2020-2021 Euroleague

Trinchieri, Oly maçı sonu hakeme girişecekmiş gibi geldi ama araya girdiler. :ROFLMAO:
Dj Seeley 7/8 üçlükle cayır cayır yanarken son topu Zipser'e vermek saçma oldu hocam.

Son iki sezonda Brooklyn Nets kadrosunda yer alan 21 yaşındaki Bosnalı forvet Džanan Musa, kariyerine bir Avrupa ekibinde devam edecek.

(via@MiskoRaznatovic)

Efes'te de Fener'de de düzelme var son dönemde. Fener'in maçını izleyemedim ama Baskonia'yı yirmi sayı farkla yenmeleri epey iyi iş. Efes için de standart bir galibiyet oldu. Larkin hala istenilen seviyede değil, o sorun devam ediyor. Onun dışında diğer oyuncular kendilerini bulmaya başladılar gibi. Eğer Larkin de eşlik ederse daha yukarılara tırmanırlar. Üç kolay maç var Efes'in önünde, onları alıp bir seri yapması lazım. En azından dördüncü sıra için hala şansı var.

Efes'te de Fener'de de düzelme var son dönemde. Fener'in maçını izleyemedim ama Baskonia'yı yirmi sayı farkla yenmeleri epey iyi iş. Efes için de standart bir galibiyet oldu. Larkin hala istenilen seviyede değil, o sorun devam ediyor. Onun dışında diğer oyuncular kendilerini bulmaya başladılar gibi. Eğer Larkin de eşlik ederse daha yukarılara tırmanırlar. Üç kolay maç var Efes'in önünde, onları alıp bir seri yapması lazım. En azından dördüncü sıra için hala şansı var.
Fener dün akşam çok iyi oynadı. Mücadele çok iyiydi. Ahmet her maç böyle katkı vermez muhtemelen ama Barthel yokken Polonara-Jekiri-Fall-Diop-Peters lı uzun rotasyonuna karşı üstün gelmek kolay değil. ki Fall ve Diop un bize karşı coştukları da olmuştur önceki maçlarda. De Colo-Vesely dün akşamki gibi oynarlarsa ilk 8 çok uzak değil.

NBA'den ayrılıp kariyerini Avrupa'da sürdürme kararı alan Dzanan Musa ile Fenerbahçe Beko ilgileniyor. (Tportal)
Her oyuncuyu bize yazıyorlar. Nba e gitmeden önce de bizimle adı geçen bir oyuncuydu. Sallama haberdir bence ama doğru olsa bile yukarıdaki arkadaşın (Gökhan Adakoğlu) dediği gibi uzun pozisyonu için olduğunu sanmıyorum.

Anadolu Efes, Džanan Musa ile 2,5 yıllık sözleşme imzaladığını açıkladı.

Anadolu Efes, Bosna Hersekli oyuncu Dzanan Musa ile iki buçuk yıllık sözleşme imzaladı.

Geçtiğimiz sezon Brooklyn Nets forması ile 40 maçta 12,2 dakika ortalama süre alan Dzanan Musa, maç başına 4,8 sayı, 1,9 ribaunt ve 0,9 asist ortalamaları ile mücadele etti. NBA G League’de ise Long Island Nets forması ile 12 maçta 31,0 dakika ortalama süre alan Musa, maç başına 19,5 sayı, 8,4 ribaunt ve 2,8 asist ortalamaları yakaladı.

2 3 4 oynayabilecek kalitede bir oyuncu. Bakalım takıma etkisi nasıl olacak...

Khimki'ye belki Spoelstra gelse kurtaramaz ama birşeyler oynatır en azından. Bu kadar ne yaptığını bilmeyen bir takım yok ligde. Üst üste 10 maç kaybettiler. Ligin dibindeler. Koçun yardımcılarını değiştiriyorlar. Nasıl bir torpildir bu ben anlamıyorum. İnsanda biraz utanma olur da istifa eder. Ligde açık ara en çok sayı yiyen takım. Bir de yıllık 20 milyon euroya yakın para harcıyorlar.

Ergin Ataman: "Özellikle Sertaç, Buğrahan ve Doğuş'tan çok iyi katkı aldık. Bu akşam çok değerli bir galibiyet aldık. Uzun bir aradan sonra bir Türk oyuncu maçın MVP'si seçildi, bu benim için de takımım için de çok önemli. Türk oyuncularımızın katkısı çok önemliydi."

Khimki'ye belki Spoelstra gelse kurtaramaz ama birşeyler oynatır en azından. Bu kadar ne yaptığını bilmeyen bir takım yok ligde. Üst üste 10 maç kaybettiler. Ligin dibindeler. Koçun yardımcılarını değiştiriyorlar. Nasıl bir torpildir bu ben anlamıyorum. İnsanda biraz utanma olur da istifa eder. Ligde açık ara en çok sayı yiyen takım. Bir de yıllık 20 milyon euroya yakın para harcıyorlar.

himki yi yurt dışında izlediğim de yanımdaki rus a sormuştum takım sahibiyle arası iyimiş ondan kovmuyorlar dünya para oduyorlar tuhaf