2020-2021 Euroleague

Cska yine dolu tribünlere oynuyor. Haksız rekabet oluşturuyor bu iş artık. Buna Euroleage yönetiminin bir standart getirmesi lazım. Yasaksa herkese yasak olması lazım. Efesin, fenerin, pananın günahı ne ki onlar boşboş salonlarda oynuyorlar.

Anadolu Efes'i de Fenerbahçe Beko'yu da zorlu maçlarda göreceğiz asıl. Bu maçlar çokta ölçü değil. CSKA, Barcelona, Madrid ve Milano maçlarında izleyelim bakalım...

Oyun oturmaya başlamış artık. Zaten kadro Euroleague'de nispeten sırıtacak durumdan çıkarıldı Guduric eklemesiyle. Bütçe sıkıntısı da olmadığı için ilk haftalardaki fahiş skorlar unutulup oyun geliştirilmeye çalışıldı, şu anda da meyveleri toplanıyor gibi. Vesely-Guduric ikilisinden birine bir şey olmadığı müddetçe her takıma karşı belli bir standartta top oynar bu oyuncu grubu.

Cska yine dolu tribünlere oynuyor. Haksız rekabet oluşturuyor bu iş artık. Buna Euroleage yönetiminin bir standart getirmesi lazım. Yasaksa herkese yasak olması lazım. Efesin, fenerin, pananın günahı ne ki onlar boşboş salonlarda oynuyorlar.

Euroleague düzeni oturtamadı sistemde mesela ülkemizde fb dün seyircili oynarken Efes seyircisiz oynadı.

Euroleague düzeni oturtamadı sistemde mesela ülkemizde fb dün seyircili oynarken Efes seyircisiz oynadı.
Fener seyircili mi oynadı ? Fener maçlarını izlemiyorum epeydir. Onların da seyircisiz oynadığını sanıyordum ben. Aynı şehirde bir takımın seyircili oynayıp diğerinin seyircisiz oynaması daha büyük saçmalık o zaman.

Fener seyircili mi oynadı ? Fener maçlarını izlemiyorum epeydir. Onların da seyircisiz oynadığını sanıyordum ben. Aynı şehirde bir takımın seyircili oynayıp diğerinin seyircisiz oynaması daha büyük saçmalık o zaman.

Evet bu kamera çekiminin yapıldığı tribünde seyirci vardı.Hem de sokağa çıkma yasağının başladığı saatlerde tribündeyi bu seyirciler.

EuroLeague'in 19. hafta erteleme maçında Kızılyıldız süpriz yaparak deplasmanda Real Madrid'i 79-77 mağlup etti.

Rudy 11, Deck 10, Taylor 10

Walden 18, Dobric 13, Reath 10

Anadolu Efes şu anda Zenit karşısında resmen eziliyor. Ne hücumda ne savunma da bildiğimiz Efea yok.

İlk yarının bitmesine 4 dakika var. Skor 24-41 Zenit önde.

Efes bu sene EuroLeague’de başarılı olmayacak gibi. Lig şampiyonluğunu kazansınlar bu sene yeter onlara...

Gaziantep Basketbol, ligin deneyimli skorerlerinden Kenny Hayes ile anlaşma sağladı.

Ayrıca sezona Aliağa Petkimspor'da başlayan Alp Karahan da sezonun kalan bölümünde Gaziantep ekibinin formasını giyecek.

Ayrıca rakibimiz Fethiye Belediye, Robert Johnson'ı kadrosuna kattığını resmi olarak açıkladı.

Playoff şansımız nedir sizce basketbolda bence bir yerde toparlayacağız beşiktaş maçı bu anlamda kritik sanki kazanırsak ligi 5 sırada bitiririz bence herkes birbirine kaybediyor şu an

Efes oyuncuları şanssızlıkla bile açıklanamayacak derecede pozisyonlarla şut kaçırdılar. Top resmen girmek istemedi bugün. Savunmada da uyuyarak başladılar ve kötü bir ilk yarı geçirdiler. Üçüncü çeyrek toparlansalar da Zenit son çeyreğin son kısmında Pangos ve Baron'ın üçlükleriyle hayat buldu. Zor pozisyonlardı bu şutlar bir de. Efes ne kadar şanssız ise Zenit de bugün o kadar şanslıydı zor şutları sokma konusunda.