2016-2017 Galatasaray Futbol Takımı

Maliyeti açıklanmadan yorum yapmak istemiyorum. Serdar Aziz gibi bir balona 4,5 milyon euro veren zihniyetten her türlü saçmalık beklenir.

[FONT=&quot]Galatasaray’da Eren Derdiyok transferinin detayları belli oldu.[/FONT]
[FONT=&quot]Sarı Kırmızılı takım, golcü oyuncu için Kasımpaşa’ya 2.5 milyon Euro bonservis bedelinin yanı sıra Umut Bulut ve Ryan Donk’u da veriyor. Aslan, Umut Bulut’un 1.8 milyon Euro’luk yıllık ücreti ve Donk’un 1.5 milyon Euro’luk yıllık alacaklarını da kendi kasasından karşılayacak.[/FONT]
[FONT=&quot]Böylelikle Eren Derdiyok, alacağı 2 milyon Euro’luk yıllık ücret ve 2.5 milyon Euro’luk bonservisiyle 1 yıl için 7.8 milyon Euro’ya mal olmuş olacak. Maddi anlamda UEFA ile başı belada olan Galatasaray, geçtiğimiz haftalarda da Serdar Aziz için ödediği 4.5 milyon Euro’luk yüksek bonservis sebebiyle tartışma konusu olmuştu.[/FONT]
[FONT=&quot]Emre KACAN – Babaspor.Com[/FONT]

Ulan umutla donkun maaşını biz ödeyeceksek niye veriyoruzbu adamları. Donkdan ne kazık yedik yahu. Vallahi de billahi de bu işten bi sürü insan komisyon alıyor sanırım. Eğer şu haliyle sözleşme yapılırsa yazık. Buna ses çıkarmazsa gs taraftarına(ua ya) yazıklar olsun. 7.8 e gelecek eren olur mu böyle ahmaklık? Çıldırmamak elde değil. Lig tv üyeliğimi yenilemicem vallahi.

Öyle saçma şey mi olur ya dicem ama hersey beklenir bu akıl tutulması yaşayan yönetimden Kasımpaşa zaten parasız nasıl ödesin o maaşları hepsini olmasa bile bir çoğunu biz öderiz geçen yıl Dzemalide olduğu gibi .

[FONT=&quot]Galatasaray’da Eren Derdiyok transferinin detayları belli oldu.[/FONT]
[FONT=&quot]Sarı Kırmızılı takım, golcü oyuncu için Kasımpaşa’ya 2.5 milyon Euro bonservis bedelinin yanı sıra Umut Bulut ve Ryan Donk’u da veriyor. Aslan, Umut Bulut’un 1.8 milyon Euro’luk yıllık ücreti ve Donk’un 1.5 milyon Euro’luk yıllık alacaklarını da kendi kasasından karşılayacak.[/FONT]
[FONT=&quot]Böylelikle Eren Derdiyok, alacağı 2 milyon Euro’luk yıllık ücret ve 2.5 milyon Euro’luk bonservisiyle 1 yıl için 7.8 milyon Euro’ya mal olmuş olacak. Maddi anlamda UEFA ile başı belada olan Galatasaray, geçtiğimiz haftalarda da Serdar Aziz için ödediği 4.5 milyon Euro’luk yüksek bonservis sebebiyle tartışma konusu olmuştu.[/FONT]
[FONT=&quot]Emre KACAN – Babaspor.Com[/FONT]
Kaynak güvenilir mü hocam?

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Malesef doğru galiba arkadaşlar. Twitter'da ftw de böyle bişeyler yazmıştı. Zaten 5 ay için Donk'a 2.5M, Serdar Aziz gibi dünyanın en iyi stoperini 4.5M ile ikna etmiş bir yönetimden ne bekliyorsunuz?
Daha önce de yazdığım gibi şu an ki mevcut yönetim "kötü yönetim" değildir kesinlikle. Mevcut Yönetim "hain"dir direkt. Ben bunlar yüzünden 1 yıldır hiç bir futbol maçımızı izlemiyorum.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Donk ve Umut'un transferiyle ilgili yazılanlara (şimdilik kesin değil ) işin içinde Özbekler olduğu için hiç de şaşırmayacağım.
Eğer yazılanlar doğruysa da bildiğin ikisine de nafaka ödemiş oluyoruz!

4 milyon euro çok gibi görünüyor ama Donkun Umutun maaşını verip yollamaktan iyidir. Hem de Türkiyede Eren dışında bu parayı edecek yerli pasaportu olan kimse yoktu bence. Çok doğru iş. Ama Ereni alıp santrafor almamak çok yanlış olur.

4 milyon vereceksek kesinlikle Eren'e vermemeliyiz. Eren eğer elimizden oyuncu çıkaracaksak iyi bir transferdi. Bence 4 milyon edecek oyuncu değil. 2 milyona Bony'yi kiralayıp 4 milyon maaş versek zaten Eren'le aynı paraya geliyor. Bony'yi alsak başka forvet almamıza da gerek kalmaz herhalde.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben şunu anlamıyorum yabancı sınırı kalktı biz neden hala türk alıyoruz.

Ayrıca umut donk tarık falan satılamazsa büyük beceriksizlik. Gitmiyorlarsa vereceksin yanlarına bi hoca toprak zeminde çalışacaklar. Çine satabilsek keşke. Maaşlarından kurtulmak lazım.

Sağ bek arıyoruz.
O hâlde Jose Mourinho'nun yeni sezonda kadroda düşünmediği Antonio Valencia için girişimlere başlamalıyız.
Gerekirse açıkta oynar.
Bonservis bedeli yok.
Düşünmüş müdür bizim yönetim sanmıyorum...

Tolga Ciğerci ismi de dolaşıyor.
Sanırım Eren ve Tolga transferleri ile transferi kapatacağız :)

Umut Gündogan diye bir oyuncu transfer etmistik bi kac sene önce.
Bu Oyuncunun hala kontrati var. Gecen sene Sanliurfaya kiralik olarak vermisiz.
Florya'da kamp'da göremedim. Aynisi Jem Karacan icin de gecerli. Hamzaoglu kendi istedigi Jem'i Bursaya aldimi?