2020-2021 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koç son birkaç günde 2 tv bir radyo programında yer aldı takip edebilen oldu mu kayda değer birşeyler söyledi mi ?

Bir oyuncu ile anlaştık ancak bunu kısa süre içinde resmi kanallardan duymanız daha iyi olur dedi kim olduğunu söylemedi. Programın başında da elimizden kaçan oyuncular oldu dedi.

Eyüp Yıldız'a bu sefer inanıyorum demiştim ☺️. Selam olsun.Yalnız genel olarak savunma konusu düşündürüyor insanı.

Bizim bütçeler için mükemmele yakın transfer. Oyunun iki yönünde de etkili. Ayakları hızlı, temastan kaçmayan, sert bir oyun yapısı var.

Hızlı hücumlarda neredeyse Auguste kadar hızlı koşup o katkıyı verecektir. Ayrıca Auguste'nin yaptığı tuhaf top kayıplarını da yapmayacaktır. Savunmada da hatırı sayılır caydırıcılığı var. Nymburk'ta Şampiyonlar Ligi'nde 2.3 blok ortalaması yapmış

Son maçta Amare karşısında ezildi. Arkasında duramadı. Amare de kalın ve bu oyunu nasıl oynaması gerektiğini bilen bir adam. Hankins boyuna oranla nispeten ince ve kalıplı uzunların arkasında durması sorun olabilir.

Ancak hareketli uzunların hemen hepsinin sırtı dönük savunmada handikapları olabiliyor. Kurmuş olduğumuz kısa rotasyonunun uzunu böyle olmalıydı. Bu anlamda yerinde bir hamle

Arkasında Berke değil de Ege kalsa daha birbirini tamamlayan bir uzun rotasyonu olurdu. Alacağımız 4.5 numaranın net olarak kuvvetli bir oyuncu olması şart bence. E. Terry en uygun adaylardan

Son düzenleme:
Arkasında Berke değil de Ege kalsa daha birbirini tamamlayan bir uzun rotasyonu olurdu. Alacağımız 4.5 numaranın net olarak kuvvetli bir oyuncu olması şart bence. E. Terry en uygun adaylardan

4,5 numaraya Terry’ye yetecek bütçe kalmayacaktırlar .Hatta Levent Yavuz’a göre sezona 6 yabancı ile başlama konusunda bir niyet olmakla birlikte maddi şartlar belirleyici olacakmış bu konuda

4,5 numaraya Terry’ye yetecek bütçe kalmayacaktırlar .Hatta Levent Yavuz’a göre sezona 6 yabancı ile başlama konusunda bir niyet olmakla birlikte maddi şartlar belirleyici olacakmış bu konuda

Ayberk ve Berke'nin olduğu 4 kişilik bir uzun rotasyonuyla sezona başlamak tam anlamıyla facia olur. en fazla 150k-200k civarına 6. yabancı dahil edilir. Ertuğrul Erdoğan'ın gerekirse bastırıp bu bütçeyi çıkartması gerek

Hayırlı olsun. Bir Zach gitti diğeri geldi. Kağıt üstünde yine iyi bir transfer olarak görünüyor. Uyumu nasıl olacak önemli olan o. Darly Macon için emin değilim ama diğer transferler hep içime sindi.

Aslında aldığımız yabancılara ve oynamak istediğimiz basketbola bakıldığında Oliver'le de kesin ilgilenmişizdir. Ancak maddi koşullardan dolayı belki gerçekleşmemiş olabilir

Zach hayırlı olsun, genelde 5 yabancılı rotasyondan yanayım ancak RJ Hunter tercihi ile 5 yabancıda kalma lüksümüz yok bana göre. 2 yabanci uzun Berke ve Ayberkle 40 dk geçmez 14 avrupa maçı hic geçmez. Hunter 3.uzun gibi oynayabilecek biri olmadığı icin, ucuz birini bulup 3.uzun olarak 6. yabanci alınmak durumunda.

Zach Hankins guzel transfer oldu.4 numaraya gelecek oyuncu 5'de oynayabilmeli Singleton tarzı dış atışı olabilmeli. Zach daha çok savunma yonu guclu bir pivot. Pota altını sağlam kapatır. 20 sayı - 12 rib'dan ziyade, 11 sayı-10 rib-4 blok gibi mac sonu istatistikleri goruruz. Yukarıda Cameron Oliver yazan arkadaslara katılmamak mumkun degil....Cameron gelirse, açık ve net soyluyorum ligde Efes ile final oynamamıza kimse sürpriz dememeli veya şaşırmamalı. Eurocup takımı Beko'yu rahat geçeriz yarı finalde. Zaten Karsiyaka ve digerlerini saymıyorum bile.

Twitter’da da Olİver ismi yürümeye başladı ama ortada kaynak yok ,herkes kaynak soruyor, buradan mı gördüldü diyeceğim ama 2 saat önce de yazan var mesela :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...