2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2007-2008 Transfer Sezonu.

Hüseyin transferi artık yavaş yavaş gerçekleşiyor.%85-90 civarlarında anlaşılmış ufak tefek pürüzler kalmış vede 1-1.5 hafta içinde takıma dahil edilmesi bekleniyormuş.

Kaya olayı ise maalesef gerçek değilmiş vede olmamış.s

2yabancı oyuncu ile görüşmeler sürüyormuş onlarlada büyük oranda anlaşılmış ama isim söylenmiyor.(Tufan abi söylemedi.) Uleb Cup ve Euroleague kalitesi olan tecrübeli isimlermiş bu isimler..2 hafta içinde netlik kazanırmış transferler..

Bekle şimdi 2 hafta =) Güzel şeyler olmaya başladı keşke biraz daha erken başlasaydı.3 numara için Tarıq Kirksay ve ya Greorgery düşünülseydi herşey çok daha süper olurdu.

Hüseyin ve 2 yabancı bir - iki hafta içinde takıma dahil edilecekmiş.

Yarın gider Murat Hoca'dan öğrenirim artık transfer konularını =)

Barış Çamur' Alıntı:
Hüseyin ve 2 yabancı bir - iki hafta içinde takıma dahil edilecekmiş.

Yarın gider Murat Hoca'dan öğrenirim artık transfer konularını =)

Eee hala duruyor musun :D Neyse yarın senden haber bekliyor olacağız ;) İsim değilse bile yabancıların bölgesini sorarsan kafi :)

Valla bu saatte Murat Hocayı arayıp sorsam ya yenge kovalar beni yada Murat Abi :)

Yarın daha iyi en azından daha sakin ortam olur =) Bu arada Avery'i canlı izleyeceğim bakalım nasıl? Neler yapabiliyor kapasitesi ne ;)

Barış Çamur' Alıntı:
Valla bu saatte Murat Hocayı arayıp sorsam ya yenge kovalar beni yada Murat Abi :)

Yarın daha iyi en azından daha sakin ortam olur =) Bu arada Avery'i canlı izleyeceğim bakalım nasıl? Neler yapabiliyor kapasitesi ne ;)

barış kardeşim avery'den röportaj sözüde alırsın artık :)

röportajlarının devamını bekliyoruz bu sene de devam edeceksin değil mi?

Valla ben olsam isimleri almadan kovdurtmam kendimi :D Neyse Avery'nin kariyerli ve iyi oyuncu olduğu kesin imkanın varsa bir kaç sşutunu kameraya çekte bizde görelim Guardımızı :)

Burak Barut' Alıntı:
Valla ben olsam isimleri almadan kovdurtmam kendimi :D Neyse Avery'nin kariyerli ve iyi oyuncu olduğu kesin imkanın varsa bir kaç sşutunu kameraya çekte bizde görelim Guardımızı :)

Öyle yapıcam zaten :) Murat hoca idmana alır inşallah =) Bir seferinde Tufan abi VIP Davetlim diye getirdi Murat hoca idmandan kovaladı tabii şaka maksatlı =)

Cem YILMAZ' Alıntı:
[quote="Barış Çamur":89662]Röportajların devamı gelicek.

Murat Özyer,Mihriban Oğuz gibi isimlerde olucak bu yıl.. :)

sabırsızlıkla bekliyoruz barış...[/quote:89662]

Bu yıl İngilizcemde sağlamlaştı biraz..Yabancı oyuncularla yapıcam.Geçen sene Fitch ve Graves içimde kalmıştı ama bu yıl öncelik Avery ve Charles'in =)

Tabii kaptanımız Cüneyt abiyide unutmamak gerekir..

Transferler konusunda biraz ketumdur Murat Hoca ser verir sır vermez :) Maç sonunda söylerim der sonra da maç sonundaki karmaşa da görüşememe sorunu yaşandığı için arada kaynar gider Jeff Graves transferinde olduğu gibi :)

Ama Barış´ın çeşitli hünerleri varsa o başka, bekleyelim görelim...

Onur Yavuz' Alıntı:
Transferler konusunda biraz ketumdur Murat Hoca ser verir sır vermez :) Maç sonunda söylerim der sonra da maç sonundaki karmaşa da görüşememe sorunu yaşandığı için arada kaynar gider Jeff Graves transferinde olduğu gibi :)

Ama Barış´ın çeşitli hünerleri varsa o başka, bekleyelim görelim...

Onur abi gençler hızlı senin gibi yavaş olmadığına eminim :) Bu arada Barış diyor ki Kaptanımız Cuneyt Erden,2.kaptan Tufan Ersöz.

Artvin'den gsbasket takipçilerine selâmlar. ben foruma yeni üye oldum. Bir süredir basketbolu gsbasket'ten takip ediyor ve ezeli rakiplerimizin forumlarına bakıyordum. rakip takım forumlarınının seviyesini ve bazı ksk ve fb lilerin foruma üye olduğunu görünce bende katılmak istedim.
1996 da Koraç kupasını kazanan Efes takımının dönüşü sırasında sanırım Murat Muratanoğlunun uçak içinde yaptığı bir Tamer Oyguç'un şampiyonluğu ve veliahtı Hüseyin'i anlattığı röporajını izledikten beri 15 yaşında bir basketbol sever cimbomlu olarak Hüseyin'i Galatasaray formasıyla görmeyi isterdim hep. İnşallah bu sene olur.
Bence bir takım başarı için 1 ve 5 numarası iyi olacak; şampiyonluk için de diğer oyuncularından bunları tamalayacak. Hüseyin'nin yanında bir şütor bir savunmacı kısa lâzım. Domercant,Granger gibi Türkiye'de oynamış biri alınsın izterdim ama geç kalındı artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...