BSL 20. Hafta | Galatasaray Nef 91 - 103 Anadolu Efes

Efesi izledim ve anladim. Evet efes daha iyi gercekten.
Forumda bu kadar cahil yerine koymasak insanlari. Uc bes basketbol izleyen kisieriz hani.

Biz 1 haftayı antrenman yaparak geçirmiş olsak + Ndour oynasa bile Efes ile bizim aramızda ciddi bir kalite farkı var.

Dünkü şartlara bakınca ve Kerry ile Rıdvan'ında oynamadığını,7 kişi ile oynadığımızı düşününce çok iyi bir maç çıkardık.Uzun süre maçın içerisinde kaldık.Efes ise bence yorgunluğa dem vurmasın.Çok kötü savunmaları var.Bizim savunma problemimiz olabilir ama El şampiyonu takım bu kadar kötü savunma yapmamalı.

Pleiss gibi bir faktörü ilk çeyrekten faul problemine sokup devre dışı bırakarak büyük avantajı işledik zaten maç boyunca. Fakat dışarıdan olağanüstü 3'lük attıkları için gayet normal sonuç yani. Hatta böyle 3'lük yüzdesine rağmen son 3 dakikaya kafa kafaya girdik.
Evet kalite farkı vardı ancak ortalama bir üçlük yüzdesi ile karşılaşsak bu maçın net galibi bizdik.

Biz 1 haftayı antrenman yaparak geçirmiş olsak + Ndour oynasa bile Efes ile bizim aramızda ciddi bir kalite farkı var.

Dünkü şartlara bakınca ve Kerry ile Rıdvan'ında oynamadığını,7 kişi ile oynadığımızı düşününce çok iyi bir maç çıkardık.Uzun süre maçın içerisinde kaldık.Efes ise bence yorgunluğa dem vurmasın.Çok kötü savunmaları var.Bizim savunma problemimiz olabilir ama El şampiyonu takım bu kadar kötü savunma yapmamalı.
Ndour'un hafif sakatlığı var yazılmıştı forumda olsay Efes'in ayakları ağır uzunlarına karşı avantajımız baya olacaktı. Ama Kravish'i de tebrik etmek lazım dün iyi iş çıkardı.

Ndour'un hafif sakatlığı var yazılmıştı forumda olsay Efes'in ayakları ağır uzunlarına karşı avantajımız baya olacaktı. Ama Kravish'i de tebrik etmek lazım dün iyi iş çıkardı.

Dünkü kadroya göre net olurdu.Fakat bu kez onlarda hem Pleiss hem Dunston oynayabilirdi.Efes'in kadrosunun bize göre daha geniş ve alternatifli olduğuna değinmek istedim.Onlara kaybetmemizin hastalık durumu olmamış olsaydı bile gayet doğal olduğuna.

Bir arkadaş vardı ceza yedi onun yazdıklarına istinaden yazmıştım.Efes'e yenilmek çok normal bir durumken,biz sorunlarımıza rağmen uzun süre maçın içinde kaldık.Dünkü maçı kaybettik diye eleştirmek oyunculara haksızlık olurdu.

Sürekli kaybettiğimiz her maçtan sonra Ekrem hocayı ve takımı yerden yere vuruyor.O yüzden.