Fatih Terim

Benim kisaca demek istedigim her hoca bir butundur, bunun icinde sadece basari veya sadece basarisizlik olmaz. Terimin basarilari muzeyi dolduruyor zaten. Ancak basarisizliklar icin bir muze yok, olsaydi orada da ismini gene gorurduk. Ustune ilahlastirma seklinde yapistirma basarilari biz niye ekleyelim. Sanki satis olmus bitmis gibi herseyi hocaya mal etmek ne bilim, hoca bile bu ne der bence.

Tam da böyle birsey işte, yani Fatih Terimin gelmesi ayri dert, gitmesi ayrı. Baskanlarin başına beladan başka birsey değil sağolsun. Çatır çatır milyon euroluk maaşlar gidiyor Hocaya, başarı gelirse tamamen Hocaya yazıyor gelmezse de fatura Yönetime. Yönetim uzeri maaşlı kulüp çalışanı!!! Hangi yönetim, özelde hangi yonetici buna dayanabilir. Son olarak Mustafa Cengiz'e (cok iyi baskanlik yaptigini savunmuyorum) yaptıkları, onu yok sayması, Yonetime atarı gideri aslinda onun nasıl bir çalışan oldugunun örneği. Burak Elmas'ın da sonu farkli olmadı maalesef, en cok yiprandigi yer Terim oldu, bu maalesef böyle sürüp gidecek, her yonetim için Terim'in içeride olmasi da disarida olmasi da problem. Bir adam gibi sorumluluk alip Başkanlığa aday olsa da biz de bir kurtarsak.

Bu mihvelde yazilan şu yazıyı beğendim, linki paylaşayım aşağıda;

Benim kisaca demek istedigim her hoca bir butundur, bunun icinde sadece basari veya sadece basarisizlik olmaz. Terimin basarilari muzeyi dolduruyor zaten. Ancak basarisizliklar icin bir muze yok, olsaydi orada da ismini gene gorurduk. Ustune ilahlastirma seklinde yapistirma basarilari biz niye ekleyelim. Sanki satis olmus bitmis gibi herseyi hocaya mal etmek ne bilim, hoca bile bu ne der bence.

Acilen Fatih Hocamiz geri donmeli. Bunun icin tek care Dursun Ozbek. Imparatorumuzun bu sefer cok hirsli, hatalarindan arinmis(ozellikle antreman stratejisini degistirmis korner-duran top-taktik calismasi ve oyun sisteminin gelismesine yonelik calismalar vs) bir sekilde guclu yardimci hocalarla basarilardan basariya kosacagini dusunuyorum. Yardimcilarimiz : Cihat Arslan-Arda Turan-Albert Riera seklinde olabilir.

Eintracht Frankfurt Bundesliga'yı 11. sırada bitirdi. Hocasını göndermedi. Avrupa Ligi'nde hiç yenilmedi ve şampiyon oldu. Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az…

Alıntıdır...

Eintracht Frankfurt Bundesliga'yı 11. sırada bitirdi. Hocasını göndermedi. Avrupa Ligi'nde hiç yenilmedi ve şampiyon oldu. Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az…

Alıntıdır...
Burak Elmas'tan degil baskan,klupte yonetici bile olmaz. Eh, Turkiye'de cogu yonetici sandigimiz kisiler kagit uzerinde maalesef.Zihinlerde,beyinde yonetici olmak kabiliyet gerektirir. Imparator kalsaydi bu bitik Barcelona'da , Frankfurtta bizden kurtulamazdi.

Fenerbahcelilerde Frankfurt'un bu sezon yenemediği takım biziz diyorlar.Vitor'a güzelleme yapılıyor vs.

Frankfurt Almanya Liginde şampiyonluğa oynamıyor,11.sirada oldukları icin neden hocalarini yollamak zorunda olsunlar ? Galatasaray ise Türkiye Liginin Münihidir,Dortmundudur.Her sezona şampiyonluk için başlar.

Ayni sekilde Rangers sezon ortasinda hoca değişimi yapti ve finale cıktı.Hangisini baz almalıyız ?

Fenerbahcelilerde Frankfurt'un bu sezon yenemediği takım biziz diyorlar.Vitor'a güzelleme yapılıyor vs.

Frankfurt Almanya Liginde şampiyonluğa oynamıyor,11.sirada oldukları icin neden hocalarini yollamak zorunda olsunlar ? Galatasaray ise Türkiye Liginin Münihidir,Dortmundudur.Her sezona şampiyonluk için başlar.

Ayni sekilde Rangers sezon ortasinda hoca değişimi yapti ve finale cıktı.Hangisini baz almalıyız ?

İşimize geleni.

Galatasaray ile frankfurtun yerel liglerde hangi hedefi ayni acaba?
Frankfurt ligde ilk 3,4,5 olsa havalara ucar, biz oyle miyiz? Kupada altkume sonuncusuna elense neyse kaza der gecer, biz oyle miyiz?
Uefada gruptan cikmak bizim icin olmasi gerekendir, frankfurtu bilmem.
Frankfurt uc senedir kacinci kupasini aldi, biz bir o kadar daha bekler miyiz?

İnşallah gelmez. Sürekli transfer isteyip kötü transferler yaptıran yetenekten ayrı sahaya çıkan 11 oyuncuyu senkronize derli toplu oynamaktan uzak 3 yıl geçirdi. Şampiyon olduğumuzda da kotu oynadik 1 golle kaçırdığımızda da bu sezon başında da.

Yaş geldi bırakmalı artık Okan'a yol verir umarım