2022-2023 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Efes ve Fenerbahçe Euroleague’de gümbür gümbür giderken bizim Carmelo Anthony gibi 38 yaşında bir NBA yıldızı peşinde koşmamız sizce ne kadar doğru?
Carmelo‘nun Galatasaray‘a transfer olacağına inanmıyorum.
Ya ne alakasi var Efesle Fener’in Euroleaguede gumbur gumbur gitmesiyle bizim yaptigimiz hamlelerin :) Bambaska butceler,bambaska durumlar..

Carmelo Anthony'nin aylık 15-16 Bin Dolar için Türkiye'ye geleceğini düşünmek bilim kurgu senaryosu gibi geliyor bana. Hiç mantıklı değil ne kendisi için ne de bizim için.

Larkin ve Micic geldiğinde kimse bu oyuncular Efes'i 2 kez Euroleague şampiyonu yapacak diye düşünüyor muydu? HAYIR.
Efes ve Fenerbahçe veteran NBA oyuncuları peşinde koşuyor mu? HAYIR.
Tartışmaya gerek yok.

Son düzenleme:
Aslında kaale almayınca komikte görünüyor. Kılıktan kılığa giriyor şebek:) Şimdi Meltem diye çıkmış yakında Okşan felan diye çıkar ortaya ne olduğu belli olmayan varlığın.

Az biraz şerefin ,onurun olsa çıkıp dersin ki ben Fenerbahçe taraftarıyım ancak bizde sizin gibi kaliteli basketbol forumu olmadığı için burada yazmak istiyorum. Bak forumda örnekleri var, başka takımlı olduğunu belirtip yazan üyeler. Gerçi sende şeref, onur ve haysiyetin gramı olmadığı için böyle takılıyorsun. Utanmaz iyi aile ÇOCUĞU trol.

Valla bazi insanlarin bu kadar hayatsiz olmasina aslinda uzuluyorum ama bir yandan da burada veya baska bir platformda maskeyle hareket edip gizli kimliklerle salak salak yorumlar yapmalarina tahammul edemiyorum.Tedavi ol dostum.

Az biraz şerefin ,onurun olsa çıkıp dersin ki ben Fenerbahçe taraftarıyım ancak bizde sizin gibi kaliteli basketbol forumu olmadığı için burada yazmak istiyorum. Bak forumda örnekleri var, başka takımlı olduğunu belirtip yazan üyeler. Gerçi sende şeref, onur ve haysiyetin gramı olmadığı için böyle takılıyorsun. Utanmaz iyi aile ÇOCUĞU trol.
Ben Galatasaraylıyım dostum.