Ekrem Memnun

Benim düşüncem hocanın koçluğa devam etmeme gibi bir niyeti varsa yeni gelecek yönetimin hocaya şube içerisinde bir görev vermesidir.

Gelecek sezon geçiş döneminde kalmalı, sonrasında iyi bir sponsor ile ergin hocaya iyi bir çalışma alanı kurup ergin hoca ile devam etmeliyiz. Bu yoldaki ilk adımları doğru atarsa bir teşekkür borcum olur kendisine.

Son düzenleme:
Eteğindeki taşları döktüğü iyi oldu hocanın bu yayınla. Bu sezon neler yaşandığının bir şekilde dışarı çıkması, belki Galatasaray'ı yönetmeye talip adaylar için bir ders olur...

Gelecek sezon geçiş döneminde kalmalı, sonrasında iyi bir sponsor ile ergin hocaya iyi bir çalışma alanı kurup ergin hoca ile devam etmeliyiz. Bu yoldaki ilk adımları doğru atarsa bir teşekkür borcum olur kendisine.

Eğer geçiş senesinde iyi sonuç alırsa yine de kovmalı imkanı başka hocaya vermeliyiz yani? E Ergin Ataman ölürse falan komple şubeye kilit vuralım nasılsa ondan başkası iyi imkan hak etmiyor olsa gerek.

Ekrem hocam sen de Ergin Ataman da mola almayı bilmiyorsunuz. Bence buradaki size had bildirebilecek kadar basketbolu iyi bilen duayen arkadaşlara görevlerinizi devredin önlerini açın!

Hocayla anlaşılmasına sevindim açıkças.Öyle ya da böyle geçen sezon giydiği ateşten gömlek sonucunda yüzümüzü kara çıkarmadı.Gelecek sezon inşallah eline güzel bir rotasyon verilir de en azından Gs Basketbolu için hak ettiğimiz noktalara gelemesek bile ( bu bütçelerle çok zor olduğu için söylüyorum ) Oktay Mahmuti’nin ilk dönemindeki gibi “Son Topa Kadar” savaşan bir takım görürüz sahada.Allah utandırmasın hocam.

Hocanın işi geçen seneden daha zor. Erkek basketbol takımı adeta bir enkaz kimse gelmek istemiyor. Ayrıca seçim belirsizliğinden kadro kurmakta sıkıntı yaşıyoruz. Ekrem hoca ile erkek basketbolda bir kültür oluşturabiliriz. Benim için bu her şeyden çok daha önemli. O yüzden sonuna kadar destek ve sabır.