Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

Lull geçen haftaki lig maçında oynadıktan sonra EL maçında oynamadı.Bu hafta lig maçında yine oynamış.Nasıl bir iş anlamadım.Hedef ben miyim Laso kardeş? De Colo'yu alabilmek için Dunston-Pleiss değişkliğini yapmaya mecburum.Kalan son değişiklikte Lull'u mu çıkarsam Papanikalao'yu mu karar veremedim

biraz düşündüm. değerlendirdim ve 500 krediyle takım kursam da langford'sız olmaz diye düşündüm. düşük kredili gayet potansiyeli olan oyuncularda varken değerlendirmek istedim. şu anki kararım
larkin/heurtel
langford/paul/schilb/datome
rudd/iverson/daye/doellman

datome son haftalarda ligde de euroligde de biraz toparlanma sinyalleri veriyo. milano da uygun rakip belki biraz çıkış gösterebilir mehmet'in de dediği gibi. pf/c pozisyonuna vesely'i katmak istiyorum aslında bu hafta beklentim var fakat daçkaya karşı rudd-iverson ikilisini bozmak istemiyorum. beklentim büyük ikisinden. doellman keza pf/c pozisyonu için en iyi kelepir oyuncu bence. yanlarına da kalan krediden daye mi pleiss mı diye düşündüm baya. daye'nin durumu nedir bilmiyorum ama süre alıp oynadığı takdirde bamberg maçında neler yaptığını gördük. eğer oynayacaksa beklentim var benim. sizler ne dersiniz bu kadroya 500 kredi için?

edit: daye riskini almaktan vazgeçtim. oynamaz falan şimdi ilk haftadan eksik başlamayalım. onun yerine pleiss'i datome yerine de nunnaly'i almaya karar verdim. aslında daçkaya karşı iverson rudd ikilisini bozmak istemezdim fakat bu değişikliklerle de 15 kredi açığa çıktı. böyle olunca iverson yerine vesely veya dunston'ı alma şansım doğdu. hatta nunnaly yerine datome kalırsa tomic'i de alma şansım var. ne dersiniz

Son düzenleme:
daye hakkında bi bilgi var mı? ne durumda? oynasa da süresi nasıl olacak acaba risk alsam mı yoksa pleiss'ı mı tutsam kadroda? hoş pleiss da yüzde yüz sağlıklı durumda denemez. bu düşündürüyor beni. öte yandan sanders da yokken milanoda macvan skor yükünü çekebilir. o da çekici geliyor

Clyburn şu performansıyla 18 alırken Shengelia hiç bir ekstra iş yapmadan 13 alıyor anlamıyorum. Hem de 2/6 şut isabetiyle ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Clyburn şu performansıyla 18 alırken Shengelia hiç bir ekstra iş yapmadan 13 alıyor anlamıyorum. Hem de 2/6 şut isabetiyle ..

Clyburn 9 tane şut kaçırmış, 2 de top kaybı var. Yine de attığı sayıdan fazla pir yapmış, istatistik kağıdını dengeli doldurmuş. Shengelia'ya da 7 tane faul yapılmış, 3 top çalması var. Bilmiyorum tam olarak neyi anlamadın artılarla eksiler toplanıyor en nihayetinde.

PIR sayıları kesin sayılardır. Toplama çıkarma tamamen.

Bazen maç içinde yanlış yaptıkları da oluyor ama. Benim asist dediğime asist yazmıyorlar. :)

Daha çok verimlilik ile ilgili pir lar.
Langford mesela ortalamada 7-8 faul alıyor ve bu faullerden de bir o kadar sayı çıkartıyor; ki bu direk 14-15 pir getiriyor. Uzun oyuncular ribaund ve blok üzerinde kısa oyuncular da asist üzerinden ekstra puanlar alıyor bunlara ek olarak.
Clyburn, Wilbekin gibi oyuncuları ben devamlı olarak tercig etmiyorum, çünkü gününde olmalarına bağlı oluyor getirileri.

De Colo ise tam bir istisna, hem çok faul alıyor hem asist yapıyor hemde yüzdeli şut atıyor, ama sakatlıktan sonra nasıl olacağı özellikle son maçtan sonra soru işareti.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

105+Lull, De Colo, Datome, Udoh, Kuzmic.Bu hafta rahatça 200 puanı geçeceğim.Calathes Teo Singleton ortalama 15'in altında puanlar getirirlerse haftanın birincisi olma ihtimali de var şu an için.

spanoulis sakatti guya siteye gore ama oynamis, valla deli oluyorum artik bu fantasy challenge sitesine ha- beni oyundan soguttular. 3 haftadir kc rivers sakat o da oynuyor 3 haftadir ::/

Brown dan çıkıp daha az krediye benzer katkıyı verebilecek Voigtmann, Parakhouski, Dunston hatta Birch Zizic gibi adamlardan hangisini almam daha isabetli olur yardım edebilecek var mı?? Kalan krediye Heurtel çıkıp De Colo ya da Teo dan birini almayı düşünüyorum.

Brown dan çıkıp daha az krediye benzer katkıyı verebilecek Voigtmann, Parakhouski, Dunston hatta Birch Zizic gibi adamlardan hangisini almam daha isabetli olur yardım edebilecek var mı?? Kalan krediye Heurtel çıkıp De Colo ya da Teo dan birini almayı düşünüyorum.

Voightmann en iyi alternatif tabi ama sadece 7 kredi kazandırır sana brown takasıyla.
Uzun vadeli düşünüyorsan parakhouski alınabilir, aldığın ilk 2 hafta 0 yapsa da bir şekilde 15 ortalaması var.

Daçka'nın önümüzdeki haftalarda fikstürü iyi gibi. Bu anlamda Zizic de birkaç haftalık alternatif olabilir.
De Colo bir daha bu kredilerden bulunmaz. Ben De Colo için riskler aldım açıkçası. Bu arada Heurtel'den çıkıp Mike James almak da hem kredi kazandırır hem de James yüksek PIR getirecek diye düşünüyorum.

Barcelona'dan tek alınabilecek Tomic gibi duruyor. Rudd iyi-kötü herşeyi yapabilir. Efes Oaka'ya gidiyor ve skor kısır olacak gibi Heurtel sıkıntı yaşayabilir atletik Pana kısalarına karşı. Datome hala soru işareti olsa da kredisine göre cazip. Schilb İpekçi'de diye olabilir ama takımımızın hali düşündürücü. Benim naçizane görüşlerim bunlar :)