Bugün...

uAtahan' Alıntı:
Yarın Türkiye 8 sayı Farkla Kazanıcak :)

Geliriz Geliriz Ben Tekde Gelirim 8iğneyi Olmaya işin Ucunda Sen Varsın :muhaha

:) :) valla cok saol atahancm ama doktor cın gıbı adam affetmıo yarın bakalım nolcak :(
turkıye macını da morfınelrın acısı gecınce cırlamayla beraber ızlerım artık :(

BuRaKGS' Alıntı:
uAtahan' Alıntı:

:) :) valla cok saol atahancm ama doktor cın gıbı adam affetmıo yarın bakalım nolcak :(
bugun burakcım ameliyatını oldu.. şu anda gayet iyi.. öyle bir ay flm da aramızda olmayacagını düşünmüorum.. bir hafta ya kalmaz yine bizimle.. kardeşim çok geçmiş olsun sana .
bu arada o sekiz iğnenin hesabı er geç sorulur.. misal 23 ünde yada 24 ündeydi TS GS maçı :) eheh :atki

Bugün o kadar ''GÜZEL'' bir günkü tarihimizde 6 (ALTI) sefer karşılaştığımız ve hepsinden boynumuzun BÜKÜK ayrıldığı (Aynı bugün Litvanyalılar gibi) hatta çoğu zaman fark yediğimiz Litvanya'yı yendik.
Bugünleride gördüm ya tek isteğim herhalde Dream Team'i yenmek kaldı.Impossible is NOTHING !!!

gitme yoksa atlarım en yakın köprüden
sonra artık hesap et bi daha olur mu hiç neşenn

şarkılar söyleyerek huzurla başladı gün...
bi mutluluk bi aheng söz konusu...
dün gece enteresan rüyalar gördüm..
hayat güzel
her şey güzel
ben GÜZELİM.. :hi

bugün nihayet ayağa kalkabildim. pazartesi günkü idmanda ayak bileğim dönmüştü. 2 günden beride sürekli yatıyordum. hiç ayağa kalkamıyordum malesef. zaten ayağımıda yere basamıyorum ama bugün biraz daha iyiyim. yavaş yavaş ayağımı yere basmaya başladım. ayağımda şişme olmuştu. o da geçti ama ağrılarım devam ediyor. en çok üzüldüğüm şeyde antremanlara gidememek oluyor. sanırım 1 hafta daha böyle devam edecekmiş bu durum. doktor ayağa fazla kalkmamamı söyledi. merhem felan kullanıyorum. bakalım nolcak. inşallah en kısa zamanda tamamen iyileşçem. zaten en kısa zamanda da iyileşmem gerekiyor. antremanlar bu aralar çok yoğun ve takım kadrosu hemen hemen kurulmak üzere. yani benimde antremanlara gitmem gerekiyor ama malesef sakatlandım. offf ya tamda sakatlancak zamanı buldum :(

Bugün diğer günlerden farklı bir gün.Çünkü benim için çok değerli olan bir kişiden sevindirici bir telefon geldi.Açıklama yapmaya gerek yok herhalde özel ama yinede keşke diğer günlerde bugün kadar ''Anlamlı'' ve ''Özel'' olsa ;)

bugün güzel başladı.. bol güneşli..
sonra en yakın arkadaşlarla buluştuk..
güzeldi oda...
ama sora yangın çıktı.. hala söndürülemedi galiba .. çok korkunçtu hava..
akşamda arkadaşıma gitcem...
:)

dün gece rüyamda eski kız arkadaşımı görmüştüm.Dans ediyorduk.Bugün bütün gün o rüyanın etkisi altındaydım. :roll:

Rüyaları yorumlayabilen bir uzman yokmu??

margo' Alıntı:
BuRaKGS' Alıntı:
uAtahan' Alıntı:

bugun burakcım ameliyatını oldu.. şu anda gayet iyi.. öyle bir ay flm da aramızda olmayacagını düşünmüorum.. bir hafta ya kalmaz yine bizimle.. kardeşim çok geçmiş olsun sana .
bu arada o sekiz iğnenin hesabı er geç sorulur.. misal 23 ünde yada 24 ündeydi TS GS maçı :) eheh :atki

bugun amelıyatın 10. gunu oldu ve yuzde 70 ıı durumdayım gezebılıom yataga mahkum degılım ayaga kjalkar kalkmaz da ılk yazılarımı buraya yazmak ıstedım esra ablacm cok saol 1 hafta sora tamamen duzelrım ole umud edıoz.herkese ıı aksamlar gorsumek dılgyıle

BuRaKGS' Alıntı:
margo' Alıntı:
BuRaKGS' Alıntı:
uAtahan' Alıntı:

bugun amelıyatın 10. gunu oldu ve yuzde 70 ıı durumdayım gezebılıom yataga mahkum degılım ayaga kjalkar kalkmaz da ılk yazılarımı buraya yazmak ıstedım esra ablacm cok saol 1 hafta sora tamamen duzelrım ole umud edıoz.herkese ıı aksamlar gorsumek dılgyıle
amanda maşallah kimler gelmiş.. büyük büyük gecmişler olsun cnm bnm.. işallah en kısa zamanda çok daha ii olcaksın..
;)

çok kötüyüm yine..20 li yaşlarımın ilk günlerinde hayatım kayıplarla dolu..AKLımda olmayan dostlarım akrabalarımın ölüm haberleriye yıkılıorum her seferinde..ne kadar boşa yaşadıgımı,neleri boşa harcadıgımı anlıorum..elimdekileri tutmak ,sıkıca tutmak için ne gelirse yapıorum..kalp kırmamak lazım..onarmak lazım..yaşamak lazım geregince..inanclarına sahip çıkmak lazım...
hayatın kaçamak köşelerinden koşuyorum geliorum az kaldı.yollar bitmio. göremiorum dağların arkasını.BABAM KURTAR BENİ!! yalan sölüo bu hayat..ey insanlar inanmayın kanmayın şu palyaçoya.
hayatt nefret ediyorum senden.