Yahoo NBA Fantasy League 2011-2012 (2)

Canberk sen ligi kurup bilgileri yaz istersen biz şimdiden girelim ?

Edit: Eğer önceden oynamış birisi varsa o kurabilir Canberk bilmiyormuş tam olarak.

Alperen abi geçen sene oynadım ama ligi kurmayı tam olarak bilmiyorum şimdi bir yanlışlık yapmıyım benden tecrübeli olanlar kurarsa daha iyi olur

Benide yazın arkadaşlar.Cumaya kadar bi 10 kişi olalım.
1- Canberk İşcan
2- Eren Akın
3- Alperen Küçük
4- Çağlar Keçeli
5- Sühan Cem Uçsoy
6-Emirhan Duran
7-Ömer Konyalıoğlu
8-Sercan Düşmez

1- Canberk İşcan
2- Eren Akın
3- Alperen Küçük
4- Çağlar Keçeli
5- Sühan Cem Uçsoy
6-Emirhan Duran
7-Ömer Konyalıoğlu
8-Sercan Düşmez
9-Sunay Sönmez

Oyunun nasıl oynandığına dair bir yazı, vesaire bir şey var mı? İlk kez oynayacak biri olarak ihtiyacım var.

Bu arada benim gibi oyunu ilk defa oynayacaklara naçizane tavsiye,Mock Draft'lara katılın arkadaşlar.Az da olsa hangi oyunculara rağbet olduğunu görürsünüz,bir de draft nasıl yapılıyor görmüş olursunuz,canlı draftta sıkıntı yaşamazsınız.Ancak bir tavsiye daha,draftın dolu olmasına dikkat edin,eğer katılmayan olursa bilgisayar takımları oluyor ve sıra onlara geldiğinde en üstteki tercihi atıyor.Bu yüzden de amacınıza tam ulaşamamış olursunuz çünkü esas kritik tercihler ilk turlar değil sonraki turlarda oluyor.Dolu Mock Draft'lara katılmaya çalışın kısaca.

Beyler ligi kuruyorum ben. Herkesin draft saatini onaylaması lazım. Uygun olmayan olursa sıkıntı olur. Cuma günü 22:00 uygun mudur herkese?