2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Transferleri daha yeni gördüm ve öğrendim. 2 gün ortalıktan kayboldum döndüğümde 5 sayfa yazı gelmişti. ancak okuya bildim. Gaines gerçekten bize katkı sağlayabilcek bir oyuncu. Zaten iyi bir oyuncu olmasa Euroleague'de ve Badalona'da bu süreleri almazdı. Pota altında pis işleri yapabilecek aynı zamanda skorda üretebilecek bir oyuncu.
Hüseyin ise uzun yıllardan beri sınıtısını çektiğimiz boyalı alandan skr bulamamayı sona erdirecek bir oyunu. Hüseyin hem tecrübesi hem skor gücü ile bize bu sene çok şey verecektir.
Konuşulan Kaya ise... Eğer gelirse bal kaymak olur. Hem mücadelesi hem de boyalı alandaki etkinliği ile çok katkı sağlar. Bu transfer yapılırsa uzun rotasyonumuzda sorun kalmaz.
Zaten 1-2 numarada sorun yaşanmayacağı belli oluyor geriye 3 numara kalıyor. Bu oyuncu daha önce dediğimiz gibi savunması olan, atletik, hızlı, iç-dış skor üretebilen ve takım içinde bir bütün olan bir oyuncu olmalı.
Bence bir oyuncuda bench için alınmalı. Bu oyuncu Eddie Basden tipi hatta Basden olmalıdır. Daha kalitelisini bulursan ne iyi olur. Basden gibi her alana katkı yapan iyi bir savunmacı ve orta düzey bir skorer lazım. Bu transferler ile takımımız hedeflerine dahada yaklaştı. Umarım bu sene hedeflenen yerlere geliriz. Murat Hoca'da geçen sene yaptığı hataları bu sene yapmaz...
Bu arada Eyüp abinin şakayla karışık dediği Hüseyin transferi gerçek oldu. Tebrikler Eyüp abi. Umarım en kısa sürede haberleri resmi sitede görürüz...

Burada başka bir siteden kimse adımı kullanamaz.Kimse bana bişey ispat etmedi.Beni tanıyan tanır.Kimseye de üstümden prim yaptırdım.Bu böyle biline !

Hüseyin olayını da Eyüp abi ile araştırdık,sorduk soruşturduk çok yakın bize.Prokom'la sorun çözülür ufak bir pürüz.Kaya da Bjk'e gitmez.Galatasaay'a gelmesi de kolay değil.

beyler kapatın şu konuyu artık

uzatmanın anlamı yok,bundan böyle gsbaskette tblforum'un hiçbir şekilde reklamı yapılmayacak,tblforum olarak bizde bazı şeyleri gözden geçireceğiz

Re:

Batuhan Varolsun' Alıntı:
Hem 6s yazıyorsun hem de Galatasaray'lıyım diyorsun be.Utan!

Fenerbahçe'li misin ?

yapma kardeşim ben yazmadım bir ikincisi ben fenerli olsam buraya siteyi niye tanıtayım benim ne kadar koyu galatasaraylı olduğumu izmirden herkes bilir.Bunu açıklamaya gerek yok.ben açıklama gereği duyduğum için onu kastetmiştim

Re:

Volkan Ozger' Alıntı:
oke ozman burda kımse kaynak olarak gostermesın bu forum sizden ricamız bu

mesajından anladığım kadarıyla yanılmıyorsam gsbaskette kimse kaynak olarak göstermesin demek istedin(yanlışta anlamış olabilirim mesajın yeteri kadar açık değil) benimde görüşüm bu yönde zaten bundan sonrada gösterilmeyeceğine inanıyorum

tecrübesizlikler yüzünden bazı hatalar yaşanmıştır,bazı şeyler gözden geçirilecektir benimde sizden ricam bu konunun kapanması

bu kadar zamandır bu forumdayım biraz hatırımız varsa bu konuyu artık kapatalım

arkadaşlar sakin topic amacından çıktı.
tblforumdan yazan arkadaşlar gsbasket.org'u bu şekilde kullanmasınlar bu son uyarı.
biz zaten doğru olduğuna inandığımız haberleri kopyalıyoruz....
konu transfer herkes dağılsın:)

hayır tbl mıdır nedır bıze kaynak gostermeyın hepsı bos cıktı halada kendınızı savunmayın yeter sadece dalga konusu olursunuz gslıyız dıyosunuz ama 6s yazılıyo bellı galatasaraylılıgınız neyse gerek burası gsbaket.org en dogru kaynak eyüb abi gerisi yalan :D

Re:

Volkan Ozger' Alıntı:
hayır tbl mıdır nedır bıze kaynak gostermeyın hepsı bos cıktı halada kendınızı savunmayın yeter sadece dalga konusu olursunuz gslıyız dıyosunuz ama 6s yazılıyo bellı galatasaraylılıgınız neyse gerek burası gsbaket.org en dogru kaynak eyüb abi gerisi yalan :D

bak güzel kardeşim beni bazı insanlarla karıştırma,eğer lafın banaysa benim kimseyi koruduğum hiçbirşeyi savunduğum yok, o malum hatayıda ben yapmadım,kim yaptıysada zatem uyarıldı,düzeltildi

bugüne kadar kendi sitemi,yönetici olduğum siteyi veya başka bir siteyi hiçbir zaman reklam olarak tanıtmadım

hüsnücan ardil ve mert genç için söylediklerinle ben ilgilenmiyorum ancak yukarıda çoğula alarak konuştuğun için banada cevap hakkı düşüyor

eğer yukarıda yazdıklarının muhattabıda ben değilsem bunları açık açık söylersin,çünkü yukarıda yazdıkların benim icraatlarım değil

Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Bu nasıl birşeydir transfer topiğine giriyoruz nelerle karşılaşıyoruz 1 değil 2 değil Arda arkadaşımız artık bu kişileri banlamayı kafasından geçirmiyor mu diye merak ediyorum gerçekten ...

bende bundan sonra bu konu ile ilgili tek kelime yazı yazmayacağım

ayrıca bütün forumdan özür diliyorum akşam akşam bu tatsızlık için

herkese iyi akşamlar

Bakın onceki sayfalarda yazmıstım ama kaale alınmamıs herhalde; bu reklamların devam etmesi halinde bahse konu olan insanlar süresiz olarak forumdan banlanacaktır.

GSbasket.Org coluk cocuk mekanı degil kendize gelin artık.

Re:

berkancatal' Alıntı:
hüseyin noldu şimdi arkadaşlar gelio mu

Bjk ile yarış halindeyiz ama en uygun fiyatı biz vermiş...Önümüzdeki günlerde büyük olasılık Hüseyin'le sözleşme imzalayacakmışız(fanatikte böyle yazıyor onların yalanmcısıyım)

Ayrıyetten sözleşme imzalanmış olsa resmi sitede çoktan duyurulurdu..

taa 3 gün önce hangi siteye baksam hüeyin beşok gs de gibi haberler vardı ama gs.orgda daha bişey yok...bu transferde futbol takımının transferlerine dönmez inşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...