2022 Bitci Kadınlar Türkiye Kupası | Galatasaray 68 - 74 Fenerbahçe

Davis’in yaptigi tek dogru bir is yok.Attigi sayilarin da cogu yanlis tercihler veya gereksiz zorlamalar.Uzun suredir bu kadar begenmedigim bir Amerikali olmamisti.

Kadin basketbolu cok takip etmiyorum son yillarda ama eger su an Avrupa’nin en iyi oyunculari bu Alina,Mcbride falansa bize zamaninda Taurasi,Penny Taylor,Angel,Augustus,Cappie,Tamika,Alba Torrens falan ne izletmis ya ? İnanilmaz geri gitmis kadin basketbolu :)

Tüm branşlarda rakiplerinden kötü takım kurmayı başaran , Burak Elması kutluyorum.
Başkan ve yönetim demek çözüm bulmak , sponsor bulmak , kaynak oluşturmak ve doğru takım kurmak demek. Bunların hiç biri bizim yönetimde yok.
Ama sorsan çok iyiler.

Kadin basketbolu cok takip etmiyorum son yillarda ama eger su an Avrupa’nin en iyi oyunculari bu Alina,Mcbride falansa bize zamaninda Taurasi,Penny Taylor,Angel,Augustus,Cappie,Tamika,Alba Torrens falan ne izletmis ya ? İnanilmaz geri gitmis kadin basketbolu :)

Bence bizim izlediklerimiz süperstar oyunculardı bunlar ve Kelsey-Quigley-Vandersloot gibi oyuncular yıldız oyunculardır.

Bugün kadromuzda Kelsey tarzı bir oyuncumuz daha olsaydı alırdık maçı birde sakin kalamıyoruz rahat 4-5 pozisyon var %100 sayı olacakken o sayılar potamıza döndü.