Yahoo Nba Fantasy League 2014-2015

Benim rakibim kadrosunu güncellemeyi unuttu sanırım. Dün gece dikkat edebildim ben de. Güncellerse iyi olur hafta bitmeden.

Courtney Lee'ye ben FA'dan alıp bırakmıştım en son. Ama sakat bekleyecek durumum hiç yok. Yerine aldığım Shawne Williams da fena oynamıyor. :) Westbrook sakat, Ersan ve Gallinari büyük satışta. Bu ikisi hariç ben takımımdan memnunum aslında.

Turan Solak;n888862' Alıntı:
Benim rakibim kadrosunu güncellemeyi unuttu sanırım. Dün gece dikkat edebildim ben de. Güncellerse iyi olur hafta bitmeden.

Courtney Lee'ye ben FA'dan alıp bırakmıştım en son. Ama sakat bekleyecek durumum hiç yok. Yerine aldığım Shawne Williams da fena oynamıyor. :) Westbrook sakat, Ersan ve Gallinari büyük satışta. Bu ikisi hariç ben takımımdan memnunum aslında.

Williams'ı ben de kimse atlamadan alayım demiştim ki, geç kalmışım. FA'lerde ilk 5'i geçtim, 20 dakika oynayan oyuncu bulamıyoruz :)

Felaket başladık, felaket devam ediyoruz. FA'den hiçbir oyuncu kapamadım. ÖZellikle bazı oyunculardan hiç katkı alamıyorum. Yinede umutluyum, Durant dönecek, oyuncularımda performanslarını arttıracak. Yani inşallah. :)

TY Lawson,Victor Oladipo,Rodey Stuckey,Bradley Beal ve Tiago Splitter sakatken debelenmenin hiçbir anlamı yok.Asist yükünü Jordan Hill'in ve üçlük yükünü Bojan Bogdanovic'in çektiği bir takımla nereye kadar gidilebilir ki?Aralık'da seri galibiyetler almaya başlarım.8. bile olsam Play-off'a girmeliyim.Sonrası sağlam oyuncuların işi...

İlk gün adam unuttum internetim olmadığı için. Ama ona rağmen 8-1 öndeyim. Biraz iddialı olacak ama takımımın maximum performansı hakikaten çok yüksek.

3. hafta sonunda ilk kez çekişmeli bir seri oynuyorum :)
Şaka bir yana ne olacağını hiç kestiremiyorum. Büyük ihtimal 5-4'lük bir seri olur. Kim kazanır bilemem.

Son 2 maçtır ilk 5 çıkan ve 30 dakika süre alan Donatas Motiejunas'ı almam çok iyi oldu.Yana yakıla uzun arıyordum.

Tiago Splitter'ın bugün Lakers maçında oynaması bekleniyor.Nihayet sezonu açacak Splitter.

Bir güzel haber de Victor Oladipo'dan geldi.Pazar günü oynanacak Washington maçında sahaya çıkabilir durumdaymış.Beklenenden çok daha erken dönüyor.

200. Sıradan seçtiğim Kentavious Caldwell-Pope ve 217. sıradan seçtiğim Michael Kidd-Gilchrist istikrarlı oynuyorlar.Sakatlarım düzelince bunların katkısı çok daha önemli olacak.

Rakibin PF/C posizyonlu 2 oyuncusu toplam 18 üçlük attı :) Hadi üçlüğü zaten kaybederdim Daha Klay Thompson in 3 maçı var da Dalembert 5 bloğu moralleri bozdu.

Bugünkü uzunlarımın performansı seriyi belirler 6 oyuncum var 4 ü pivot. Toplamda 30+ ribo 7 8 blok gelirse şut yüzdeside artarsa seri dengelenir. Ama elimde olan serbest atışı ve top kaybını verebilirim de.

Şu dönemde Westbrook sağlam olsa 30+ sayı, 6 rib. , 6 ast istatistiği yapardı rahat. Ahh ahh neler kaçırdık. Bir de M.C.Williams erken döndü. Tony Wroten'ı iyi sömürüyordum ne güzel. :)

Stephen Curry neden bu hafta çoştun ki çoş tamam da yüzde 50yle çoş 45 le çoş 68 ile çoşmak nedir? Geçen hafta Ty Lawson 15 asist ortalama ile oynadı galiba önceki hafta Paul Millsap Ryan Anderson ikilisi çoştu bana. Bir şansızlıktır gidiyor bir benm adamlar çoşamadı :)

Bu haftaki rakibim LA Galacticos kadrosunu güncellemeyi unuttu sanırım. Oynayan oyuncuları hep benchte kaldı.

Hala sabırla Durant'ı bekliyorum. Durant dönünce tünelin ucundaki ışığı görmeye başlamayı umut ediyorum. :)

Ligde FA'den kim, kimi almış biraz bakındım. Yapılan en iyi hamleleri sıralayayım kendi adıma.

Koşun lan ibneler Evan Fournier
Ligin ilk hamlelerinden biri ve belki de en iyisi. Sezon başından beri istikrarlı bir katkı alıyor.

Sarp Lavoy Allen
Yine ligin erken dönemlerinde özellikle ribaund ve blok konusunda önemli bir hamle.

Veysel Anthony Morrow
Sayı, 3pt. ve top çalmaya büyük katkı.

Erdal Motiejunas
Sezon başı çok az süre alınca benim bıraktığım bir oyuncuydu ve büyük bir hata. Her istatistiğe katkısı olan bir ilk 5 oyuncusu.

Kerem Abi Speights
Sayı ve ribaund konusunda epey iyi katkı veriyor.

Ben Sims
Katkısı uzun süre devam eder mi bilmiyorum, ama sayı, ribaund ve top çalma katkısı takıma ilaç gibi geldi.

Deniz Aaron Brooks
Ligde kısa sürede 2-3 takım değiştirdi, ben de almaya çalıştım, ama olmadı. Sayı ve asistte iyi katkı veriyor.

Bunların dışında son dönemde yapılan hamlelerden de Tanju'nun Alexey Shved benim Brian Roberts,, Taner'in Zach Lavine, Kaan'ın Mbah a Moute ve koşun lan ibneler'in Dalembert tercihleri katkılarını merakla beklediğim tercihler.

Simse dayandım dayandım bıraktım sonra açıldı biraz kötü oldu benim için. Courtney Lee de aldım ben onu unutmuşsun :)

6-3 öndeyim ama 9-0 da bitebilir 4-5 yeniledebilirim. Austin Rivers'ı aldım Gordon sakatlanınca ilk 5 çıkcak diye çıktı da ama 8de 0 attı sadece 2 asist yaptı yüzdeyi vercez onun yüzünden.

Ribaunt sıkıntısı olan varsa 12 13 sayı atan biri karşılığı Garnetti verebilirim yanında Morrow+Lee falan da eklersek tabi o 12 13 artar.. sayı atsın asist yapsın yeter başka istatislik aramıyorum :)

Veysel Baran Kaya;n890472' Alıntı:
Simse dayandım dayandım bıraktım sonra açıldı biraz kötü oldu benim için. Courtney Lee de aldım ben onu unutmuşsun :)

6-3 öndeyim ama 9-0 da bitebilir 4-5 yeniledebilirim. Austin Rivers'ı aldım Gordon sakatlanınca ilk 5 çıkcak diye çıktı da ama 8de 0 attı sadece 2 asist yaptı yüzdeyi vercez onun yüzünden.

Ribaunt sıkıntısı olan varsa 12 13 sayı atan biri karşılığı Garnetti verebilirim yanında Morrow+Lee falan da eklersek tabi o 12 13 artar.. sayı atsın asist yapsın yeter başka istatislik aramıyorum :)
Asistte ve sayıda beni yenemezsin artık hahahaha :D
O değil de Paytoncığım ne akıyor belli değil. Çocuğa biz camia olarak değer verdik o da bunun karşılığını verdi. V-Bar-Suns'a giden oyuncular mutsuz diyorlar doğru mudur ?

Sende Ribaunt,blok,top kaybını alamazsın benden, diğerleri yakın olur büyük ihtimal bak kork benden :)

Paytonda 5 6 asist yapsın da sayısı yok adamın serbest atışda daha 2de 2 atamadı :) ama büyük hayal kırıklığım oldu büyük umutlarla almıştım onu. Chandler'a sor bakalım mutsuz muymuş adamın istatislikleri daha da arttı :) Dunleavy de o kadar isteksiz verdin ki adam oynamıyor resmen. Matthews reyise selam yola devam.

Veysel Baran Kaya;n890523' Alıntı:
Sende Ribaunt,blok,top kaybını alamazsın benden, diğerleri yakın olur büyük ihtimal bak kork benden :)

Paytonda 5 6 asist yapsın da sayısı yok adamın serbest atışda daha 2de 2 atamadı :) ama büyük hayal kırıklığım oldu büyük umutlarla almıştım onu. Chandler'a sor bakalım mutsuz muymuş adamın istatislikleri daha da arttı :) Dunleavy de o kadar isteksiz verdin ki adam oynamıyor resmen. Matthews reyise selam yola devam.
Oğlumm sorma ya Chandler baya coşmuş :) Yalnız kimle oynarsam oynayayım 4 tane istatistikte alıp gideceğim gibi duruyor ama 5. istatistik çok büyük sıkıntı. Ribaund ve blok zaten yok. Top kaybında da benim elemanların maşallahı var. Şu Rubio dönse de top çalmam artsa biraz.
Bİr de Erdal Avcı vardı noldu ya ona ? :D
Bu arada Teague takas bloğundadır ; bekleriz :D

Tiago Splitter dönsede , hiç değilse güzel yüzünü görsek.

Micheal Kidd-Gilchrist Şubat'a kadar yokmuş.Çok bile dayandım bu baltaya.

Onun dışında takımımdan gayet memnunum.Victor Oladipo küçük bir kar tanesiyken çığa dönüşmek üzere.Kentavious Caldwell-Pope karşı cinsleriyle olan ilişkileri düzelmiş galiba.Maç başına 20 şut atıp , yüzdeyi öldürmüyor.İan Mahinmi bu uzun kıtlığında 8-9 rebound alıyor.Ve Rodney Stuckey takımının yıldızı olmuş durumda [Draft ederken bunu düşünerek seçmiştim]

Kısaca takımda işler neredeyse düzeldi.Splitter dönünce blok-rebound-şut yüzdesi konularında elim daha da güçlenecek.

Deniz Baskın telefon numarasını değiştirmiş bu arada...

Bu hafta Sarper ile 4-4 bitti seri. Bu kadar eksiğe rağmen iyi sonuç ki Allah'tan Carmelo son gün oynadı yoksa sayıyı da veriyordum. Takımdan blok haricinde memnunum. Formsuz çok oyuncu var ama toparlayacaklardır. Ama nasıl blokta bu kadar zayıf kalıyorum anlayamadım gitti.

Bu hafta Veysel'le oynuyorum. 5-4 lük bir seri olur.