Galatasaray SK Başkanı ve Yönetim Kurulu

40bin kişi, soğukta, bir hafta sonu günü, işini gücü bıraktı, bu yapılan haksızlıklara karşı takımımın yanındayım demek için stada koştu. Taraftar elinden gelen herşeyi yaptı. Önce barış olsun açıklaması, sonra bu rezillik, yuh artık! Ben bu maçtan sonra uyuyamazken, Abdurrahim Bey 20 dakika sonra Instagram'dan siyasetçi fotoğrafı beğeniyor. Bu iş gönüllülük işi, eğer içinde bulunduğun durum, tavır alman gereken kişiler, savaşman gereken kişiler, Galatasaray'dan daha önde tuttuğun siyasi kimliğine ters düşüyorsa, yapma.

Sadece bir forvet transferi yapmayarak ve gol kralı golcünü satarak Galatasaray’ın bu sezon hem ligde hem de şampiyonlar liginde başarısız olmasına neden oldunuz..

30 milyon taraftarı üzdünüz ve hayal kırıklığına uğrattınız..

Bu gece rahat uyuyabilecek misiniz?

Trabzonspor Genel Sekteteri tarafından yapılan açıklamaya teşekkür edilecekse bu açıklama ‘Galatasaray Spor Kulübü’ imzası ile yapılmaz, Galatasaray Genel Sekreteri imzası ile yapılır; mütekabiliyete dikkat edilmeliydi!

@senolozcakici

Daha önce herhangi bi oyuncuyla sözleşme planlaması hakkında açıklama yapıldığını hiç bir kulüpte görmedim. Nasıl bir belasınız kimin ahını aldık da çar çöple yönetiliyoruz..

Madem Ozan Kabak’ı ve menajerini ikna edemediniz neden oynamasına müsade ettiniz?
Diyeceksiniz ki Ozan ya sözleşme uzatırsın ya da oynamazsın olur biter.
Çocuğu gösterdiniz Avrupa'da şimdi de satmak için bahane arıyorsunuz!
Yazıklar olsun!!!

Madem Ozan Kabak’ı ve menajerini ikna edemediniz neden oynamasına müsade ettiniz?
Diyeceksiniz ki Ozan ya sözleşme uzatırsın ya da oynamazsın olur biter.
Çocuğu gösterdiniz Avrupa'da şimdi de satmak için bahane arıyorsunuz!
Yazıklar olsun!!!
Bu nasıl bir tehditkar söylemdir! Böyle bir dünya yok. Hiç görmemiş olayım!

Her gün ayrı bir skandalla uyanıyoruz. Yönetim ne yapıp ne ediyor bir skandal buluyor. İlginç şekilde de ne kadar skandal içine girerlerse girsinler başkalarını suçluyorlar. Oktay Mahmuti Galatasaraylı değil, öteki paragöz, Modeste'nin kulübü sıkıntılı, forveti teknik heyet önlerine getirmedi... Bir tanesini dahi yönetemediler.

Hadi sportif skandalları geçeyim. Bir yönetimin ağırlığı olur. Sana karşı düşmanca tavırla yazı yayınlayıp, seni hiçe sayan kimselere plaket veremezsin. Teknik direktörüne kabadayı diyen adamla fotoğraf çektirip sosyal medyaya koyamazsın. 40bin kişi cumartesi bunca haksızlığa destek olmak için stada koşarken, sen barışalım, barış olsun diyemezsin. Hakem düdüğü asacak diyip 3 hafta sonra maç aldığında sessiz sessiz takılamazsın.

Yönetim belli ki mevcut durumun içinden çıkamayacak. Bu gönüllülük işiyse, tek çare var; istifa edip, bu işi yapabilecek kimselere bırakmak.

Yönetmeye tepki olarak doğmuş yönetim. Yani Dursun'la yarışıyorsunuz rezillikte yazıklar olsun. Biz bundan daha kötüsü olmaz dedikçe gelip buluyor bir şekilde.

Hatırladım da sahi bi ara Kobe Bryant, Türk Telekom Arena’ya gelip Muslera’ya penaltılar çekmişti. Dünya basketbol tarihinin en iyi en efsane oyuncularından biri Galatasaray imzalı formasıyla burada şutlar çekmişti. Çin’de orda burda uzak ülkelerde futbol okulları açıp Nikon’la falan sponsorluklar imzalanmıştı kulübün popülaritesini dünyaya yaymak için. Şu gelinen hale bakın bir de.. Kıyas bile yapılamayacak kadar aciz ve komik bir yönetim..

Beceriksiz, iş bilmez Galatasaray Yönetimi!

Profesyonel futbol dünyasında umulmadık bariyerler yoktur. Sizin gibi öngörüden yoksun, hazırlıksız, vasıfsız, beceriksiz hatta basiretsiz yöneticiler vardır.

Ne yazık ki muhteşem ve fedakar Galatasaray taraftarı da sizin gibi vizyonsuz yönetimler ile uğraşmak zorunda!

Allah bize sabır ve kolaylık versin inşAllah...

Ali Dürüstü cogu taraftar sevmez ama bütün marifet Ali Dürüsteymis megerse Albayrakta degil.
Simdiye kadar hep bu ikili beraber calismisti. Ünal Aysalin ilk dönemindede Ali Dürüst ve Albayrak ikilisi vardi.
Albayrak tek basina görev aldigindan beri berbat yönetiyor transfer islerini.

Amatör branşlar bu hafta SIFIR çekti!

ERKEK BASKETBOL | Anadolu Efes 92-82 Galatasaray

KADIN BASKETBOL | Galatasaray 60-68 Fenerbahçe

ERKEK VOLEYBOL | Galatasaray 1-3 Maliye Piyango

BAYAN VOLEYBOL | Galatasaray 0-3 Vakıfbank

Daha fazla bizi rezil etmeden defolup gidersiniz umarım!!!

Bence yönetim oyuncu maaşları konusunda çok iyi işler yapıyor.

Maicon-Serdar ikilisi 5 milyon alıyorken onların yerine alınan Marcao ve Luyindama ikilisi toplam 2 milyon bile almayacak.

Keşke zamanında yapsalardı.
Ama hala gitmeleri gerektiğini düşünüyorum...

Bence yönetim oyuncu maaşları konusunda çok iyi işler yapıyor.

Maicon-Serdar ikilisi 5 milyon alıyorken onların yerine alınan Marcao ve Luyindama ikilisi toplam 2 milyon bile almayacak.

Keşke zamanında yapsalardı.
Ama hala gitmeleri gerektiğini düşünüyorum...

Transferin son günü oyuncu alıp bu kadar orta derece ücretler ödemek iyi iş ve Maicon'da zorunlu satın alma maddesi olduğu konuşuluyor.Keşke şu maaşlar da yapılan iyi işler amatör branşlarda da yapılsa.