2007-2008 Galatasaray Basket Takımı Kadrosu

Bana göre de;
Dee Brown
William Avery
Tufan Ersöz
Charles Gaines
Hüseyin Beşok

Ama Geçen Yıl ki gibi Fatih Solak ile Başlarsak da Şaşırmam..Size Garip Gelebilir ama...

Çok doğru olduğunu düşünüyorum.Fatihle maçın başında rakip hucumcuları korkutup sonrada Huseyınle vurmak çok daha mantıklı ;)

Burak Barut' Alıntı:
-William Avery
-Cüneyt Erden
-Tufan Ersöz
-Murat Kaya
-Fatih Solak
-Cemal Nalga
-Charles Gaines
-Brian Grenee
-Hüseyin Beşok
-İsmet Hacıoğlu
-Dee Brown
-Erdem Türetken

Eğer süpriz olmazsa 12 kişilik kadromuz böyle olacaktır.Takım hakkında kadro hakkında her tartışmayı burada yapalım arkadaşlar. :)

Gerrçi kadromuz kaymaklı ekmek kadayıfı gibi bana kalırsa :)
Darrel Mitchell oda bizde büyük bir ihtimal.

Arkadaşlar Darrel Mitchell takımda kaldı mı? Bu konu hakkında bilgisi olan veya takım ile ilişkileri bulunan bir kardeşimiz ya da ağabeyimiz yazarsa çok iyi olur... :)

Bence bu kadroda İsmet'in yeri yok...bana kıza bilirsiniz ama doğru bence...

Çünkü ; Zaten takımda 1 numara dolu Avery , Cunyt , Brown var birde Mitchell durumuda belirsiz..

Kadromuzda bir genç olmalı..Kural var..Tbf genç oyuncu olacak kadroda diyor..Oda ,

Altay Özurgancı olmalı .. Adamın boyu 1,98 , 3 numara oynuyor..Ülker genç takımda iken şampiyon oldukları sezonda 3 sayı ortlaması %51 galiba.. bu genç arkadaşımızı besleye biliriz...3 numara sıkıntımız var Altay'la giderebiliriz demiyorum genç oyuncu yetişrilerim yeri geldimi oynatalım..

(İsmet'e karşı bi antipatim yoktur onun memkisinde takımımız dolu zaten) yanlışmıyım..?

--->dee brown , avery , tUfAn ersöz , gaines , hüseyin beşok

--->dee brown , tufan ersöz , erdem türetken , gaines , fatih solak

abi bende katılıyorum çünü fatih solak'la başlamasını normal karşılarım fatih çok harika savunma yapıyor ve maçın başlarında rakip takımı korkutuyor oyunuyla.. ilk 6-7 dk fatih'le başlayıp sonra hüseyin'e dönebilir... cüneyt zaten takıma hızırlık yapacak oyuncu :D :D tam oyuncuların yorulduğu sahnelerde tecrübesi ve oyunuyla asist ve sayılarıyla hızır gibi yetişicek :D :D gaines , dee brown , avery kalitesi ortada.. TUFY'e laf istemem :D :D :D bitane tufy :D

Burak Ceylana katılıyorum... Hatırlıyormusunz bilmiyorum ama ;

Geçen sene Japonya'daki Dünya Şampiyonasında Fatih SOLAK hep ilk 5'de başlardı...
Neden ;

Fatih'e diyolardıki ; Gir , vur , parçala sadece bunları yap yeter... tabi bu Gs.C.C takımı girecek , vuracak , parçalıcaktır ama biraz daha sakin olup maçın sonunu getirmeli... Hem Fatih'le başladık mı rakip ilk dakkalarda çekiniyor (tırsma durumları başlar)..

Dee Brown---William Avery---Tufan Ersöz---Charles Gaines---Fatih Solak

Dee brown - William Avery - Tufan ersöz - Charles Gaines - Fatih solak
Cuneyt erden - murat kaya - erdem turetken - cemal nalga -huseyin besok

sertlik açısından fatih takımımız için biçilmiş kaftaN :D

Benim kendi düşüncem;Charles Gaines'i 3 numara oynatmak;ancak Brian Greene'nin takımdan ayrılacağını düşünerek,Charles Gaines'i gerçek mevkisi olan 4 numaraya alıp,3 numaraya iyi bir transfer yapılması gerektiğini düşünüyorum.
Dee Brown,William Avery,Transfer,Charles Gaines,Hüseyin Beşok.
Cüneyt Erden,Murat Kaya,Tufan,Cemal,Fatih.Erdem Türetken'i ilk kadroya koymadım,transfer gelebilir diye.Uzun lafın kısası yeni gelecek oyuncuyla ya da bu yaptığım iki kadronun karışımıyla Galatasaray ,şampiyonluğa oynayabilir.Bir de sırf şampiyonluk değil,Türkiye Kupası'nda final oynayabilir,Uleb Cup'da başarılı olabilir.