegi ii degerlendirmek..ben fb-ulker ortakliginin cok uzun omurlu olacagini dusunmuyorum...en fazla 2 sene bence..

Trepagnier ve Gulyas'ı istemiyoruz.Bodiroga'dan aşağısı kesmez bizi. :) :)
Bu adamları bulursak öpüp başımıza koyalım.

gulyas bitmis hiç gerek yok fatih ondan daha iyi
ama trepagnier süper olursa süper olur