2017-2018 | Şampiyon Galatasaray Futbol Takımı

Sosyal medya hesaplarından saha içine kadar tam bir konsantrasyon ile ikinci yarı ipi göğüsledik. Fatih Terim geldi, mental olarak çökmeye yakın takımı aldı ve diğer üçünü tokatlayıp bir kez daha kupayı aldı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Allahıma çok şükürler olsun ki şampiyon olduk. Çok hakettik bu şampiyonluğu. Sene başında Ostersunds diye bir takıma elenmenin moralsizliğiyle başladık, yepyeni bir takım kurduk. Hoca değişti, başkan değişti. Ama Allahın adaleti şaşmadı.

Düğün var dernek var haykırsın herkes,
Elinde kupayla Cimbom geliyor!

Gençlerbirliği mağlubiyeti sonrası da yazdım; işler zora giriyorsa rahat olun şampiyon Galatasaray olur.

Bu şampiyonluk benim için büyük bir sevinç olmadı.Hem lig şampiyonluklarına alışmışlık hem de derin gerçekler var.Benim için Galatasaray futboldan ibaret değil,erkek basket takımımız böyle acı bir sezon yaşamışken ben mutlu olamıyorum.Tek güzel şey yeniden şampiyonlar liginde olacak olmamız.Ya basketbol şubemiz,o ne olacak ?

Fatih Terim'e ve Igor Tudor'a, her iki hocanın teknik ekibine, futbolcularımıza ve yöneticilerimize tebrikler! Galatasaray'ımıza şampiyonluk çok yakışıyor.

Sadece TFF'den kasaya ne kadar şampiyonluk geliri girecek, bilen var mı?

Son düzenleme:
Çok zor bir yoldan geçip bu şampiyonluğu sonuna kadar hak ederek kazandık. Kulüp maddi anlamda da ciddi olarak bir oh çekecek.

Hepimizde 21.şampiyonluk kutlu olsun. Galatasaray ile yaşadığınız bu mutlulukları unutmayın ve kötü gününde de Galatasaray'ın yanında olmasını bilin.

Bu şampiyonluk benim için büyük bir sevinç olmadı.Hem lig şampiyonluklarına alışmışlık hem de derin gerçekler var.Benim için Galatasaray futboldan ibaret değil,erkek basket takımımız böyle acı bir sezon yaşamışken ben mutlu olamıyorum.Tek güzel şey yeniden şampiyonlar liginde olacak olmamız.Ya basketbol şubemiz,o ne olacak ?

Vallahi benim de hissiyatım aynıydı yani Erzurum'un maçında daha fazla heyecanlıydım. Şampiyonluktan şüphem yok diye mi öyleydi yoksa artık Türkiye ligi çok da mühim değil düşüncesi mi bilmiyorum ama şampiyonalar ligi ve basketbolun gelişimi beni tekrar heyecanlandırır. Eurocup şampiyonluk süreci ve Terim'in Aysal'lı dönemi benim açımdan daha heyecanlıydı.

Belki biraz farklı açıdan bakıcam ama şu şampiyonluk sonrası basılan tişörtlerde ne zaman adam gibi bir ürün çıkaracağız... Dün futbolcuların giydiği o siyah tişörtü 5 liraya almam.

Renktaş diğer takımlar sanki Barça, Man City gibi oynuyorlar da... Fb'yi bugün gördük adamlar ilk yarıda duran toptan attılar 90. dakikaya kadar ezik gibi kendi yarı sahalarından çıkmadılar. Bjk kendi sahasında Gençler'i zar zor yendi bizim 5 attığımız takıma hani. Başak desek daha 2 gün önce 4 yediler.

Evet zorlu bir fikstürümüz var. Ama diğer rakipler de ligin üstünde bir top oynamıyorlar. Tek korkum geniş bir kadromuzun olmaması. Oyuncuların alternatifi yok. Onun dışında ben inançlıyım ve rahatım.

11 Mart'ta yazdık biz bunu.

Dün maç sonunda Mustafa Cengiz Başkan röportaj verirken ortaya dalıp saygısızca elini başkanın omzuna koyup bir şeyler zırvalayarak şebeklik yapmaya çalışan madde bağımlısı görünümlü oyuncu olduğu söylenen şahsa acayip gıcık oldum. Böyle terbiyesizlik, edepsizlik olmaz. Mustafa Cengiz yine de efendiliğinden taviz vermemiş gerçekten helal olsun.

Biz bu ölüm fikstüründen minimum şöyle puan çıkarsak fena olmaz derken neredeyse full çektik ve direkt rakiplerimize gol bile attırmadık.