Galatasaray SK Başkanı ve Yönetim Kurulu

Gördüğüm en boş başkan ve yönetim kurulu. Alp Yalman'ın başkanlığına benziyor biraz. O bile en azından futboldan anlardı. Bunlarda o da yok.

Alp Yalman futboldan anlardi ha....Dursun Özbek döneminde Alp Yalman ve Levent Nazifoglu.... ikisi Sportif ASde görev aldi. Yaptiklari transferlere bakilirsa futboldan 0 anliyolar

Yahu olay sadece ödeme yapması değil bunu anlayamıyoruz. Yıllarca yanlış yönetilmekten dolayı borç batağına batmış, kasasında parası olmayan, daha önceden kullanıldığı yayın, sponsorluk vs. geliri olmayan bir kulüpten bahsediyoruz. Bu kulüpte gelip ödeme düzenini sağlamayı başarabilmek başarıdır. Bunu sağlayan kimse çıkar tebrik ederim.

Dursun Özbek gitti diye sevinmiştik fakat değişen bir şey olmadı.Bu yönetimin her demeci beni rahatsız ediyor,bir zamanlar aynı şey Ozbek için geçerliydi.Kongre üyelerinin neler diyeceklerini çok merak ediyorum,umarım aslanlar gibi muhalefet ederler.

Mustafa Cengiz: "Kemerburgaz için bize verilen avans 20 M ₺ ama arazi için harcanması gereken para 120 M ₺."

Cok büyük kazik cok. Bide arazinin üstünde mandira var. Yatacak yerin yok Özbek

“Amatör branşlara 10.5 milyon tl yatırdık”

Dolar-Euro’ya vurunca 2M bile etmiyor. İnanılmaz komik bir rakam, insan bunu söylemez bile utancından.
Daha önce de defalarca yazdım; sürekli lira cinsinden yazarak kurnazlık yapmaya çalışıyor, midem bulanıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Genel Kurulda bütün dinazorlar cikti yine ortaya. Bu külübün gelecegi hic parlak degil.
bikac tane genc genel kurul üyesi var, onlarda bunlarin üstesinden gelmez

Fatinoğlu: “Galatasaray vasatlığa, vasata teslim olamaz”
“Siz yönetim kurulu değil misiniz, biz sizi niye seçtik, sponsor bulmak gelir kaynağı yaratmak sizin göreviniz değil mi ?”

Fatinoğlu: “Galatasaray vasatlığa, vasata teslim olamaz”
“Siz yönetim kurulu değil misiniz, biz sizi niye seçtik, sponsor bulmak gelir kaynağı yaratmak sizin göreviniz değil mi ?”

Kendisi ozaman Basketbola sponsor olsun Sanica Boru gidip Beyaz Futbol, Derin Futbol gibi bi programa sponsor olacagina.
Yada Elazigspora sponsor oluyorsun neden Galatasaraya sponsor olmuyosun derler adama.
Sadece kendi Reklamini yapmak icin Galatasarayi kullanan bir zat kendisi

Fatinoğlu : “Bize ne gelir artıracak ne de gider azaltacak hiç bir proje gelmedi şu ana kadar”

Asıl mesele bu zaten. Gerçekten 1 yıla yaklaştık ama mevcut yönetimin hiç bir projesi, hamlesi, vizyonu yok. Ünal Aysal zamanında oyuncuların boxerına kadar sponsor reklam aldığını görüyorduk.

Genç arkadaşlar sağolsun hepimizin muzdarip olduğu başta basketbol olmak üzere kritik hususlarda önemli eleştiriler getirdiler. Umarım bi tesiri olur.

Ahahahaha <=-P Kim yetki istediyse yalan oldu bizim kulubumuzde.

Galatasaray Adasinin yeniden yapilandirilmasi isletmesi vs. v.s icin istenen yetki % 80 civarinda cogunlukta red edildi*big hug*

"Yönetimin ada için irtifak hakkı haricinde hiçbir yetkiyi kullanmayacağına dair taahhüd vermesine rağmen yetki alamaması eleştiri yönelten üyelerin iyi niyetli olmadıklarını ve başka hesapların döndüğünü gösterir."

"Mecidiyeköy’deki arazi için yetki verilmemesi de ayrı bir saçmalık. Gelir getirecek proje isteyenler bunun için gerekli yetkiyi yönetime vermiyor. Bilmediğimiz şeyler çok herhalde, bitmedi bir türlü şu kulüp üzerindeki emelleri."

(@beygircimehmet)