BSL 20. Hafta | Galatasaray Nef 91 - 103 Anadolu Efes

Bilgi net. Efes yönetimi bu maçı oynatmak istiyor. Kulüp de onun üzerine "Covidlileri de oynatırız" diye açıklama yaptırıyor. Sonrası Efes'in kendi içindeki fikir ayrılıkları. Ama Efes'te bir cephe bu maçı oynatmak istiyor orası net. Kulübün burdaki tavrı çok doğru.
Aynen Furkan dediğin gibi Can Tongonun space odasına Gökhan Herman bağlandı biraz önce karantina 7 gün olduğu için federasyondaki kuralda da otomatikman bir hafta içinde süre doluyormuş.Bizimkiler bu oyunculara 2 gün önce yeniden test yapmışlar ve 6 oyuncumuz negatife dönmemiş bu efese bildirilmiş ancak onlar da oynamak istiyorlarmış.Bizimkilerde madem istiyorsunuz bizde kovidli oyuncularla sahaya çıkıyoruz demişler.

Degisik bir konu oldu su halde. Efes bu rest karsinda riske girmemeli.
Isin diger tarafi pozitif kisilerin hes kodu normale dondu mu? Riskli ise avmye bile giremezler. Salon guvenligi nasil alacak iceri merak ettim?

Bu arada Efes maçı oynamak istemiyor
İsmail Şenol denilen idyot maçın oynanması kurallar gereği doğru tweeti attıktan sonra gelen tepkilerden sonra R bağlamış durumda.

Kerem Tunçeri Ne iş yapar merak ediyorum...

Yönetim rest çekmiş iyi etmiş...

Son düzenleme:
İyi de sadece Efesliler olmayacak risk altında. Sağlıklı olan tüm sporcular ve teknik heyet (Galatasaray dahil) ve hakemler risk altında olacak bu durumda.
ve bu Efes e pek zarar vermeyecek, zira fazla sayıda pozitif vaka olursa el maçları ertelenecek, ligde de zaten bir şekilde idare ederler.

Biizmkilerin cogu pozitif dediler. Daha kotu ne olabilir ki?
Neyse federasyon acikladi zaten risk yokmus bosuna yazdik cizdik.

Ergin Ataman'ın pek bu tıynette biri olduğunu düşünmüyorum. Genelde bu tip konularda makul birisidir. Ayrıca adam manyak mı ki kendi olacağı ortamda covidli rakip takımı istesin. Eşi var çocuğu var. Ayrıca 5-6 günde 3 ağır maç yapmış olacak.

Ergin Ataman'ın pek bu tıynette biri olduğunu düşünmüyorum. Genelde bu tip konularda makul birisidir. Ayrıca adam manyak mı ki kendi olacağı ortamda covidli rakip takımı istesin. Eşi var çocuğu var. Ayrıca 5-6 günde 3 ağır maç yapmış olacak.
Ergin hocanın bende karşı olduğunu düşünüyorum oynamaya zaten son iki maçta takımın başında değildi kendisi.