Eurocup Yarı Final 2. Maç | Gran Canaria 94-81 Galatasaray

Mc her ne kadar iyi oynamasa da son 5 dakika ve uzatmanın 5 dakikasında hücumda tıkanıklığımızı önledi.Sürekli çizgiye gelerek bizi 14 sayı sınırında tuttu ve akabinde maç sonunuda öylece getirdik.Teşekkürler Mc ve tabiki tüm takım.Yinede maçın iyi yönetilmediğini düşünüyorum.Münih deplasmanı 1 bu 2 umarım finalde dersler çıkarırız

Son 7 saniyede tv yi kapattım kalbim daha fazlasına müsade etmedi bu kadar pis üçlük atan takım görmedim İspanyol takımları tam bir bela

Eurocup finali camiamıza hayırlı olsun

2. yarıyı o kadar berbat oynadık ki takıma ve koça dair ümitlerim ciddi şekilde sarsıldı. Bu yüzden maç sonuna bile istediğim gibi sevinemedim. Final için de kesin konuşamam. İnşallah kupayı alırız ama takım büyük hayalkırıklığına uğrattı bu akşam beni..

Ntv'de İsmail'i dinledim.Çok mu art niyetliyim adam normal maç yorumu yapar gibi anlatıyor.Bir sevin be kardeşim Fener final yapsa böyle anlatırsın değil mi, ayıp...

Topsuz oyunda cok etkisizdik. Birebirde Seeley'i durduramadik. Strasbourgun analizini iyi yapsin teknik ekip.

GT-I8200Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elim ayağım buz gibi oldu son saniyeler de, ama mutluluktan koltuktan aşağı düştüm :) Ergin Hocam ve tüm takımı kutluyorum. Yine yeniden This is ipekçi no way aut...

Eledik belkide kupayı alacağız diye yanlışlarımız kaynamasın. Anlayanlar yanlışları, hem önümüzdeki tura, hem lige hemde seneye ışık olacak şekilde eleştirsinler.

bu gece basketbol keyif olmaktan cıktı, gecenin bu saatinde resmen kabusa döndü kalpten gidecektik az daha. bugün kü maç kötüydü ama geçtik konuşmaya gerek yok. finalide sonra konuşuruz bu gece bunun keyfini sürelim. tebrikler bütün takıma

Yalniz erkeklerde de Fenerden once avrupa kupasi alacagiz. Kudursunlar.... Cildirin ulan...

GT-I8200Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maci izlemeyen biri olarak( bu tip maclari-kalbi dayanmayan ) macin ozetini izlemek lazim. Takima tebrikler..Su son saniyeler nasil gecti,heralde izlemek cok zor gelir insana.