2022-2023 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Kral takımdaki en iyi oyuncu olduğunu düşünüyorum şut çok kullanmasa da gayet istikrarlı ve post up oyunları çok efektif ama dj seeley veya hommes alınabilirse caloiaro yerine daha iyi olur ben realist yaklaşmaya çalıştım

Takımdaki en iyi oyuncu olma sebebi takımın kötü olması. Ki bence en iyi oyuncu da değil. 5 yabancıdan biri olması çok ciddi lüks çünkü tamamlayıcı oyuncu. Pozisyonunu sivrilten hiçbir özelliği yok. 6,7. yabancılar için kadroda tutmak bi tercih olabilir ama 5 için değil.

Takımdaki en iyi oyuncu olma sebebi takımın kötü olması. Ki bence en iyi oyuncu da değil. 5 yabancıdan biri olması çok ciddi lüks çünkü tamamlayıcı oyuncu. Pozisyonunu sivrilten hiçbir özelliği yok. 6,7. yabancılar için kadroda tutmak bi tercih olabilir ama 5 için değil.
Pozisyon olarak bakarsak kerry nin verdiği katkıdan az bi katkı vermiyo bence sene başı benim en istemediğim ne alaka dediğim transferdi ama şaşırttı beni

20 yıldır gördüğüm en kötü kadro planlaması, çok daha kalitesiz kadrolarla oynadık ama bu denli tuhaf ve maç içinde çaresiz kalan bir kadro ilk defa görüyorum, işler kötü giderken hamle yapamıyorsun.
Üstelik sezon başladıktan sonra kaç tane transfer yapıldı ve sürekli daha kötüye gitti. Tamam bost önemli oyuncuydu da yani bir oyuncun gitti diye küme düşme adayı olmamalısın.
Oyun kurucu yok, 3 numara yok, akıl koyabilen yok, göksenin - Sadık dışında sahaya atabileceğin Türk yok bu nasıl kadro ulan. Yıllar sonra taraftarın yakaladığı o heyecanı bir anca böyle tek sezond hiç edilebilirdi. Sorumluları tebrik ediyorum.

100. yılda tüm branslarda şampiyonluk diyen ve sırf zaniolo indirdiği için deprem sürecini çok iyi yönetti diyerek övülen fakat futbol harici tüm branşları kaderine terk eden yönetime, basketbol aklımız turgay'a, staff'a, maç seçen sorumsuz topçuya yazar mevcut vaziyet. transfer falan gelir umarım, GS basket takımını küme düşüren yönetim olarak anılmak isteyeceğini sanmıyorum dursun Özbek yönetiminin. bir an önce reaksiyon alınmalı. bu hafta tam 3 maça çıkacağız, hiç vaktimiz yok. pazartesi'ye bile kalmamalı koç değişikliği. transfer mevzusuna da hiç girmiyorum, yapılmalı yani. evet +10 yabancı transferine rağmen hala transfer gerekiyor.

Bu noktadan sonra bir koç değişikliği hamlesi gelecektir büyük ihtimalle.. Geç kalınmış olsa da.

Yerli olarak Mahmuti dışında opsiyon olabilecek biri yok gibi. Yabancı koçlardan boşta kim var hem bu sezon gelip hem de geleceği planlayabileceğimiz. Radonjic boşa çıkmış eskiden beri beğenirim ama olur mu bilmiyorum tabi neticede eurolig'de çalışıyor yıllardır. Pozzecco gelmez sanırım. Stop press medya Lakovic'i öneriyordu. Eski oyuncumuz olması sebebiyle gelecekte düşünülebilir sanırım.

Bizim şu an için düşünmemiz gereken en önemli ve tek maç Malaga maçları değil, Daçka maçı olmalıdır. Malaga’yı yenme ihtimalimiz zaten yok bari Daçka’yı yenip ligde kalalım.

Bugun Futbolda transferin son günü...Zakaryan ,pogba,Firminho mevzulari bitsin.

Basketbol olayina el atmalı Erden Timur.
Şubeden hala 1tane istifa yok.

Dee Bost kaçmakla ne kadar haklı olduğumu görmüş olduk...

Mahir ile Yunus emreye 1+1sözlesme verilmesi zaten sezonun özetidir.

Gercekten Galatasaraya Yakısıcak bütce ve Yöneticek insan gelmicekse kapatalım şubeyi bizleri bu hallere düşürenler utansın

"Gecen sene Baris Nanenin varligi ve icerdeki destegi, profesyonellerle olan iliskisi ayni zamanda kadro kurulumundaki katkisi cok degerliydi
Ordan Baris Nane cikinca cok negativ bi etki yaratti" (Kerem Övet)

"Gecen sene Ekrem Memnun coaching olarak yeterli gözükmeti üst seviyele cikmak icin ancak kadro kurulumunda ve kendi ekibiyle yaptigi istişareler sonucunda getirdigi oyuncularin hepsi cok dogru transferlerdi. Ek olarak Melo Trimble ve Blackshearin bize kalmasi o dönem bir sansti" (Kerem Övet)

"Deprem arasinda oyuncular maaslarin gec yatmasi nedeniyle antremana cikmak istememis" (Kerem Övet)

"Pistiolisin istegiyle 8 yildir görev yapan yardimci antrenör Gökhan Turan ve diger yardimci antrenör Cenk Akyolla yollar ayrilmis.
Ergin Ataman kulüpten bazi insanlari arayip bunlari nasil gönderirsiniz, kac yildir emek veren insanlar demis.
Bu iki yardimci antrenörü Ergin Ataman Milli takima transfer etmis" (Kerem Övet)

Kerem Övetin dedigine göre bütçe düşücekmiş,Bence şubeyi kapatalım gerek yok bütce düşmesine.
Erden bey tek lafı iyilik kazancak masallarını bıraksın verdiğı sözde bu sene EL katilma El bütcesi olcaktı.

bütçe düşecek miymiş? nasıl düşecekmiş? neye göre niçin düşecekmiş? hani 3. yılda Euroleague hedefi vardı nef'in? e madem bütçe düşecek biz bcl'de kalmaya devam ederiz o zaman. vah vah, bende kendimce diyorum bcldeyiz diye bütçe düşük uleb'e geçince bütçe artar Euroleague hedeflenir falan. abi nasıl bir rezillik ya bu, nasıl bütçe düşer Allah için izah etsin biri. nasıl mümkün olur nasıl müsaade edilir buna, umarım yanlış bir duyumdur umarim öyle bir şey yoktur kriz geçirtecekler adama vallahi kafayı yiyeceğiz bu gidişle

bütçe düşecek miymiş? nasıl düşecekmiş? neye göre niçin düşecekmiş? hani 3. yılda Euroleague hedefi vardı nef'in? e madem bütçe düşecek biz bcl'de kalmaya devam ederiz o zaman. vah vah, bende kendimce diyorum bcldeyiz diye bütçe düşük uleb'e geçince bütçe artar Euroleague hedeflenir falan. abi nasıl bir rezillik ya bu, nasıl bütçe düşer Allah için izah etsin biri. nasıl mümkün olur nasıl müsaade edilir buna, umarım yanlış bir duyumdur umarim öyle bir şey yoktur kriz geçirtecekler adama vallahi kafayı yiyeceğiz bu gidişle
Abi sadece erkek basketbol değil,futbol hariç tüm yan branşlarda bütçe düşecekmiş. En azından dünkü yayında Kerem abiyi dinlerken ben öyle anladım.

Abi sadece erkek basketbol değil,futbol hariç tüm yan branşlarda bütçe düşecekmiş. En azından dünkü yayında Kerem abiyi dinlerken ben öyle anladım.

evet, futbol hariç bütün branşlarda bütçe düşüşü bekleniyormuş. yok ya valla bu şube şirketleşmeden böyle sürünmeye devam ederiz biz. en güvendiğimiz, pamuklara sardigimiz Erden Timur bile bu kadar kıymet gösteriyor işte şubeye. futbola focuslandı o yüzden şube bu halde demek harbiden insanın aklıyla alay etmektir, açıkça şubeye kıymet göstermiyorlar bu kadar basit. barış nane gibi bir yöneticiyi dursun'a yedirdiler önce, şubenin vaziyet ortada. bütçe artacak diye umutla beklerken bugün bütçe artmayacak aksine düşecek duyumları düşüyor. şubede maaşlar ödenmiyor, her şeyiyle kriz ortamı var. neresinden tutsan elinde kalıyor. kafayı yememek elde degil. ne zaman ağız tadıyla şu şubeyi takip edeceğiz ne zaman kahır çekmeyeceğiz cidden cok merak ediyorum.