ulker baskanindan mujde

Serdar Abi...Ben hayatım boyunca Ülker ürünü kullanmadım,kullanmam da...Bu benim kişisel tasarufum..Diğil GS a 35 milyon 150 milyon Euro verseler fikrim değişmez...

Ama bizde ortak bilinç hiçbirzaman oluşamıyor maalesef...Ne tepki vermeyi biliyoruz,nede eleştirmeyi...Sapla samanı herzaman karıştırıyoruz..Düne kadar ATATÜRK'ün klübüyüz diyenler,Kuvayı Milliye den bahsedenler önce asker kaçaklarına kucak açtılar sonra ordunun yasakladığı bir firmayla anlaşmaktan hiç çekinmediler...

Ben GS ın böyle sponsorluklar yapmasına karşı değilim..Ama işin aslı nedir bilmek gerek..Herkez ayrı bir şey söylüyor...Bizle yapılacak anlaşma nedir...ne kadar verilecek...kaç yıl sürecek...Hepsi muamma..Bunlar bir netleşse daha sağlıklı yorum yapılabilir

Esas bana ilginç gelen konu mali gücü yerinde hiçbir GALATASARAY'lının ortaya çıkıpta yok kardeşim GALATASARAY'a ben sponsor oluyorum dememesi. Herkes iyi günlerde ortalıkta gezip durur ama iş ciddiye binince ortadan kaybolur. (Bu arada düşüncen için de teşekkürler Çağlar sağol)

biglion' Alıntı:
soz konusu 3 buyuklerse ve aralarinda olusan olan rekabeti biliyosan ewt her klube ayni mesafede durmak durumundasin.hele ulkemizde bole bir siyesi futbol dengesi varken hic olmas zaten butun guclu ruzgarlarin arkasindan estigini bildigin bi takima dierlerinden fazla destek vermek ve bunu sponsorluk yorganiyla ortmek hic hic olmaz.

Şu an 3 büyük klübün de bütün sponsorları aynı mı peki?

Galatasarayımız basketbolda geleceğe yatırım yapması önemli bu gerekirse ülker ile yapılan anlaşma ile de olur ama sporu geliştireceğiz diye yapılan bi adaletsizlik en azından kendim hoşgörmem diğer kişilerin düşüncesine karışmam kendimce tepki koyarım ama onun bunun parası yerine kendi profesyonel basketbol yapısı olan iyi işleyen bi basketbol klübü istiyorum ben takımımdan ekonomik krize rağmen istiyorum
peki şimdi diyeceksiniz ne diyorsun sen ya para olmadan başarıya nasıl kavuşulur bence kavuşulur
1-GALATASARALILIK
2-İnanmak
3-Azim(aziz değil)
4-Sabır
5-Oynanılan iç saha maçlarında seyirci atmosferi ve tribündeki kişilerin nerjisini takımın hissetmesi
6-Bu yazılan yazılara "aman canım bunları geç" dememek
aslında bu maddeler çoğaltılabilir ama 6 tanesini kendi düşüncelerimle yazdım inşallah basketbol takımımız başarılı olmak için ellerinden geleni yaparlar tabi saha içerisinde!

yigit arkadasim guzel seyler yazmisin ama bunlar karin doyurmuyo artik...hersey parada bitiyo..subenin parasi yoksa bunlar hicbisey..bakma sen futbol subesi parasiz oynuyomus..oyuncularin cogunun arkasi saglam senelerdir milyon dolarlari aliyolar...gecte olsa paralarinida aliyolar...ama amator subelerde isler bole yurumuyo..zaten aldiklari paralar 50-100 milyar arasi degisiyo basketbolcularin..o yuzden hicbirinin birikimi yok...parasiz amator suberler yurumez hele senin bu solediklerinle su sartlarda mumkun diil yurumez...biz bu klupte ne futbolculari gorduk ben gs liyim klubumun menfaatlerini dusunurum bonservis kazandirmadan ayrilmam diip sonra ben profesyonelim dien basip giden oyuncularida gorduk bazilari gitti donemiyolar bazilari gittiler kurkcu dukkanina geri donduler...o yuzden senin dusuncelerin 1950 lerde filan kaldi..uzgunumki bole...keske senin dedigin gibi olsa

yigit arkadasim guzel seyler yazmisin ama bunlar karin doyurmuyo artik...hersey parada bitiyo..subenin parasi yoksa bunlar hicbisey..bakma sen futbol subesi parasiz oynuyomus..oyuncularin cogunun arkasi saglam senelerdir milyon dolarlari aliyolar...gecte olsa paralarinida aliyolar...ama amator subelerde isler bole yurumuyo..zaten aldiklari paralar 50-100 milyar arasi degisiyo basketbolcularin..o yuzden hicbirinin birikimi yok...parasiz amator suberler yurumez hele senin bu solediklerinle su sartlarda mumkun diil yurumez...biz bu klupte ne futbolculari gorduk ben gs liyim klubumun menfaatlerini dusunurum bonservis kazandirmadan ayrilmam diip sonra ben profesyonelim dien basip giden oyuncularida gorduk bazilari gitti donemiyolar bazilari gittiler kurkcu dukkanina geri donduler...o yuzden senin dusuncelerin 1950 lerde filan kaldi..uzgunumki bole...keske senin dedigin gibi olsa

Basketbolcu bi klüple anlaşıyorsa er geç sonunda parasını alacaktır aynen futbol şubesi gibi sonuçta arkası sağlam olmayabilir ama basketbol böyle .Eğer adam para için satıyorsa orada yapabileceğimiz bişey yok ama o saydığım maddeler olmadan da hiçbir takım hiçbir yere gelemez bi kere onlar olacak sadece 1950'de değil sonsuza dek onlar bi takımda olmazsa olmaz özellikler çünkü herkes üst seviyeyi hedefliyor yine söylüyorum başarılı olmak için bunlar şart!

Galatasarayımız gibi diğer başarılı klüplerin eli armut toplamıyor!

bu ülkere inancım kalmadı artık. ne diyolarsa yalandır deyip geççem bundan sonra. banane ülkerden. bizi kandırmaktan başka bişey yapmıyolar zaten. ben niye inanıyımki onlara