2020-2021 Euroleague

Fenerbahçe ilk yarıda acaip top oynadı CSKA'ya karşı. De Colo, Guduric ve Vesely 3 lüsü ile acaip işler yapıyorlar. Bu 3lüye bugün Eddie katıldı. 1 2 isim daha çıkarsa galibiyet alabilirler. Anadolu Efes'ten oyun olarak daha önde Fb Beko.

Sezon başı üç maymunu oynayanlar, maç anlatırken sesi içine kaçanlar bugün şampiyon olmuşçasına seviniyorlar. Guduric hamlesinden sonra adamlar toparladı ve açıkçası şaşırdığım nokta da bu oldu ama şu takıma underdog algısı yapılması da saçmalık.

Underdog çünkü. Vesely-De Colo gibi geçen seneyi kötü geçirmiş 2 oyuncu takımın tavanıydı ve bu sene sezona girdikleri ilk kısımda geçen seneden bile kötülerdi ki kadronun geri kalanı hep tavanı sınırlı oyunculardan oluşuyordu. Lorenzo da iyi değildi. Guduric/O'Quinn eklemeleri De Colo - Vesely performansı derken Fenerbahçe'nin 4'ten gelecek takıma sıkıntı çıkarmama ihtimali yok bence bu oyunla.

Ağızlarında salyalar akarcasına saçma sapan yorumla maç anlatıyorlar. şimdi bu maçı fenerbahçe seyircisi harici kim izlesin ki ? sırf 3. periyot yorumcu ve spiker arkadaş yüzünden maçı kapattım. o kanalın fb tv olmadığını bilmeleri gerekiyor.

Ağızlarında salyalar akarcasına saçma sapan yorumla maç anlatıyorlar. şimdi bu maçı fenerbahçe seyircisi harici kim izlesin ki ? sırf 3. periyot yorumcu ve spiker arkadaş yüzünden maçı kapattım. o kanalın fb tv olmadığını bilmeleri gerekiyor.

Bu yüzden yabancı kanallarda izliyorum maçları daha iyi oluyor.Ayrıca James ve Hacket son dakikalarda biri faulleri kaçırdı biride aşırı zorladı bazı pozisyonlarda daha öncede dediğim gibi fb karşısında ki takımlar direnç koyunca oyun düzenleri bozuluyor.

Bu yüzden yabancı kanallarda izliyorum maçları daha iyi oluyor.Ayrıca James ve Hacket son dakikalarda biri faulleri kaçırdı biride aşırı zorladı bazı pozisyonlarda daha öncede dediğim gibi fb karşısında ki takımlar direnç koyunca oyun düzenleri bozuluyor.

-Mike'nın maç öncesi sakatlık sorunu vardı, maç içinde de bekleneni veremedi.

- Fenerbahçe bir hava yakaladı ve o hava ile gidiyorlar. Bakalım nereye kadar sürecek.

Khimki, NBA patentli oyuncuları Greg Monroe ve Jonas Jerebko ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Haydi Oytun yap bir güzellik 😀

Topa Baskı Özel!

CSKA Moskova'da Mike James'le yolların ayrılma ihtimali var. James için NBA'den Portland Trail-Blazers başta olmak üzere dört talip bulunuyor. CSKA, James'in yerini doldurmak için Shabazz Napier, Mario Hezonja, Elie Okobo ve Brandon Knight'le ilgileniyor.

Cska ya geçmiş olsun hücumun yarısı gitti. Barca artık tek favori olarak kaldı. Efesin playoff a doğru toparlayacağını düşünüyorum geçen yılki o baskın sezondan sonra psikolojik olarak bir çöküş yaşadılar ama işler ciddileşince onlarda form tutacaktır zaten barcaya kafa tutabilecek tek takımlar bence.

Yalnız Khimki Eurolig'in son yıllarda en rezil savunma yapan takımı olabilir. Topa baskıya bu kadar cevap veremeyen bu kadar reaksiyondan aciz bir takım görmedim uzun zamandır Eurolig'de.