Hesap Doğrulama - Çok Önemli

Kimlikteki adım cahit baybars özdoğru, ben baybars özdoğru şeklinde üye olmuştum. Doğrulama için, ismimin düzeltilmesini konusunda gerekli düzeltmeleri yapabilirseniz çok sevinirim.

saygılar...

Kimlikteki adım cahit baybars özdoğru, ben baybars özdoğru şeklinde üye olmuştum. Doğrulama için, ismimin düzeltilmesini konusunda gerekli düzeltmeleri yapabilirseniz çok sevinirim.

saygılar...

Benzer sebepten dolayı tam ismim Mehmet Buğra Tekeli olduğundan Mehmet Tekeli olan kullanıcı adımı düzenlemenizi rica ediyorum.

ismimi uğur demir olarak degistirir misiniz? hesabimi dogrulatamiyorum

Üçünüzün de taleplerine göre düzenlemeler yapılmıştır.
Doğrulamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Bazen sistemden dolayı doğrulama yapılamıyor. Bir süre deneyin, olacaktır. Eğer yine olmuyorsa iletişime geçin bizimle tekrar.

aynı isimde başka kullanıcı olduğundan kardeşimin adına açmıştım hesabı..kullanıcı adının Alper Koç olarak değişmesini rica ediyorum.

Merhaba;

Burası yeri midir bilmiyorum ama şöyle bir önerim olacak. Bildiğiniz üzere forum bilgileri İnternete açık durumda, herkes forumdaki tüm kullanıcıların gerçek isimlerini görebiliyor. Bu nedenle mesajlarda gerçek isimler yazması yerine takma isimler yazsa, isteyen forum kullanıcıları o kullanıcının detaylarına bakıp gerçek ismini görse daha iyi olur düşüncesindeyim. Doğrulama işlemi zorunlu olarak devam eder böylece forum dışına gerçek isimleri vermez, hukuki gereklilik olduğunda gerekli makamlarca istenmesi durumunda veririz.

Saygılar