2022-2023 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Mesajınız alıntılanmıyor cevap vermiş olayım. Ben kimseye maça gelmesinler demiyorum bilakis insanların gelmesinden mutlu olurum. Bunu dramatize etmeye gerek yok. Taraftar iyi oyuncu da izlemeye gelmez neticede geçmiş rakamlar ortada. Başarı varsa gelir. Ama oyuncuya endeksli tribüne gelişlerde başarı da belli seviyede kalır ki geçen sene belli başlı maçlar haricinde yine bu seneye yakındı sayılar. Başarı geldikçe insanlar geliyor isimlerden ziyade. İsimlerden çok oyuncu seçimleri başarısız olduğu için şu anda bu durumdayız.

Mesajınız alıntılanmıyor cevap vermiş olayım. Ben kimseye maça gelmesinler demiyorum bilakis insanların gelmesinden mutlu olurum. Bunu dramatize etmeye gerek yok. Taraftar iyi oyuncu da izlemeye gelmez neticede geçmiş rakamlar ortada. Başarı varsa gelir. Ama oyuncuya endeksli tribüne gelişlerde başarı da belli seviyede kalır ki geçen sene belli başlı maçlar haricinde yine bu seneye yakındı sayılar. Başarı geldikçe insanlar geliyor isimlerden ziyade. İsimlerden çok oyuncu seçimleri başarısız olduğu için şu anda bu durumdayız.

Bende sana isim demedimki diyorum bu kadar kötü oyuncu aldın bir tane iyi oyuncu alsalardı diyorum.Aynı şeyi farklı farklı anlatmaya gerek yok. Tabiki taraftar başarıya endeksli geliyor ve başarı içinde iyi oyuncu şart.Dramatize yapılanda birşey yok.İsteyen oyuncu izlemeye gider isteyen takımı izlemeye gider isteyende karşılıksız arma aşkına gider.Tribün reisi olmuş gibi konuşuyorsun isim izlemeye gelen gelmesin diye. 3-5 maça gidip racon kesiliyorsa 20 senem geçti Galatasaray tribünlerinde haberin olsun.

Bende sana isim demedimki diyorum bu kadar kötü oyuncu aldın bir tane iyi oyuncu alsalardı diyorum.Aynı şeyi farklı farklı anlatmaya gerek yok. Tabiki taraftar başarıya endeksli geliyor ve başarı içinde iyi oyuncu şart.Dramatize yapılanda birşey yok.İsteyen oyuncu izlemeye gider isteyen takımı izlemeye gider isteyende karşılıksız arma aşkına gider.Tribün reisi olmuş gibi konuşuyorsun isim izlemeye gelen gelmesin diye. 3-5 maça gidip racon kesiliyorsa 20 senem geçti Galatasaray tribünlerinde haberin olsun.

Benim de bi o kadar geçmiştir. Umarım herkes gelir maçlara, herkesin geldiği gün ben bırakacağım maça gelmeyi :) Bu şekilde debelenir dururuz biri der ki yatırım olmadan gelmem öteki derki taraftar gelmiyosa yatırım yapmam. Sonu yok yani. Neticede dert aynı, ben de başkasının yerinde olsam gelmezdim bu kadar beklentiye sokulan bir sezonun ardından geldiğimiz noktaya bakarsak.

Son düzenleme:
Benim de bi o kadar geçmiştir. Umarım herkes gelir maçlara, herkesin geldiği gün ben bırakacağım maça gelmeyi :) Bu şekilde debelenir dururuz biri der ki yatırım olmadan gelmem öteki derki taraftar gelmiyosa yatırım yapmam. Sonu yok yani. Neticede dert aynı, ben de başkasının yerinde olsam gelmezdim bu kadar beklentiye sokulan bir sezonun ardından geldiğimiz noktaya bakarsak.

Sonuçta aynı yere geliyoruz sanki. Bu sene futbolda en çok seyirci çeken 5 maçta bize ait.Bunda en büyük pay sence yapılan transferler değilmi ?

NBA yıldızları yıldızken gelince iş yapıyorlar. Deron Williams bir ara rüzgar gibi geçmişti mesela ama Iverson gibi bir oyuncu alıyorsanız yanına 5-6 tane hücumda sadece onu izleyip onun yerine de savunma yapacak oyuncu alıp vücudu elversin ve kafasına da essin diye dua edersiniz.

Floyd'un yanına olgun diye Morgan'ı aldılar, tohuma kaçmış çıktı. NBA'dan düşen yaşı geçkinler de çoğunlukla farklı olmayacaktır.

deron williams geldiğinde form olarak dünyanın en iyi oyuncularından biriydi. lokavt olmasa gelme ihtimalide yoktu.
Deron Williams gibi beklentiler Avrupa basketbolu için çok uçuk. Hatırladığım kadarıyla burun kıvırılan iverson’un performansı da öyle kötü değildi ki kariyerinin sonunda gelmesine rağmen

Iverson Beşiktaş'ta kaç kupa kazandı? SIFIR.
Iverson kaç yaşında Beşiktaş'a geldi? 35.
Carmelo kaç yaşında? 38
Tartışmaya gerek yok. Bu oyuncunun transfer edilmesini İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Şube zar zor dönüyor bide ekmek parası'na Carmelo' mu getiricez. Biri'de çıkıp(trol agah) istemiyorum falan diyor.Bide ciddi'ye alanlar olmuş. Adam'ın son kontratı bizim şube'nin parası kadar. Daha pivotumuz'da yok,alacak paramız'da yok.

Efes ve Fenerbahçe Euroleague’de gümbür gümbür giderken bizim Carmelo Anthony gibi 38 yaşında bir NBA yıldızı peşinde koşmamız sizce ne kadar doğru?
Carmelo‘nun Galatasaray‘a transfer olacağına inanmıyorum.

Son düzenleme: