2022-2023 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Bile bile yetersiz 2 oyuncu al, maas ode,gonder..Peki bu 2 oyuncuyu alanlar hala koltuktami? Yoksa giden 100.000 200.000 usd sorun degil ise, Galatasaray yonetimine 7 oyuncu daha alip, yarisini gondermeyi teklif ediyorum. Belki 2-3 tanesi tutar aralarinda.

Öyle bir cendereye düştük ki şube olarak, gönderdiğimiz oyuncuyu teneke bağlayarak gönderiyoruz, gelen yeni transferi de ağıtlarla karşılıyoruz. Yazık şu taraftara cidden. Gelen gideni aratmıyor bile, öyle acınası bir durum.

Suan sadece soruyorum ben bakmadim.

Gelen yabancilarin menejerlik sirketlerimi ayni gidenlerinki aynimi ?

Gelcek olan hangi sirketten.

Butce vardida Neden bastan verilmedi?

Yabanci oyuncu secimlerini Hoca sectiyse bu kadar cabuk vazgecmezdi sahsi gorusum.

Bence subede bi kaos var. KAOSU kapamak icin Erden Timur lutüf edip Futbol takimindan zaman ayirip sanirim Basketbol takiminin halini takip edip görmüs gelenler ayni vasatlikda olucak harcanan paralara yazik

Morgan yerine Hummer, Hummer yerine Morgan. Hic bir fark yok. Etkisiz eleman. Degismesi gereken yuzlerce konu var takimda. Bu da 4-5 seneye ancak olur.

Bunların hepsi GALATASARAY isminin büyüklüğünü idrak edemeyecek çapta adamların yönetici olmasından kaynaklı. Yıllardır aynı filmi ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar. Lafa gelince ''planlı gideceğiz kademe kademe merak etmeyin'' diyip; ertesi röportajda ''ne euroligi boşverin BCL daha fazla para veriyor katılanlara'' diye insanın sabrını zorluyorlar kıvırarak.
Şu durumu idrak etmek için 9 yaşındaki çocuğu getirsen anlar. Kaliteli 1 çikolataya 10 TL vermemek için 3-4 tane kalitesiz çikolataya 30 TL veriyorlar. Hem param yok diyip çok daha fazla para harcıyorsun hem de salak saçma kalitesiz şeyler alıyorsun. Vallahi beyni olan izah edemez şu durumları.

Sezon başı planlamasında Morgan riskini almaya gerek var mıydı, sezon başladıktan sonra ise Hummer tercihinin eleştirilmesi doğal.

Ennis Angola Floyd Caloiaro ise kağıt üstünde anlaşılır mantıklı sayılabilecek tercihlerdi sezon planlamasında tutar tutmaz ayrı konu.

Vidmar veya Carmichael felan gelse şaşırmam.Bu sene resmen ders verdiler bütçe nasıl bu kadar kötü kullanılır diye. En kötü bir tane taraftarı heveslendirecek tribüne çekecek adam almayı bile başaramadılar.

Bu haber-doğru mu bilmiyorum-beni hayal kırıklığına uğrattı. Yıllar önce Beşiktaş da Iverson ismini getirmişti ve başarılı olamamıştı.Çünkü yan parça oyuncular kaliteli olmadığı zaman bu tür lejyoner yıldızlar takıma katkı değil,zarar verir. Mesela Euroleague,Eurocup ve BCL'den neden hiçbir takım lejyoner NBA yıldızları peşinde koşmuyor? Çünkü onlar da biliyor ki bu oyuncular ile başarının gelmesi çok zor. Umarım lejyoner NBA yıldızı transfer etme hatasına düşmezler.

Vidmar veya Carmichael felan gelse şaşırmam.Bu sene resmen ders verdiler bütçe nasıl bu kadar kötü kullanılır diye. En kötü bir tane taraftarı heveslendirecek tribüne çekecek adam almayı bile başaramadılar.

Taraftar isimle tribüne gelecekse hiç gelmesin zaten, o tarz isimler artık tamamen ismen var olan sahada herhangi bir artı getirmeyen oyuncular oluyor genelde. Mccollum tarzı oyuncuları kastediyorsanız şayet, McCollum vs. varken de lig ve Eurocup maçları pek dolmazdı belli bir döneme kadar :)

Bu arada herhangi bir oyuncuyla ilgilenmiyoruz şu an için. Teklif edilen oyuncular illa ki vardır ama şu an için bir transfer düşünülmüyor.

Taraftar isimle tribüne gelecekse hiç gelmesin zaten, o tarz isimler artık tamamen ismen var olan sahada herhangi bir artı getirmeyen oyuncular oluyor genelde. Mccollum tarzı oyuncuları kastediyorsanız şayet, McCollum vs. varken de lig ve Eurocup maçları pek dolmazdı belli bir döneme kadar :)

Bu arada herhangi bir oyuncuyla ilgilenmiyoruz şu an için. Teklif edilen oyuncular illa ki vardır ama şu an için bir transfer düşünülmüyor.
Floyd un performansına göre aksiyon alınacak o zaman.

İsim demedim zaten taraftarı heveslendirecek dedim.Geçen sene alınan Melo isim değildi keza Kerry’de öyle ama umut vaadediyorlardı.Bu sene alınan hiçbir oyuncu bunları karşılamadı.

Ayrıca tüm gezegende oynanan spor müsabakalarında taraftar iyi oyun ve oyuncuyu izlemeye gider.Kimsenin haddinede değildir onu yapan gelmesin bunu yapan gelmesin diye.Takım kötü olduğu zaman bırak maça gitmeyi insanlar foruma girmiyor veya evde maçın özetini izlemiyor takımla ilgilenmiyor.