2022-2023 Galatasaray Futbol Takımı

-Barış alper'in geliştireceği ilk nokta aslında altyapılarda öğretilen bir şey. top ayağındayken kafası hep yerde. önce bunu çözmesi lazım yoksa hücumda çoğu pozisyonu hiç eder ve ciddi eleştirilir. genelde bu sıkıntıyı yaşayan oyuncularda çevre kontrolü olmadığı için rastgele orta açarlar, rastgele şut çekeler veya kalabalığın arasına girerler. kördürler aslında top ayağındayken bu futbolcular. işte barış'ın en büyük sıkıntı bu. bunun çözümü de devamlı çalışma ile olur ve kısa sürede geliştirebilen bir şeydir, kendimden biliyorum. mesela mertens'e bakın, bu konuda zirve resmen.

- Kerem'i çözemiyorum, bir maç ribery bir maç 3 lig topçusu resmen. kerem gibi değişken isimler yerine rashica gibi düzenli oyuncular her zaman daha iyidir.

- Abdülkerim son yıllarda yaptığımız en kârlı transfer oldu. hem marcao'un pozisyonunu doldurdu, hem yerli, hem de marcao'nun 5/1 bonservisine geldi. marcao'un satışı ve abdülkerim'in gelişi kulüp tarihinin en iyi değişimlerinden biri oldu. yerli oynatma zorunluluğu olan ligde yarattığı avantajı değinmeye bile gerek yok.

- Muslera'da sezon başından dünya kupasına kadar müthişti ama dünya kupasından sonra yine sakarlıkları başladı. böyle devam ederse yakında tepki yemeye tekrar başlayacak.

-Pva ruhsal olarak kulüpten ayrılmış resmen. aziz behic vs birini alıp, pva'dan çıkmalıyız.

- Berkan'ı kutlarım. rekabetten kaçmadan ve küsmeden forma savaşını verdi. fenerbahçe maçında da sahada olacak bence. bu maçta da istenileni verirse her şey değişebilir kendisi için. yabancı sınırının olduğu yerde berkan yollanmaz zaten. son iki maçta da bunu gösterdi.

- fredrik hayal kırıklığı, bizim içinde yetersiz. sezon sonu vedalaşırız bence.

- Son olarak 2023 yılı bence rekor bonservis geliri yaptığımız yıl olacak. morutan, mostafa ve nelsson üçlüsünden güzel bir bonservis beklentim var. cicaldau ve luyimdama'da az bile olsa bonservis kazandırabilirler. yunus ve kerem'de satılsa hiç şaşırmam.

Derbide kaybederiz ya da berabere biter diye düşünüyorum. Tabii şöyle kötü oynayarak, şans golüyle ya da hakem hatasıyla falan kazansak süper olur.

Derbide kaybederiz ya da berabere biter diye düşünüyorum. Tabii şöyle kötü oynayarak, şans golüyle ya da hakem hatasıyla falan kazansak süper olur.
Hocam siz ne kadar ketumsunuz, ne kadar olumsuz bakıyorsunuz kulüple ilgili herşeye! Biri antrenörümüze ballı diyor(komik ötesi bir yorum) bazısı ds gömdükçe gömüyor takımın durumu asla yansıttığınız suni durum kadar vahim değil..
Hangi takım 34 hafta boyunca mükemmel top oynayarak şampiyon olmuş büyük ligler dahil soruyorum?
Her takımın kötü dönemi olur, şampiyonluğa giden yolda önemli olan kazanmak değil midir?.Takımında çok kötü, mahkum top oynadığını asla düşünmüyorum sadece son dönemde kazanmaya yetecek kadar oynuyoruz.
Unutmayın ki geçen maçta as kadrodan büyük eksiklerimiz vardı.

Şuan ilk 7'deki takımlarla 5 maç yapmışız, 11 puan almışız. 3 galibiyet 2 beraberlik. 3'ü deplasman

fenerbahçe ilk 7'deki takımlarla 5 maç yapmış, 7 puan almış. 2 galibiyet 1 beraberlik 2 yenilgi. 3'ü deplasman

Bu sezon zor geçmesi beklenen maçlarda hep puanla ayrılmışız. demek ki oyun kurgumuz zor maçlara yanıt veriyor.

Fenerbahçe maçında ilk 10-15 dk.içinde gol yemezsek çok rahat kazanacağımızı düşünüyorum. Tabii girdiğimiz pozisyonları hebaetmezsek. Fenerbahçe çok pozisyon veren bir takım. Bak ve stoper arasına atılan her top pozisyon olabilir.

Yine 65 ci dakikada Telefon ışıklarini yakmaya kalkışıldi anlamadim buna nasil izin veriliyor...
Sanki romantik aksam yemegindeyiz yada 5 6 önde oluruzda Laylayloma gecilir
Maç basi mac sonu

Bu sarki ile yapin abi telefon showunuzu eyvallah

Hocam siz ne kadar ketumsunuz, ne kadar olumsuz bakıyorsunuz kulüple ilgili herşeye! Biri antrenörümüze ballı diyor(komik ötesi bir yorum) bazısı ds gömdükçe gömüyor takımın durumu asla yansıttığınız suni durum kadar vahim değil..
Hangi takım 34 hafta boyunca mükemmel top oynayarak şampiyon olmuş büyük ligler dahil soruyorum?
Her takımın kötü dönemi olur, şampiyonluğa giden yolda önemli olan kazanmak değil midir?.Takımında çok kötü, mahkum top oynadığını asla düşünmüyorum sadece son dönemde kazanmaya yetecek kadar oynuyoruz.
Unutmayın ki geçen maçta as kadrodan büyük eksiklerimiz vardı.
Siz ne demek istediğimi tam anlamamışsınız. Ben takım çok kötü demedim, gömme falan da yok ayrıca. Kadıköy deplasmanında genelde saçma bir paniğe kapıldığımız ve şans da çoğu zaman bizden yana olmadığı için kazanmamızı düşük ihtimal olarak görüyorum. Yıllarca iyi oynayıp kaybettiğimiz de oldu, o yüzden kazansak bile karşı tarafı kudurtacak şekilde kazanalım diyorum.

Ben kaybedelim istiyorum ya orada kazandığımız iki derbiden sonra birinde pandemi patladı şampiyon olamadık diğerinde de bir puanla kaçırdık. Ama dediğin gibihakem hatasıyla kazansak süper olur hemde antalyanın attığı sayılmayan gol tarzı bir pozisyonla.

Ben Fenerbahçe ye gol atabileceğimizi düşünmüyorum İNŞALLAH yanılırım tabi ki de...Bakalim ne olacak.Hayirlisi olsun..
Serdar Aziz varsa 1 golumuz kesin var. Marcao,Serdar Aziz kadar ben defansi yok eden,hata ustune hata yapan oyuncu daha gormedim.. Burda asil problem kanat oyunculari bizde. Onyekuru gibi bir adam olsa solda...Simdiden her turlu teknik ekip handikapimiza ragmen kesin yenerdik derdim.

Bu arada derbiyi kaybetmemiz bize bir sey kaybettirmez.

Fenerbahcenin kazanmasi gayet dogal olur kendi evinde oynuyor sonucta.
Bizde Fenerle kendi sahamizda oynicaz,37. haftada.

Diger maclarda puan kaybetmemek daha önemli. Fener cok deplasmana gidicek bu ara. Puan kaybedebilir.

Rahat yeneceğimizi düşünüyorum ama Yenemiyorsak yenilmeyelim mantığı olması lazım bu maç😁. 2. Yarı fikstür'ünü düşününce Beraberlik bile 3 puan değerinde.
Helle bide hakem hatası ile galibiyet alırsak zevkten kıvrılırım. Sonra ali ve aveneleri megafon arayıp dursun😂.

Son düzenleme:
Yarın ki maç kadrom
Muslera
Boey Nelsson Abdülkerim Dubois
Torreira Berkan
Rashica Oliveira Kerem
Mertens

Fenerbahçe-karagümrük maçını izleyen bilir. İleri uçta diagne yerine hareketli borini ile oynayıp 4 gol bulmuşlardı.

Icardi ilk 11 oynamassa sansimiz % 0. Bu maclar icin Icardi transfer edildi. Mertens,Icardi,Oliveria 3lusu ayni anda sahada olmali. Berkan ilk 11 baslarsa o zaman maci izlememek en iyisi.

Mertens şut çekme işini bir türlü beceremedi, beceremiyor. X tuşuyla şut çekerek kaleci rahatlatıyor sadece. Maça gelirsek enteresan bir maç bekliyorum nedense. Farklı şeyler olacak gibi.