BSL 19. Hafta | Beşiktaş Emlakjet - Galatasaray Nef

1 aydır maç yapmıyoruz şimdi apar topar oyuncu getirecekler. Bu zeka seviyenizle hala oralarda para kazanıyor olmanızdan utanıyorum. PJC, Freeman. Transfer böyle yapılır.

Sene sonu bu takımda şimdi bulunan kimse kalmamalı. Sadık bile gitmeli. Başta koç postalanmalı, 3. Çeyrekler kabus oluyor ama beyefendi bir türlü görmüyor. Güle güle kardeşim, takımı el birliğiyle en ciddi düşme adayı haline getirdiniz. Defolun gidin zahmet olacak ama.

Uzun süre önce söyledim koç değişikliği artık şarttı ama yapmadılar. Bilmiyorum ne umuyorlar? Çok tecrübeli bir koç dahi olsa buradan mental olarak çıkması zor, kaldı ki henüz çaylak bir koçtan bahsediyoruz

2. Yarı başlangıcındaki rezaletin izahı yok... Soyunma odasında uyuya mı kaldınız? Hepinize yazıklar olsun.

Pistiolis uzunları kullanmayı bilmeyen, herkese süre vermek için saçma sapan rotasyonlar yapan bir yapıda. Bu şekilde devam etmek imkansız görünüyor.

Gayet iyi maç anlatıyor. Şimdi her şey bitti İsmail Şenol mu sorun oldu yahu. Ne kadar çok seviyor insanlar asıl sorunlardan kaçıp başkalarını hedef göstermeyi. Adamlar gayet enerjik oynuyor o da işini yapıyor. Ne var bunda yani.

Gayet iyi maç anlatıyor. Şimdi her şey bitti İsmail Şenol mu sorun oldu yahu. Ne kadar çok seviyor insanlar asıl sorunlardan kaçıp başkalarını hedef göstermeyi. Adamlar gayet enerjik oynuyor o da işini yapıyor. Ne var bunda yani.
Ya burada 1 saattir takima salliyoruz zaten.Daha ne yazalim takimla ilgili ? Kufur mu edelim ? Ismail’den de rahatsiz oldugumuzu dile getirmeyelim mi ?

ne olacak şimdi arkadaşlar bırakın ismail'i falan. ne olacak nasıl çıkacağız bu cendereden transfer falan mı yapılacak ne olacak bilen varsa aydinlatsin ona göre beklentiye girelim bizde.