Domenec Torrent

Torrent'in ben de spor basınımızın abarttığı gibi futboldan bihaber olduğunu düşünmüyorum ama çözüm bulamıyor. Tam bulur gibi oluyor yine alıştığı tarza dönüyor eldeki kadroya bakmıyor. Zaten bunu yapan ve kariyeri çok daha iyi olan birini gönderip kendisini getirdik. Ben kariyeri boyunca toplamda şu 1,5 yıllık anlaşmadan kazanacağı parayı kazandığını zannetmiyorum. Belki Flamengo diyeceğim ama zannetmiyorum. O yüzden bu sözleşmeyi verenler ceplerinden ödesinler.

Torent Hocama Teşekkür ediyorum DEHASAL taktikleri ile bizi Herkesin 5 yediği Başaksehiri deplasmanında beraberlik ile çıkardı.

Muslera bu kadar kötü oynarken Hocamızın verdiği taktikler olmasa neler olurdu.

18lik Babelimiz varken Morutan Barış Alper kim takımın seneye olmıcak topçuları oynatıyoruz

Berkan Taylan TÜM Avrupa izliyor nasipse satıcaz

Allah Yardımcımız olsun

Son düzenleme:
Torrentten super bir yardimci hoca olur. Guardiolanin beyni gibi, gelecek hocanin yardimcisi neden olmasin? Torrent gelince degisen bazi takim icinde durumlar var. Mesela duran top,korner organizasyonlari.... Ekibinde dunyanin en iyi duran top calistiran uzmani var. Artik antremanlarda ayak tenisi oynanip,3-5 kamera karsisinda muhabet,gulucukler sacilip antreman top kapma ile bitmiyor. Bunlari bu yetersiz kapasitedeki takimin oyun gelisiminde goruyorum. Ama gel gelelim takimin oluru bu. Torrente klup icinde altyapi olur,yardimci hocalik olur kesin gorev verilmeli. Turk futbolunun klasik yapisinda kendi ne yapsin?Bu kadro yanlis kuruldu. Mourinho,Tuchel,Guardiola uclusu gelsin yine sonuclar degismez.

Torrentten super bir yardimci hoca olur. Guardiolanin beyni gibi, gelecek hocanin yardimcisi neden olmasin? Torrent gelince degisen bazi takim icinde durumlar var. Mesela duran top,korner organizasyonlari.... Ekibinde dunyanin en iyi duran top calistiran uzmani var. Artik antremanlarda ayak tenisi oynanip,3-5 kamera karsisinda muhabet,gulucukler sacilip antreman top kapma ile bitmiyor. Bunlari bu yetersiz kapasitedeki takimin oyun gelisiminde goruyorum. Ama gel gelelim takimin oluru bu. Torrente klup icinde altyapi olur,yardimci hocalik olur kesin gorev verilmeli. Turk futbolunun klasik yapisinda kendi ne yapsin?Bu kadro yanlis kuruldu. Mourinho,Tuchel,Guardiola uclusu gelsin yine sonuclar degismez.
Bu adam neye göre kime göre iyi hoca? Flamengo ve Newyork City'de ne yapmış? Flamengo'da son libertadores şampiyonu olarak aldığı takımı 1.89 ortalama puan ile çalıştırmış ve son maçlarında ağır mağlubiyetler almış, taraftarlar bunun gidişini şehirde havai fişek atarak kutlamış. Newyork City'de 1.67 puan ortalamasıyla çalışmış. Fatih Terim döneminde 4, Torrent ( çaycı ) döneminde 3 duran top golümüz var. Küme düşen Altay'a karşı 2. Yarı şut atamadık; Alanya, Konya ve Fenerbahçe maçında pozisyon dahi bulamazken; kazandığımız küme düşen Göztepe karşısında ilk yarı pas dahi yapamadık. Torrent kötü bir hoca ve başarısız. Galatasaray teknik direktörü olacak CV ve puan ortalamasına sahip değil, genç ve başarıya aç da değil. Hiç bir zaman şampiyon olacak puan ortalaması yapamamış, 60 yaşında birinci adam olarak tek kupası olmayan, kaybedilen hiç bir maçtan sonra suç kabul etmeyip sürekli hatayı başka yerlerde arayan; Barış, Halil, Morutan gibi (altyapıdakileri saymıyorum bile) genç oyuncuları oynatmak yerine çareyi Babel, Ömer, Arda'da arayan birine güvenilerek belirli bütçeyle takım KUR DU RUL MAZ! Ayrıca Torrent 1.adam olduktan sonra gelip tekrar yardımcı olmaz. Zaten dünyada hiç bir yardımcı da yıllık 1.5 milyon euro almaz. Sadece kalmak isterse altyapıda görev alabilir bence.

Son düzenleme:
Futbol bilgisi kesin vardır,ben kalsın isterim ama bizim futbol iklimi başarılı olmasına izin vermez.Verdigi mesajlar hep yerinde ama kimsenin isine gelmez bunları duymak.Sikinti en başta yönetimde, yardımcı hoca olarak konuştuk yalanı ile işe başladılar. Öyle işe yardımcı hoca ne kazanır bizde,olsun 100bin€.Ne oldu da aynı adam birinci hoca oldu ve maaşı kat be kat arttı.

Bu adam neye göre kime göre iyi hoca? Flamengo ve Newyork City'de ne yapmış? Flamengo'da son libertadores şampiyonu olarak aldığı takımı 1.89 ortalama puan ile çalıştırmış ve son maçlarında ağır mağlubiyetler almış, taraftarlar bunun gidişini şehirde havai fişek atarak kutlamış. Newyork City'de 1.67 puan ortalamasıyla çalışmış. Fatih Terim döneminde 4, Torrent ( çaycı ) döneminde 3 duran top golümüz var. Küme düşen Altay'a karşı 2. Yarı şut atamadık; Alanya, Konya ve Fenerbahçe maçında pozisyon dahi bulamazken; kazandığımız küme düşen Göztepe karşısında ilk yarı pas dahi yapamadık. Torrent kötü bir hoca ve başarısız. Galatasaray teknik direktörü olacak CV ve puan ortalamasına sahip değil, genç ve başarıya aç da değil. Hiç bir zaman şampiyon olacak puan ortalaması yapamamış, 60 yaşında birinci adam olarak tek kupası olmayan, kaybedilen hiç bir maçtan sonra suç kabul etmeyip sürekli hatayı başka yerlerde arayan; Barış, Halil, Morutan gibi (altyapıdakileri saymıyorum bile) genç oyuncuları oynatmak yerine çareyi Babel, Ömer, Arda'da arayan birine güvenilerek belirli bütçeyle takım KUR DU RUL MAZ! Ayrıca Torrent 1.adam olduktan sonra gelip tekrar yardımcı olmaz. Zaten dünyada hiç bir yardımcı da yıllık 1.5 milyon euro almaz. Sadece kalmak isterse altyapıda görev alabilir bence.

Mancini'nin bile harcandığı ortamda bu kadar dayanabildi. giderayak kulübün yönetimsizliğini ifşa etmesi ve kadronun les gibi olduğunu söylemesi iyi oldu.

Bazi yorumlarda goruyorum ki Fatih Terim ayrilmadan önce bu takım ofansif ve defansif parametrelerde lig lideriydi.?! merak ediyorum takım o kadar istatistik lideriyken neden biz 15. idik. Tamam, Imparatorun gecmisine kimse yaklasamaz ama son iki üç sene Terim hikmet karaman performansına yakındı. bunu da atlamıyoruz. bıraktığı enkaz torrent'i yedi. bence gelirlerse okan buruk ve nuri şahin'i de yiyecektir.

Mancini'nin bile harcandığı ortamda bu kadar dayanabildi. giderayak kulübün yönetimsizliğini ifşa etmesi ve kadronun les gibi olduğunu söylemesi iyi oldu.

Bazi yorumlarda goruyorum ki Fatih Terim ayrilmadan önce bu takım ofansif ve defansif parametrelerde lig lideriydi.?! merak ediyorum takım o kadar istatistik lideriyken neden biz 15. idik. Tamam, Imparatorun gecmisine kimse yaklasamaz ama son iki üç sene Terim hikmet karaman performansına yakındı. bunu da atlamıyoruz. bıraktığı enkaz torrent'i yedi. bence gelirlerse okan buruk ve nuri şahin'i de yiyecektir.
Takım geçen sezon çok da iyi olmayan kadroyla 2 averajla şampiyonluk kaybetti. Bu sezon ligde başarısız olsa da, UEFA Avrupa Ligi'nde doğru oyunla grubundan namağlup lider çıktı. Yeni hoca getiriyorsanız takımda oyun anlamında bir gelişme olması gerekir. Torrent geldi geleli takım ligde oyun olarak zerre gelişmedi hatta daha fazla pozisyon veriyor. Takımın çok gol kaçırmasından bahsediyor kendi bu sorunu çözsün diye geldi zaten. Fatih Terim, Hikmet Karaman performansı vermedi ama Torrent efendi Yılmaz Vural performansı bile gösteremedi. Yılmaz Vural, en azından gittiği takımlarda bir rüzgarla üst üste galibiyetler alıyor. Torrent ilk galibiyetini 6. maçında aldı.

Bu ülkeye hocaların hocası luis aragones geldi , neler denmedi neler . hocalığı tartışıldı , dahası yedek kulubesinde uyuyor yaşlı denilerek alay edildi .

Vicente del bosque geldi beşiktaş'a . kariyeri 23 maç sürdü ve ona da yeniköy kasabı denilerek alay edildi .

Rijkaard , bernd schuster , toshack ,guss hiddink , mancini ,genç löw vb . daha bir çok büyük futbol adamı da geldi bu topraklara . onların da kaderleri bir oldu . hocalıklarını tartışarak , dalga gecilerek ,alay edip , arkalarina neredeyse teneke bağlayıp kovduk .

Sıkıntı bu adamlarda değil . cogunluk cahil bir toplum . ülkede insanlar cahil . daha da kötüsü cahil olduğunun farkında değiller .
bu yüzdendir ki hadsiz ve saygısızlar . bizim insanımız almanya'nın , almanların bizi kıskandığına , ülkemizin dünyanın en güçlü ülkelerinden birisi olduğuna , ekonominin abd'de de kötü olduğuna inanıyor ....biz toplum olarak kendimizi dev aynasında gören bir milletiz .

Dönelim futbola . yani biz bu adamlardan öğrenmez , öğrenmeye çalışmaz hatta ve hatta bunlara futbol öğretmeye kalkarız .

O yüzden bizim takımlarımız devam etmeliler . ismail kartal , aykut kocaman , şenol güneş , fatih terim , hikmet karaman vb isimler ile . gerek yok bir ton para bayılıp , sonra tazminatını ödeyip adamları kovmaya..

Bu ülkeye hocaların hocası luis aragones geldi , neler denmedi neler . hocalığı tartışıldı , dahası yedek kulubesinde uyuyor yaşlı denilerek alay edildi .

Vicente del bosque geldi beşiktaş'a . kariyeri 23 maç sürdü ve ona da yeniköy kasabı denilerek alay edildi .

Rijkaard , bernd schuster , toshack ,guss hiddink , mancini ,genç löw vb . daha bir çok büyük futbol adamı da geldi bu topraklara . onların da kaderleri bir oldu . hocalıklarını tartışarak , dalga gecilerek ,alay edip , arkalarina neredeyse teneke bağlayıp kovduk .

Sıkıntı bu adamlarda değil . cogunluk cahil bir toplum . ülkede insanlar cahil . daha da kötüsü cahil olduğunun farkında değiller .
bu yüzdendir ki hadsiz ve saygısızlar . bizim insanımız almanya'nın , almanların bizi kıskandığına , ülkemizin dünyanın en güçlü ülkelerinden birisi olduğuna , ekonominin abd'de de kötü olduğuna inanıyor ....biz toplum olarak kendimizi dev aynasında gören bir milletiz .

Dönelim futbola . yani biz bu adamlardan öğrenmez , öğrenmeye çalışmaz hatta ve hatta bunlara futbol öğretmeye kalkarız .

O yüzden bizim takımlarımız devam etmeliler . ismail kartal , aykut kocaman , şenol güneş , fatih terim , hikmet karaman vb isimler ile . gerek yok bir ton para bayılıp , sonra tazminatını ödeyip adamları kovmaya..
Yukarda saydığın her işim başarılı olan kendilerini kanıtlamış adamlar.

Ülkede bu adamlar eleştirilmiştir haksızlık yapılmıştır, söylediklerinin buraya kadar olan kısmına kabulum

Torentten bu ülkenin ögrenicek hiç bir şeyi yok, 10 küsür haftadır oynattığı futbol korkaklığı ile Teknik Direktör olamaz.

Kendini düşünüp Babeli Ardayı oynatip, genç oyuncular kenarda Tutuyorsa, Dünkü maçta Muslera olmasa 5 yicektik dönüp basın toplantısında oynanan oyundan memnunum DİYORSA KASA KAPANMIŞTIR.

Torentden hoca değil çaycı olmaz.

Ciddi oranda haksızlığa uğrayan teknik direktör. öncelikle peşin olarak belirtmeliyim ki gercekten haksizliga ugradigini dusunuyorum.

kendisi takımın başına fatih terim gibi bir figür sonrasında geldi. geldiğinde takımın puan tablosundaki durumu,kadro durumu,camianın durumu belliydi.

Fatih terim tarafından kurulan yetersiz bir kadroyu aldı,elinde kaleci dahi yoktu ve muslera sakattı. camiada burak elmas'a karşı taraftarların fatih terim kaynaklı sesi,ışıtan gün'ün tweet olayları,ne idüğü tuhaf anlamsız bir lig...

Dome ciddi anlamda ateşten gömlek giydi,59 yaşında kariyerinin büyük bir bölümünü pep guardiola gibi bir insanın yardımcısı olarak geçirdi. kısa süreli 2 takım yönetti,kovuldu ve üzerine Galatasaray gibi büyük ve kaos dolu bir camiaya fatih terim gibi bir figür sonrasında geldi.

Bir an olsun durun ve empati kurun. 59 yaşında uefa pro lisans sahibi bir teknik direktörsünüz,Türkiye gibi ülkenin en büyük kulübüne kaos içerisindeyken geliyorsunuz üstelik efsane teknik direktöründen sonra..

Kendisi için neler söylenmedi ki ? çaycı,kumpirci,falancı filanci inter milancı. düşünsenize Türkiye gibi bir ülkeye gelip pep guardiolanın yardımcısı olmakla dalga geçiliyorsunuz. anlaştığınız başkan bir anda ibra edilmeyip yönetimden düşüyor,taraftarlar ismin okununca ıslıklıyor,basın toplantılarında serdar kelleci hariç aptal saptal sorular soruluyor.

Adım atıyor 2 gün sonra maça çıkıyorsunuz ve maceranız başlıyor. elinizdeki kadro yetersiz. orta sahanız zaten zayıfken üstüne üstlük taylan antalyalı ve berkan hakkında küfretmeyeni neredeyse fetöcü ilan etmedikleri kalmış,kalenizde ismail çipe ya da fatih öztürk,elinizde 3-4 iyi şey var 3'ünü defans oluşturuyor 1 tanesini ise kanat forvet kerem aktürkoğlu.

Devre arası...bir kaleci alıyor inaki pena. performansı galatasaray için iyi ve yeterli. ayakları tertemiz,koy orta saha oynasın. kaleci refleksleri fena değil,henüz çok genç. bakıyorum internete taraftar pena için muslera sonrasını istiyor,düşünüyor,dile getiriyor. ama maçlarda domenec torrent ıslık,medya yerden yere vurmaya ve eleştirmeye devam.

Bana göre dome'nin top performansı olan trabzsonspor maçında galatasaray müthiş top oynuyor ve ligin şampiyon olacak takımı trabzonspor ilk yarıda top göremiyor,ikinci yarıda bir siopis hamlesi,siopisin enerjisi sert oyunu ve taylanın hatası sonucunda galatasaray mağlup oluyor. forvette ihtiyar gomis yerine muhammed'in olduğu bir beşiktaş maçı ve erkenden beşiktaş'ın fişi çekiliyor.

Fenerbahçe maçı öncesinde kadro kalitesi nedeni ile herkes galatasaray'ın yenileceğini söylüyor fakat kaybettiği için yerden dome hoca yerden yere vuruluyor.fenerbahçenin kadro ve yedek kadro kalitesi,az sayıda şut çekmiş olması,galatasarayın öyle hiçte ezilmeden oynamış olmasından kimse bahsetmiyor.

Dome hoca için kenarda çaresiz görünüyordu diyolar ama adam çaresiz olmakta haklı da demiyor kimse.

Galatasaray zor zamanlardan geçiyor,türk futbolu zor zamanlardan geçiyor,tüm kulüpler bitik durumda. bekleyen bir bankalar birliği ödemesi var,yumurta göt'e dayandı. futbolcuların ödemeleri var,takıma yapılması gereken 8-9 transfer var,kabul edilen yeni spor yasası var fakat kasada para yok!

Başkanlığa aday 2 hadsiz çıkmış seçilirsek hocayı göndereceğiz diyorlar. hocaya destek açıklaması yapayım,kulüp zor durumda,başkan olmasak bile başkan adayları ve yöneticiler olarak futbolcuları yemeğe çıkarayım,destek vereyim,camiayı bütünleştirecek açıklamalar yapayım,taraftarları birlik olmaya ve en azından ligin kalan kısmı için taraftara hocaya destek ricasında bulunayım yok! neredee,ancak o başkanlık koltuğuna oturmak için taraftara oynamalar ve saçma sapan açıklamalar.

Vizyon ? vizyon mu? ne vizyonu ? vizyonu kim kaybetmiş de eşref hamamcıoğlu ve metin öztürk bulacak. şu yukarıda yazdığımı yapıp sezon sonu hoca ile yolları ayırmak isteseniz ve güzelce teşekkür etseniz adam belki tazminat bile almaz sizden kodumun dinazorları sizler bu akılla nasıl gidip şirketler kurup yönettiniz de galatasarayı yönetmeye talipsiniz ? kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez diye bir atasözü hiç mi duymadınız siz ? hocaya güzel davran,sezon sonu ayrılmak istersen güzelce konuş. class ol biraz,galatasaraylılık ve istanbul beyefendiliği,galatasaray duruşu bunu ister. (bkz: ünal aysal)

Boynumuza kadar boka batmışız,kulübü yüklü ödemeler bekliyor. 1.5 yıl sözleşme imzalanmış hoca ile tazminat ödemek yerine kadro planlaması yap,istediklerini al ve yol'a devam et. baktın olmadı mı ? sezon yarısında hocadan istifa iste ya da o zaman gönder. adam city group ile çalışmış,barcelona ile çalışmış ki kalecin zaten oradan kiralık,iyi de geliştirmiş barcelonanın yüzünü güldürmüşsün. röportaj yapıyor adam ve diyor ki " önce altyapıya bakarım,a takıma çıkabilecek kimse yoksa o zaman transfer isterim fakat transfer fark yaratmak zorunda " al işte ne güzel zihniyet,ne güzel kafa. adam demek ki seni mali olarak da zorlamayacak. sen artık yıllardır söylenen porto modelidir,benfica modelidir uygulamak zorundasın. marcao,nelsson,kerem..adamlar hazır avrupa görmüşken satacaksın. 70'e mi gitti hepsi,40'a takım kuracaksın 30 kâr kalacak,bu modeli uygulayacak geliştirecek ve ilerleyeceksin!!!

Gider pjanic'i kiralarsın,adamın pozisyon oyununa uygun. barcadan alvaro sanz'ı kiralarsın. yunus ve emre akbaba takıma döner,kerem marcao nelsson satarsın. belki dome geri dönen luyindamadan 3lü sistemde faydalanır. ki kimse ne luyindaması diye ağız bükmesin,kendisinin psg maçındaki hayvani 3lü defans oyununu izleyenler hatırlar. futbol ve hocalar,sistemler bunlar belli olmaz. biri geliştiremez diğeri geliştirir ve kullanır (bkz: ryan donk) tudor ile kadro dışıyken terim ile şovalye oldu.

Sözün özü aklı selim bir galatasaray taraftarı olarak Domenec Torrent'in en azindan 2.hoca olarak en azindan kalması gerektiğini düşünüyor ve istiyorum,aksi bir seneryo maalesef taraftarlığımı askıya almama neden olacak çünkü ben artık akıllanmayan ülke futbolu ve takımım için üzülmek istemiyorum,

Yetersiz çöp denilen kadro ile Fatih hoca Avrupa'da gruptan yenilgisiz çıktı. Hemde hiç deplasman golü yemeden. Ligte hakemlerin yaptığı katliamlar sonucu puan sıralamasında geride kaldık. Tabi söz konusu Fatih hoca olunca bunlar denilmiyor.

Galatasaraylıların forumunda bu hocaya sahip çıkılırken, belki de çoğu kişinin Galatasaraylı olmasına sebeb olan, Galatasaray'ın en büyük 2 efsanesinden biri olan, bu camianın çocuğu olan Fatih hocaya her şey deniliyor. Malesef bu forumda en az fenerbahçe ve beşiktaş taraftarı kadar ona kin duyan, ondan nefret eden Galatasaraylıların! olması üzücü.

Son olarak, son 14 gün kaldı senden kurtulmamıza...

Geldiği günden beri Antrenörlük görmedim ki nediyim abime?

Dünkü maçta umut veren Futbol var diyen Adam GALATASARAY büyüklüğünü anlamamış kavramamıştır.
Avrupada bu sene ama öyle ama böyle yürüdük.

Sene başı yapılanlar ortada. Muhammed tek başına Beşiktaşı yıkmışken biri bana neden oynamadığını açıklasın

Arda Barcelonaya götürmemişken, Fener Maçında neden oyuna kurtarıcı olarak girdi açıklasın

Pulgar alındı neden doğru düzgün oynamadı açıklansın.

Neden Morutan Kazanılan maçlar oynatılmazken geride olduğumuz Rezalet maçlarda kurtarıcı diye saha bilinçli art niyetli atıldı açıklansın.

Taraftar isyan etmese Ömer Bayramı neden 11 oynatığını açıklayın

SOSO nerede açıklansın?

Babel neden her hafta 11 de açıklasın

Önümüzdeki sezon madem kalmak istiyorsun gidicek futbolcular senin ne işine yarıcak açıklasın.

Gelmeden önce 8 hafta madem bu takımı izledin , Neden veriler yok bilmem ne diye sezon bitmiş ağlıyor açıklansın.

Bu adama Çaycı demek Çaycılara hakaret haklısınız çaycı demicem

Konu basligindan ayri,yukaridaki mesajlarda cayci vb yaklasimlar gercekten uzucu. Ulke olarak cidden kaos ortami yasaniyor. Sporu gectim her yerde. Ofislerde,siyasette,sokakta,yolda... Otekilestirme,mesleklerle alay etmeler,hak yemeler.. Cayci,Copcu,Kaptan,Mimar...Tum islerinde kutsal oldugunu ve bir konu ile betimleme yapilmasi ne kadar dogru? Hollanda ekonomi bakaninin en yakin arkadasi bir ozel sirkette temizlik gorevlisi olup,hafta sonlari beraber balik tutmaya gittigi biliniyor. Cidden bu zihniyet kavrami degismedigi surece, yer yuzunun en laik,demokrat yoneticiside basa gelse bir cacik olmaz bu toplumdan bu kafa ile. ( Tabi istisnalar haric) Birakalim Torrent cayci kadar olamasin, Del Bosque Yenikoy kasabi olsun. Ulke futbolun Malta duzeyine inmek uzere. 20.sira..Dile kolay ( 20 ) !

Konu basligindan ayri,yukaridaki mesajlarda cayci vb yaklasimlar gercekten uzucu. Ulke olarak cidden kaos ortami yasaniyor. Sporu gectim her yerde. Ofislerde,siyasette,sokakta,yolda... Otekilestirme,mesleklerle alay etmeler,hak yemeler.. Cayci,Copcu,Kaptan,Mimar...Tum islerinde kutsal oldugunu ve bir konu ile betimleme yapilmasi ne kadar dogru? Hollanda ekonomi bakaninin en yakin arkadasi bir ozel sirkette temizlik gorevlisi olup,hafta sonlari beraber balik tutmaya gittigi biliniyor. Cidden bu zihniyet kavrami degismedigi surece, yer yuzunun en laik,demokrat yoneticiside basa gelse bir cacik olmaz bu toplumdan bu kafa ile. ( Tabi istisnalar haric) Birakalim Torrent cayci kadar olamasin, Del Bosque Yenikoy kasabi olsun. Ulke futbolun Malta duzeyine inmek uzere. 20.sira..Dile kolay ( 20 ) !
Sevgili kardeşim sen yukarıda 8 şampiyonluk, 1 UEFA kupası toplamda da 20'den fazla kupası olan Fatih Terim'e top kapma çalışması, kamera karşısında muhabbetler, ayak tenisi diyerek küçümsemiş olmuyor musun? Torrent efendiye çaycı diyenlere niye kızıyorsun o zaman? Adam takımı ileri taşıyamadığı gibi takım geriye gitti. Koskoca Galatasaray pas oyunu ve set oyununa kafa yoran bu arkadaşla ön alan baskısı yediğinde Alanyaspor kadar bile çıkamıyor. Burada insanlar 60 yaşında tek kupası olmayan, libertadores şampiyonu aldığı takımla ağır yenilgiler sonucu gönderilen birini beğenmek zorunda değil. Yardımcılık CV si çok başarılı ancak 1. Adamlık kariyeri onun yanına bile yaklaşamaz kimse kusura bakmasın. Ancak ayak tenisi, kamera karşısında muhabbetler deyip sonra Torrent'e laf atılınca kızmak olmuyor. Bu arada yeni başkanın Fatih Terim ile çalışmaması gerektiğini düşünüyorum onu da belirteyim.

Son düzenleme: