2015-2016 Galatasaray Futbol Takımı

Bu kadar kötü yönetiliyoruz demek ki. Her gün yeni bir rezalet. Koskoca kulübü ne hale getirdiler. Kimse de sen ne yapıyorsun demiyor adama. Biraz onur olsa istifa edecek ama oda Dursun Özbek'de yok.

HUAWEI Y541-U02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben burada yaklaşık 2 ay önce bunu yazmıştım herhalde kupadan gideriz nasıl olsa diye düşünüyorlardır diyordum ama böyle bir rezalet görmedim. Düşündükçe çıldırıyorum şimdi 1 maç kazanmak için oynasalar o deplasmanlardan biri bize dönerdi. 51 puanla 5.olurduk

Enseyi karartırım tabi abi yenilirsek 5 sene çökeriz. Kaybettiğimiz ve kaybedeceğimiz parayı düşünsenize. Hem mali açıdan kaybedeceğiz hem de Fenere kaybedip adamlara madara olacağız. Bu adamların oynadığı takım Çemizgezekspora bile zorlanır. Tek güvencem Pereira

Eğer Rize maçında son dakika golü yemeseydik ya da Yasin Bursa maçında bomboş Podolski'ye topu verseydi şimdi kurtulmuştuk.
Şimdi gel final stresi yaşa.
Fenerbahçe de biz gidemeyelim diye daha hırslı olacaktır.
Ne diyim ki...

Son haftalardaki oyun FB maçı için umut verici tabi ki. Futbolcular bu maça asılacaklar ve mücadele etmeyen ismine bakılmaksızın gönderilecek. Bu kadar basit.
3 senenin sonunda ışık varsa (yani zihniyet değişecekse) 3 sene Avrupa'ya gitmemeye razıyım. İki sene üst üste gruplardan çıktık, geldiğimiz nokta belli.

Muslera
Linnes Denayer(Koray) Balta Carole
Selçuk Bilal
Sinan Sneijder Yasin
Podolski

Kupa maçı ilk 11'm.
Sabri yerine Linnes, Çolak yerine Bilal olmalı kadroda.

Bu arada Emre Çolak Deportivo haberler var.
İnşAllah doğrudur...

"Birçok büyük takımın peşinden koşup alamadığı dünya yıldızı Emrah Başgan'ı transfer eden Dursun başkan ve GS yönetimini kutluyorum."

Alıntıdır...

Emrah Başsan asrın transferi olur. Tüm Avrupaya büyük bir gözdağı vermiş oluruz!

Yıllardır yattığı yerden haram para kazanan Hamit'in yerine ise geçen sezon topa dokunmamış olan Veli Kavlak olağanüstü bir tercih gerçekten.

Son kullanma tarihi geçmiş Selçuk, Semih, Umut, Sabri, Emre Çolak gibi yerli kazmaları saymıyorum bile. Bu yönetim varken seneye gerçekten kümede kalmak için mücadele veririz.

KSK maçı sonrası Duygun Yarsuvat kulübün en önemli sorununun sevgisizlik olduğunu söyledi. Ayrıca seneye FB ve TS'nin de FFP gereği Avrupa'dan men edilme ihtimalleri olduğunu belirtti.

Ne yapıp edip kupayı kazansınlar.
Yoksa 2 sene Avrupa'ya gidemezsek ekonomik olarak çok daha büyük sıkıntı çekeriz.
Kimse de gelmek istemez ve kimseyi de alamayız.

Bunlar biraz problemli oyuncular Emrenin gelip stadımızda maç izlemesi falan soğuttu beni. Böyle reklam peşinde oyuncuları almayalım. Emrah zaten Antalyada dahi ilk 11 oynayamıyor sakatlık falan olmasa dahi. Engini 3 4 sene önce alabilselerdi iyiydi şu an saçma olur. Yerli olarak alınabilecek Eren Orkan var şu an. Ereni alan kazanacak zaten. Feneri yenemezsek seneye Ereni bile alamayız.

Bunlar biraz problemli oyuncular Emrenin gelip stadımızda maç izlemesi falan soğuttu beni. Böyle reklam peşinde oyuncuları almayalım. Emrah zaten Antalyada dahi ilk 11 oynayamıyor sakatlık falan olmasa dahi. Engini 3 4 sene önce alabilselerdi iyiydi şu an saçma olur. Yerli olarak alınabilecek Eren Orkan var şu an. Ereni alan kazanacak zaten. Feneri yenemezsek seneye Ereni bile alamayız.
Hiçbiri GS de futbol oynayacak kalitede değil bence.Ama gidişat onu gösteriyor.

İlk 11 de direk oynayacak 5-6 tane oyuncuya ihtiyacımız var.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi