Galatasaray SK Başkanı ve Yönetim Kurulu

Para getirecek yetkilere red veren genel kurul.
Para gerektiren projelere onay verdi.

Bu Genel Kurul üyeleri oldugu sürece bizim isimiz cok ama cok zor

Abdurrahim Albayrak: "Porto maçında santrforsuzluğun faturasını, bedelini ödedik. Son güne kadar bizi oyalayıp gitmek isteyen Gomis, elimizi kolumuzu bağladı."

Abdürrahim Albayrak da başkanı gibi çok konuşarak ona olan sevgiyi tüketti.
Şimdi de beceriksizliklerinin suçunu Gomis'e attı.
Acizsiniz, beceriksizsiniz!!!

kusura bakma da sen kımsin nihat ? sevgiyi tüketmişmiş yönetim elinden gelenin fazlasını yaptı, yapıyor... bu zamana kadar meydan boşken borç dağları aşmışken kimse başkanlık istemiyordu şimdi sallayın bakalım... yemezler

kusura bakma da sen kımsin nihat ? sevgiyi tüketmişmiş yönetim elinden gelenin fazlasını yaptı, yapıyor... bu zamana kadar meydan boşken borç dağları aşmışken kimse başkanlık istemiyordu şimdi sallayın bakalım... yemezler

Sizinle sizin diliniz ile konuşmayacağım.
Malesef aciz ve beceriksiz bir yönetim var.
Tek çareleri Fatih Hoca'nın şapkadan tavşan çıkarmasına bel beğlayan aciz bir yönetim var.
Koskoca transfer sezonunda bir forvet almayı beceremeyeceksin sonra da suçu basitlerin yapacağı şekilde giden futbolcuya atacaksın.
Galatasaray hiç bu kadar vizyonsuz ve beceriksiz kalmamıştı.

UEFA, Galatasaray ile Finansal Fair Play Kurulu arasında yapılan anlaşmanın yeniden incelenmesine karar verdi..

Bakalım şimdi neler yapacaklar?

Ultraslan'dan ve şimdiki yönetimden hazetmem lâkin Duygun Yarsuvat denen şikecilerin savunuculuğunu üstlenmiş geçici başkanlık yapmış tontona birilerini haddini bildirmesi gerekiyor. Kendini "derin GS" zanneden böyle insanların derhal uzaklaştırılması gerek kulüpten.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Liseci zihniyet yine utanmadan kendini göstermeye devam ediyor. İnsanları bu kadar ayrıştırmaya çok gereksiz. Yanlış yapılıyor.

Saygılar.

UltrAslan dün verip veriştirmiş. Belki de ilk kez bu kadar somut ve aleni savaş veriliyor, bu güzel. Tek dezavantajı şu gelişmeler mevcut başkanı kıymete bindiriyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih Terim'in arkasına sığınarak yöneticilik yapacaksanız işimiz var. Her şeyden bağımsız, şampiyon takıma stoper forvet takviyesi yapmayıp sözleşmesi bitecek Emre Akbaba'ya 4 lira bayılanlar suçludur.

Amatör branş düşmanları!

Tutunduğunuz tek dal olan futbolda da işler kötüye gitmeye başlasın, o zaman gerçek yüzünüz çıkacak meydana beceriksizler.

Tasarrufu yapın, yapmayın demiyoruz ama amatör branşlarda yapmayın. Zaten bu branşların eti ne budu ne? Yıllık maliyeti 1 milyon $ bile olmayan branşların antrenman ürünlerini çıkartmıyorsunuz, erkek basketbol takımı hazırlık maçlarında geçen sezonun formalarını giydi hem de sözleşmesi biten sponsorun (Hummel) formalarıyla! Türk spor tarihinin en başarılı takımı olan Engelsiz Aslanlar'ı 150 bin Tl tasarruf yapacağız diye Avrupa'ya göndermediniz.

Şimdi sizin içinizi daha bir acıtacak bilgi paylaşacağım. Ocak ayına kadar sakat olan Emre Akbaba'yı transfer ettiğimiz ücret, 4 büyük amatör branşımızın 1 senelik harcamasından bile daha fazla.

Yani Emre Akbaba > (erkek&kadın basketbol + erkek&kadın voleybol 1 sezonluk bütçesi)

Futbolda aldığımız 1 oyuncu, 4 tane büyük branşa eş değer oluyor. Yönetim Temmuz ayına kadar bence çok iyi işler başarmıştı ama sonraki icraatleri felaket. Özellikle Rodrigues'e maaş zammı yapılması falan. Yahu Rodrigues bile şaşırdı bu zammı beklemiyordum, erken davranıldı dedi hatta. En yakın örnek olarak Ozan'ın maaşının 5 kat artırılacağı söyleniyor. Yahu Ozan birkaç maç oynadı diye maaşı 5 kat maaşı artırılacak oyuncu mu? Önce bir düzenli oynasın, ilk 11'e girsin hatta takımı başarılı yapsın sonra maaşı konuşursun. Ama siz ne yapıyorsunuz bu çocukların daha totosunu şimdiden kaldırıyorsunuz. Sonra bu çocuklar ben oldum havasına girip kendini geliştirmeyecek yerinde sayacaklar.

Ben Mustafa Cengiz ve yönetimine daha önceki hatalar yapılmasın diye destek verdim. Ama onlar da eski yönetimleri aratmıyor. İnşallah sonraki seçimde artık adam gibi vizyoner bir başkan görürüz. Yeter ki Abdürrahim gibi yöneticiler ve liseciler olmasın.

Bilyoner.com ile yapılan anlaşma ile 3 yıl için 27 milyon Türk Lirası alacağız.
27 milyon Türk Lirası deyince çok gibi geliyor.
Ama yıllık 1.5 milyon dolar bile etmiyor!
He, hiç yoktan iyidir evet.
Ama öyle çok büyük bir sponsorluk anlaşması değil.
Çok büyük bir iş hiç değil!

Bilyoner.com ile yapılan anlaşma ile 3 yıl için 27 milyon Türk Lirası alacağız.
27 milyon Türk Lirası deyince çok gibi geliyor.
Ama yıllık 1.5 milyon dolar bile etmiyor!
He, hiç yoktan iyidir evet.
Ama öyle çok büyük bir sponsorluk anlaşması değil.
Çok büyük bir iş hiç değil!
Futbol takımı kol ve basketbol takımı sırt sponsoru olmuşlar. Fena değil rakamlar. Göğüs sponsoruna eğer bu rakamlar olsaydı az karşılardık bu kesin.

Gerçekten spordan anlayan isimler gelsin yönetime.
Futboldan anlayan isimler gelsin.
Basketboldan anlayanlar.
Haldun Üstünel,Ali Dürüst gibi isimler takıma kazandırılsin.
Abdurrahim Albayrak gibi takımla içli dışlı olacak yöneticiler gelsin.

Mükemmel bir yönetim kurulu önerim var Galatasaray'ımıza

Başkan: Dursun Özbek
Yardımcı Başkan: Ali Dürüst, Adnan Öztürk
Futbol Şube Sorumlusu: Abdurrahim Albayrak.

Bence mükemmel!!!!!

Ünal Aysal'ı daha çok arayacaksınız, daha çok kafanızı taşlara vuracaksınız. Mutlu muyuz? Eğleniyor muyuz?

Mükemmel bir yönetim kurulu önerim var Galatasaray'ımıza

Başkan: Dursun Özbek
Yardımcı Başkan: Ali Dürüst, Adnan Öztürk
Futbol Şube Sorumlusu: Abdurrahim Albayrak.

Bence mükemmel!!!!!

Ünal Aysal'ı daha çok arayacaksınız, daha çok kafanızı taşlara vuracaksınız. Mutlu muyuz? Eğleniyor muyuz?

Ali Bey Ünal Aysal'ı bende kimseye değişmem.
Yukarı da verdiğim isimler bugüne kadar Galatasaray da hep başarılı olan isimlerdi.
Bende bu yüzden yazdım.

Abdurrahim Albayrak yaz transfer döneminde Ali Dürüst de son 1 hafta da her Galatasaray'lının gönlünde olduğu gibi benim de gönlümden silindi.

Mevzuyu laf sokma durumunu çekmek yakışmıyor bu forumun kültürüne...